• M_crha

Na filmu je skvělé to, že netrvá dvě hodiny. To kdyby bylo, tak to bude nesnesitelná tortura. Je to páte přes druhé a nedává to smysl. Hercké výkony jsou více než najivní a dialogy psal někdo v jižní americe. Představte si romatickou večeři s člověkem od kterého očekávate, že vás požádá o ruku. A rozhovor se točí jen o tom jak se syn poblil v restauraci a jak bylo vtipné to umívat. O tom se bavíte nad jídlem v očekávání romatické chvilky. Z hudby máte pocit, že proniká z jiného sálu kde běží nějaký historický film. Tohle bylo fakt moc(28.4.2016)

• Gekacuk

Slaboučká, hloupoučká komedie, která sice neurazí, ale ani nenadchne. Z velmi slabého scénáře nešlo více dostat. Nevěrohodné, nadsazené a místy trapné scénky gradují v němou šlehačkovou rádoby grotesku. Nechápu, proč je taková plytká slátanina podpořena prostředky, které by měly být určeny na hodnotné projekty. Postavy filmu jsou vypreparované z jakéhosi nereálného světa pražské smetánky. Z filmu čiší obdiv snobům, kteří nemají jiné starosti, než vztahy mezi sebou. Téměř není čemu se smát. Obsazení filmu je sice výborné, ale herci nemají co hrát. Skvělá je snad jen opět Jana Švandová. Další zbytečný film odsouzený k finanční ztrátě a zapomnění.(19.11.2016)

Místy nudný, místy absurdní a naprosto nereálný příběh u kterého jsem se díky skvělému hereckému obsazení dobře bavila. Skvělá a nádherná Lenka Vlasáková, roztomilý David Matásek, šaramantní Jana Švandová, flegmatický Jaroslav Pesl a další výborní herci dokázali doslova z ničeho vytřískat maximum. Postavy uvěřitelné, humor vlídný, komické situace ucházející a závěr mírně překvapivý. Díky již výše jmenovaným se film z podprůměru dokázal vyškrábat na horní hranici průměru. Za mne 65%.(28.11.2016)

• eMeMko

To byl zase jednou "filmový" zážitek. Ani nevím, kde začít. Jelikož je tento snímek české produkce a stopáž má pouhých 85 minut, měl jsem zhruba představu o výsledné "kvalitě". To jsem však netušil, že 15 minut spolknou titulky (úvodní a závěrečné) a zbylých 70 je jedna velká blbost. Příběhově ani dějově není co řešit. Postav sice není moc, zápletka je jednoduchá, ale rozuzlení naprosto neuvěřitelné a to v nedobrém slova smyslu. Kromě plochých hereckých výkonů se tak jedná spíše o přehlídku product placementu a rozpočtu (lodě, relativně luxusní auta apod.). Konec je pak kategorie sama pro sebe, kterou ani nehodlám komentovat. Finální hodnocení: Jednu hvězdu za pár dobrých hlášek z úst Matyáše Bystroňe.(21.3.2017)

Letní kino, pivko v ruce a kamarádku s sebou.. a ideální konstalace hvězd nad hlavou ;) Film sám o sobě nebyl nijak velkodušný, ale to tentokrát nebylo vůbec potřeba. Nasmály jsme se moc. Shodly jsme se, že místy to bylo skutečně přitažené za vlasy, ale co.. Herecké obsazení celkem fajn. Takže za mě spokojenost :)(5.6.2016)