• cherita

Snaží se to být českou variací na Svatbu mého nejlepšího přítele, a kdyby se to bývalo povedlo, tak s tím nebudu mít problém, ale ve výsledku je z toho jen takový luxusnější Kameňák. /Ten film má několik zásadních nedostatků. Tak především není téměř vůbec vtipný. Je tam pár momentů (asi tak dva nebo tři), kterým by se teoreticky dalo zasmát, kdyby si s nimi někdo dal tu práci a režijně je trochu ukočíroval, což se stejně nestalo. Jinak tvůrci zřejmě spoléhají na to, že po zbytek filmu postačí jako zdroj humoru konfrontace mezi sympatickou hlavní hrdinkou a její mladší a ve všech ohledech dokonalejší sokyní, ale ani z téhle komediálně vděčné situace se moc vtipu vytěžit nepodařilo./ Film naštěstí není dlouhý, ale když polovinu stopáže zabere expozice, tak je to problém. Takhle se celou první půlku těšíte, až tvůrci svedou hlavní postavy dohromady a konečně začne pořádná sranda. Jenomže když se to stane, děj nemá šanci se ani pořádně rozjet a už je konec (který je mimochodem pěkně odbytý). /Celý film se odehrává v takovém tom luxusním bezčasí, na které se my diváci hrozně rádi díváme, protože nemá vůbec nic společného s naší každodenní realitou. Nikdo (ani matka samoživitelka) tam neřeší finanční potíže, všichni jezdí v bavorácích nebo Mini Cooperech, důchodkyně létají do Indie za duchovním poznáním a všichni tam mají nějaké honosně znějící povolání (lékař na soukromé klinice, klavírní virtuoska)./ Lenku Vlasákovou mám ráda, ale tady ji vizážisti zohyzdili tak, že není pod tím nánosem make-upu a samoopalovacího krému skoro vůbec poznat./ Hudba je strašná. Zní to jako kompilace toho nejhoršího z Rosamundy Pilcherové a dokonale zabíjí veškerý pokus o vtip.(27.8.2017)

• Jara.Cimrman.jr

"Já tě mám rád i poblitou." Tak to je skutečné vyznání lásky zubaře ke klavíristce. Mně tedy více sedí spojení zubař - cukrářka, protože má takové ty styčné body, ale tady se o lásku bude bojovat. Sice se přiznám k tomu, že nerozumím chvíli, kdy se rozvedení dávají zase dohromady nebo když mužské pozvání na večeři donutí ženu, aby se celá přelakovala a překytovala, ale jsem jen prostý trubec, tak si snad mohu dovolit nechápat. Nakonec pro mne bylo poměrně obtížné hledání důvodů udělení hvězdiček, protože pozitiva tohoto snímku se nenacházejí snadno, ale dokázal jsem je vyšťourat - závistivá švagrová, smradlavý fotbalový trenér a zejména vynikající operní pěvec Vlastimil Horský.(11.11.2016)

• trigan

Producent a scénárista v jedné osobě garantuje mizerný výsledek ve většině případů. Málokdy je takový člověk ochoten naslouchat názorům jiných. A dětská role taky Bystroň. Alespoň víme, kdo dostal dárek k narozeninám. Jinak film je výborný pro cvičení postřehu PP firem. A pro jachtaře to je studnice čerpání informací, jak dávat plachty, aby jste vyhráli regatu. Jen mám obavu, že ti co pojedou stejně jako hrdinové ve filmu, skončí na krásném, posledním místě.(3.11.2017)

• makuk1

Trochu jsem se bál po přečtení některých komentářů. A musím uznat jednu věc, romatická komedie tady už dlouho nebyla a po tomto filmu také není. Je to spíš telenovela, komedie určitě ne. Bezstarostní bohatí lidé co mají dvě jachty a luxusní auta si užívají. Jeden z nich řeší vztah k bývalé manželce, která si na něj stále myslí a on chce jinou. To je ta romantika. Jako telenovela proč ne, ale jako film to neobstojí.(29.4.2016)

• Rockerman

Romantické komedie prostě neumíme. Zoufale nudné, bez vtipu a jediným malým překvapením (aspoň pro mne) bylo to, jak se to nakonec spárovalo. Rosamunde Pilcherová musí blednout závistí, že na podobnou ptákovinu "ze života" nepřišla sama. Protože jsem vždycky měl rád staré němé grotesky, tak jedinou hvězdu uděluji za tu dortovou bitvu.(6.1.2017)