• kamilek2

Někde se stala chyba v režii nebo ve scénáři. Film pusobý nedodělaně a značně najivně. Hlavní hrdinka po tom co s bývalým manželem sedí na lavčce dojde k názoru , že si ji chce znovu vzít. !!?? Je to zkratka jako hrom a to je klíčová pointa filmu, která je sama o sobě značně na vodě. Další problém je herecký, kdybych Matáska neviděl v Basnících tak si budu myslet , že herecky zakrně,l ale zjevně je to režií. Celé je to takové umělé nereálné jak v herecké rovině tak v příběhové. Tchýně během pár hodin najde sestru nové snoubenky, jejího přítele a ještě ho doveze na Orlík. Podivná je i dortová bitva. BOhužel z toho všeho se vytratil humor a jsou to jen sytuace poskládané k sobě.(28.4.2016)

Jak se zbavit nevěsty je docela povedená romantická komedie, což je na dnešní dobu docela rarita. Děj se pěkně vyvíjí a nebýt přemrštěného konce, neváhala bych hodnotit pěti hvězdičkama. Příjemné herecké obsazení doplňoval vtipný scénář, který mě dokázal skvěle pobavit ... Jenže se scénáristi nechali bohužel až příliš unést, skoro mě až zarazilo, jak se tak pěkný film dokázal během několika minut přerodit v typický nepřirozený slaďák ... Při dortové válce jsem jenom kroutila hlavou, ale při závěrečné scéně se svatbou, kde se to zázračným způsobem všechno všelijak popárovalo, jsem už jenom hodila flintu do žita ... Každopádně plusové body za Josefa Poláška, který bavil pokaždé, když se na obrazovce objevil.(10.2.2017)

• major.warren

Můj ty bože. Co se jsem komu udělal, že se dnes točí takové filmy. Ten Tomáš Svoboda musí být opravdu blázen. Vůbec nechápu o čem tento film je. Kdyby tam nebyla Lenka Vlasáková, kterou mám moc rád Jarda Plesl, kterého přímo zbožňuji dal bych možná jen jednu hvězdu. Na odpad! to teda není. Jsou ještě o něco horší filmy, ale tohle byla taky pěkná hrůza. Největší chyba scénář. Marcel Bystroň není moc dobrý scenárista. Tento film se udělal jenom pro to aby pobavil. Nebýt těch dvou. Dám hvězdu jednu. Nejsem vůbec spokojený. Už ten název vypadal divně a námět prostě hrozný. U mě za dvě slabé, slabé, slabé hvězdy.(18.3.2017)

• Jara.Cimrman.jr

"Já tě mám rád i poblitou." Tak to je skutečné vyznání lásky zubaře ke klavíristce. Mně tedy více sedí spojení zubař - cukrářka, protože má takové ty styčné body, ale tady se o lásku bude bojovat. Sice se přiznám k tomu, že nerozumím chvíli, kdy se rozvedení dávají zase dohromady nebo když mužské pozvání na večeři donutí ženu, aby se celá přelakovala a překytovala, ale jsem jen prostý trubec, tak si snad mohu dovolit nechápat. Nakonec pro mne bylo poměrně obtížné hledání důvodů udělení hvězdiček, protože pozitiva tohoto snímku se nenacházejí snadno, ale dokázal jsem je vyšťourat - závistivá švagrová, smradlavý fotbalový trenér a zejména vynikající operní pěvec Vlastimil Horský.(11.11.2016)

• Jimmy15

Ano zakřikl jsem to, byl jsem namlsaný z Teorie tygra, že jdu zase na pěknej českej film. Ne, jen jsem koukal s otevřenou pusou. Využil jsem akce na 1. Máje do kina za 50,-. Ano, víc bych za to ani nedal. Horší českej průměr. Herci byli vybráni naprd. Do ¾ filmu to šlo, zasmál jsem se, ale tu poslední čtvrtinu kdyby vystřihli, tak se nic nestane. Podle mě to ten poslední kousek celý zkazil.(23.5.2016)