• LencaN

Zase jedna typická novodobá česká romantická komedie. Ničím nevybočuje, nenadchne, neurazí, nepřekvapí. Herecké obsazení jde, ale scénář stojí za pendrek. Že je to absolutní výmysl z toho smrdí už na hony daleko. Jediným světlým bodem byly ty plachetnice. Bylo to něco jiného a pro české filmy netypického. Ale jinak to bylo klišoidní a lehce unavené.(17.8.2016)

• ostravak30

Třešničkou na zábavném dortu je především to, že dort je málo sladký, tedy...zábavný. Bohužel mi připadá, že tvůrci přesně sami nevěděli, co vlastně tvoří. Jako by se do poslední chvíle nemohli rozhodnout, zda udělají komedii, melodrama či tragikomedii. A stejné je to s nápady, které do filmu přivedli či se zápletkami. Všechno na mě působí, že je tak napůl. Včetně humoru. Já osobně jsem našel jen málo věcí, kterým bylo opravdu možno se smát. A házení po sobě dorty, tvůrci zpomalené, mezi to bohužel nepatřilo. I záporné postavy jako by byly záporné napůl. Obsazení i hudba přitom figurují na vysoké úrovni. Přesto ty ozubená kolečka značně drhnou a je to cítit prakticky již hned od počátku. Opravdu je těžké vžít se do toho, že tohle je komedie.(5.9.2018)

• Aljak

Ehm, celé mi to prišlo dosť prvoplánové a vo svojej podstate dosť nevýrazné, hoci zápletka ako taká mala na to, aby mohol byť z toho relatívne zaujímavý film. Tieto novodobé romantické komédie sú často veľmi priemerné a len málokedy sa nájde v tomto žánri niečo pozoruhodné a nadpriemerné. Toto však nedosiahlo ani len úroveň priemeru, aj keď to malo podľa mňa určite vyšší potenciál (aspoň tá kostra scenáru), no to jednoduché a prosté podanie to akosi napokon celé potopili.(29.4.2017)

Hodinový manžel byla fajn oddechovka a tak jsem byl zvědav i na druhý film Tomáše Svobody. Dostal jsem průměrnou zábavu, která občas připomínala srajdy tipů Kameňák či Babovřesky jen tady to občas pár herců zachraňuje. Lámal jsem si s tím hlavu proč to takhle dopadlo a kdo má vlastně na svědomí takovej děsnej a ikskrát viděnej scénář. Už je mi to jasný. 5/10(23.5.2016)

• meemini

Jeste pred velkym finale v cukrarne bych byl ochotny se uvolit ke trojce jako ve skole, dvema hvezdam, 40ti procentum. Nejspis z milosti a jako vymluvu, ze jsem uplne nemarnil pracovni cas. Po ocekavanem vyvrcholeni jsem vsak dospel k nazoru, ze se jedna o obycejny odpad. Zda se mi, ze ceske filmy trpi vylozene na jejich konce, to, co bylo snad pracne vystaveno, je zabito totalne odflaknutym zaverem. Spoiler: dojem kazi i zpomaleni dortove bitvy, ktere je mozna trendy a vypada cool, to by ale nesmelo trvat tak dlouho, ze se v nem utopi i to malo, co zbyvalo.(15.6.2016)