Lenka Vlasáková hraje v romantické komedii Jak se zbavit nevěsty moderní dynamickou ženu Evu, která vlastní cukrárnu, stará se o syna a musí krotit svou rázovitou maminku v podání Jany Švandové. S bývalým manželem s tváří Davida Matáska má skvělý vztah a jak, říká její kamarádka „nebyli byste první, co se rozvedli a zase dali dohromady". A pak se málem políbí a následuje pozvání na drahou večeři při svíčkách, kde se Honza konečně vyjádří. Opravdu se znovu zamiloval a přemýšlí o svatbě . . . . . s někým jiným! S krásnou, sympatickou a chytrou klavíristkou Lindou! A ještě chtějí upéct svatební dort. To je něco pro svéráznou Evinu maminku. Nikdy nevzdává, vždy si ví rady a zničit cizí svatbu je ta správná výzva. S bojovnou maminkou v zádech jede Eva na společný výlet se šťastnými snoubenci. A do toho rodinná regata, závod, bratrský souboj o místo přednosty zubařské kliniky, zlovolná švagrová a jeden potrhlý operní pěvec. Třešničkou na zábavném dortu je pak fotbalový trenér v podání Matěje Rupperta. (Bontonfilm)

Igy007 odpad!

Kromě toho, že je to úplné hovadina plná retardovaných postav, se navíc Lenka Vlasáková vůbec na tu hlavní roli nehodí. Proč vůbec takovou fachu brala - prachy ? Ale kolik peněz se dá vydělat za tak zoufalou šmíru ? Děj nula, humr nula, prostě děs běd. No a ta hnusná píseň zpívaná megaslizoněm .... brrrrrrrrrrrr ()

titix

Dávam, jednu za úvodní titulky. Tím také veškerá komediální zabava skončila, od Svobody jsem čekal více měl jsem rád divadelní tandem Kolečko Svoboda. Zjevně Svobodovi jeden Kolečko schází. ()

M_crha

Na filmu je skvělé to, že netrvá dvě hodiny. To kdyby bylo, tak to bude nesnesitelná tortura. Je to páte přes druhé a nedává to smysl. Hercké výkony jsou více než najivní a dialogy psal někdo v jižní americe. Představte si romatickou večeři s člověkem od kterého očekávate, že vás požádá o ruku. A rozhovor se točí jen o tom jak se syn poblil v restauraci a jak bylo vtipné to umívat. O tom se bavíte nad jídlem v očekávání romatické chvilky. Z hudby máte pocit, že proniká z jiného sálu kde běží nějaký historický film. Tohle bylo fakt moc ()

pepe_r

V televizi proložené reklamou se to dá asi přežít. V kině to pusobí amatersky, až skoro trapně. Vyloženě komedie to také není jsou tam asi 2 momenty, kdy se usmějete, ale to je spíš tak aby se neřeklo.Vtipné momenty nejsou zahrané nebo dohrané tak to vyzní doprázdna, spíš tušíte tohle měl být asi vtip. Herci reagují uměle nepřirozeni jejich dialogy jsou takové nucené prostě divné. Rozhodně bych neřekl, že to je od stejného režiséra co dělal Hodinového manžela protože tady je vše jinak, tak najivně. Dokonce i Matásek hraje tak nijak. Během promítání několik lidí odešlo i já jsem měl nutkání né, že bych čekal jak to dopadne to je jasné po 15minutách, ale čekal jsem nějakou pointu a ta také nepřišla. S odstupem musím konstatovat, že to nejduležitější i dějově je v traileru. Je tam opravdu celý film a to nepřeháním. Film je trailer nastavený rádoby vtipnou vatou. Pokud si počkáte až film bude v TV určitě neprohloupíte v titulkách je uvedena jako partner Nova. Tak za půlroku v TV. ()

