Čekal jsem totální průser, ale vlastně to bylo docela v pohodě. Kvituju s povděkem, že se Češi už SNAŽÍ točit normální rádoby "hollywoodské" komedie - poznáme to například podle toho, že v téhle nikdo neumře. Tenhle film v mých očích dramaticky snižuje asi nejhorší píseň, co jsem kdy slyšel, zpívaná Davidem Krausem, s tak přiblblým textem, že jsem si v jednu chvíli chtěl propíchnout ušní bubínky, bohužel tam zazní hned dvakrát.(29.5.2017)

• makuk1

Trochu jsem se bál po přečtení některých komentářů. A musím uznat jednu věc, romatická komedie tady už dlouho nebyla a po tomto filmu také není. Je to spíš telenovela, komedie určitě ne. Bezstarostní bohatí lidé co mají dvě jachty a luxusní auta si užívají. Jeden z nich řeší vztah k bývalé manželce, která si na něj stále myslí a on chce jinou. To je ta romantika. Jako telenovela proč ne, ale jako film to neobstojí.(29.4.2016)

• rigby

Herecké obsazení je výborné, tak jsem se těšil na zábavnou odpočinkovou komedii. Bohužel scénář je o něco slabší, ale to by ještě tolik nevadilo. Co ovšem předvedl režisér, tomu lze uvěřit jen velmi těžko. Natočeno je to opravdu lacině, jako bůhvíkolikátý díl nějaké nekonečné televizní série. Vrcholem trapnosti je pak zpomalená dortová bitva. Nečekal jsem žádné umění, ale tohle byla opravdu podpásovka.(8.8.2016)

• Chlo0opek

Vemte nesympatické herce současné "druhé kategorie" , přidejte nelogické chování a děj a máte z toho klasický český novodobý film. Bohužel, tak to dnes bývá:(. Za sympatickou kamarádku Slovenku, která se dívala vždycky na fotbal dávám hvězdičku navíc. Ale stejně jako tvůrci se neobtěžovali dát trochu víc péče filmu samotnému, ani já se nebudu obtěžovat podívat se, kdo to vlastně byl. 2*.(29.10.2016)

Ačkoli trailer působí strašně, samotný film mi nakonec tak hrozný nepřišel (už úvodní titulky, podbarvené pěknou písní Hany Hegerové "Buďto ty, anebo já", dokážou člověka v kině správně navnadit na následující pohodový děj). Je to prostě čistá komerce, která má svoji cílovku dostatečně širokou na to, aby to na sebe vydělalo (chodit na to budou lidi, kteří se prostě chtějí v kině pobavit u českého filmu a kteří o existenci ČSFD nemají ani tucha, takže jim může být jedno, kolik procent tady film posbírá). Scénář mi přišel obstojný a celkem i vtipný, naopak moc mi nesedlo obsazení - v tom filmu figuruje hned několik herců, na které mám vyloženě alergii (Matásek, Žilková, Švandová, Ruppert), ale to je čistě můj osobní problém. Asi by se dalo i řešit, jak moc ten film je (?) odtržený od reality - všechny postavy filmu jsou dobře situované, mají skvělou práci, jezdí v poměrně drahých autech, každé léto si vyrazí na regatu a řeší problémy typu "kdo převezme po otci vedení estetické kliniky" - ale v tomto smyslu pro mě Tomáš Svoboda asi jen reprezentuje typ režiséra, jako je třeba Jiří Vejdělek, který prostě chce točit filmy o lidech, kteří mají pěkný život (druhý protipól by představoval řekněme Bohdan Sláma, který si pro změnu libuje v sockách) a peníze neřeší, protože to má větší komerční potenciál a snáz se takový film zafinancuje. Naživo ve mně sice na včerejší afterparty v Klubu Lávka moc sympatií nebudil, ale lidi do kin asi svou tvorbou dostat umí, a to jediné se počítá. (Nejen) v kontextu současné české filmové produkce 3 hvězdy.(28.4.2016)