Tak. A mám za sebou svoj prvý slovenský rodinný seriál (Búrlivé víno aj Divoké kone ma oblúkom minuli). Moje pocity sú dosť zmiešané. Tak čakal som seriál s témou 90-tich rokov, dočkal som sa dramatického seriálu o obrancovi vlkov a právnickej rodine plnej špinavostí. Tie 90-té roky sa tu moc nepreberali, čo je škoda. Epizód je naozaj veľa, skrátenie ich počtu by nevadilo. Spočiatku seriál bavil, ale čím ďalej, tím ma to bavilo menej a našli sa aj epizódy, ktoré ma nudili (i keď tých bolo našťastie len pár). Čo sa týka postáv, tak boli ako na hojdačke. Niektoré sympatické som pomaly znenávidel, niektoré si obľúbil, potom sa moje názory na nich vrátili späť k tím pôvodným. A potom tu boli tie, ktoré som mal v obľube celých štyridsať dielov (manželia Bajanovci). A ak by to náhodou niekoho zaujímalo, splnil som svoju výzvu a to, že ku každej jednej epizóde som napísal komentár.(6.5.2018)

• slunicko2

Nejsou vlci (zvířata) jako vlci (lidé). 1) Naivní telenovela ve stylu červené knihovny sází na pěkné pejsky (že prej vlci, haha), pěkné prostředí a pěkné kluky. 2) Jsou to: 38letý Milan Ondrík (právník Radovan), 30letý Daniel Žulčák (ochranář vlků Andrej), 25letý Dávid Hartl (syn bláznivé matky Jakub).(27.5.2018)

• Kanibal39

Kedy naši tvorcovia pochopia, že ak má niečo zaujať, musí to mať dynamický dej? Ďalší seriál, ktorý doplatil na uťahanosť, niekoľko zbytočných vedľajších línií. Nahustiť to do 10 - 15 častí a mohlo to byť solídne dielo. Takto zostal najväčším pozitívom výborný Krúpa a celkom fajn rozuzlenie.(26.4.2018)

• - Herečka Natália Germániová je alergická na zvieracie chlpy, preto sa niektoré scény museli točiť oddelene alebo pri "vlkoch" bola len chvíľu. (pancoyote)

• - Krásne zábery lesa a okolia horárne, v ktorej býva Andrej Urban (Daniel Žulčák), vznikli v okolí obce Doľany. (ExpertRaptor)

• - Dom sudcu Valenta sa nachádza v Podunajských Biskupiciach, seriálový ústavný súd je pred Štátnym archívom a vila, v ktorej sa odohráva retrospektíva príbehu, v bratislavskom Starom Meste na Vlčkovej ulici. (ExpertRaptor)