Peabody

Aneb JAK (CHUDÁ) SIROTA KE KLINICE PŘIŠLA. O talentu pana Bystroně svědčí název jeho opusu magnum po hlavě do prdele. Nicméně červenou knihovnu někdy asi viděl a napsal oholený příběh sirotka, nadaného, který ale nalezne lásku a skrze ní i bohatství. Naprostá klasika, scénář je blbý, ale funkční, zcela předvídatelný příběh "vyšších vrstev" jako Slavínský kdysi. Nechal natočit rutinně ale bez fantazie. ano, Jiří Vejdělek by to zvádl jistě lépe a nebylo by to tak uměle napajcované a namejkapované - chvílemi jsem v kině nebyl jist, zda jsou to herci nebo figuríny, tedy podle líčení. Jestli se někdo směje při závěrečné dortové bitvě, je mi ho hluboce líto, Laurel a Hardy to zvládli 100x lépe a nebylo tak vidět, jak herec zcela přesně ví, kdy to na něj doletí a už uhýbá a šklebí se předem. Nicméně abych se jen neposmíval, standardní levná laskonka, umělá šlehačka a zapařené oříšky pro nižší a střední vrstvu, bez trapných vulgarit, což je plus, herecky se nic neděje, není tu ale ani žádný vyložený průser. Nedívejte se na to intelektuálním očima, ale z pozice někoho, kdo dělá za průměrnou mzdu a jde se to kina podívat a zasnít. Mně třeba přijde špatně to, že titulky jsou šedesátá léta a animace z krtečka, k tomu milá Hana Hegerová, ale pak je to všechno bez času a navíc doprovázeně příšernou hlavní písní (no ale co chcete od jejího autora, zpívat neumí, skládat zdá se taky ne, ale má tatínka) a zprzněním Wild World, něžné písně Cata Stevense, kterou „zpívá“ zcela bez citu Darinka (ale kde by ho měla vzít?). Kdo tu hudbu vybíral, proboha? JO ještě jedno pozitivum, je rozumět textům a Jenovéfa má - z mého hlediska - hezký hlas. ()

bigmatko

pre mna to bol neuveriteľne nudný film z minimálnou mierou humoru. v kine sa smiali iba malé skupinky amatérov a párikov, ktoré idú do kina dva krát za rok a to z princípu vždy na český film aby nemuseli čítať titulky. po tomto filme skutočne zvažujem či ešte niekedy pôjdem do kina na český alebo slovenský pseudohumorný film. ()

Fracek odpad!

Já to nechápu, ten film nic nedává, jen bere drahocený čas... záplava po sobě jdoucích nevtipných matoucích sekvencí. Toto může bavit snad jen úporného fandu zůčastnivších se herců. Je to totálně dementně natočeno podle ještě dementnějšího scénáře. ()

Chlo0opek

Vemte nesympatické herce současné "druhé kategorie", přidejte nelogické chování a děj a máte z toho klasický český novodobý film. Bohužel, tak to dnes bývá:(. Za sympatickou kamarádku Slovenku, která se dívala vždycky na fotbal dávám hvězdičku navíc. Ale stejně jako tvůrci se neobtěžovali dát trochu víc péče filmu samotnému, ani já se nebudu obtěžovat podívat se, kdo to vlastně byl. Slabší 2*. ()

lubica1995

Opäť ďalšia komédia od susedov, ktorá sa chce chovať ako západná. Ale bohužiaľ. Celé zle. Umelé problémy umelých a vyumelkovaných ľudí, čo nie je prirodzené na český film. ()

julie_mie

Skvělé obsazení, docela bídný scénář, škoda, ..., ale na večer, kdy hrozí, že u filmu i usnete, to není špatné. Bohužel, doufala jsem v lepší děj a dialogy. ()

avalonek

Nevim,kde tohle vzalo tolik procent v hodnocení.Já se tedy moc nenasmála a asi už nikdy nenasměju,to radši budu čumět příště dvě hodiny do zdi,než zase zažít takovou nudu.. ()

athena07

Už dlouho jsem neviděla nic tak zbytečného. To byla komedie? Aha, já se zasmála jednou a už ani nevím čemu. Je to film, který se vám hned vypaří z hlavy a to je dobře, protože bůhvíco by mi tam ještě udělal za guláš :) ()