Sněžná past

• Kanada Braven (více)

Joe s rodinou si chce užít klidný víkend na lovecké chatě. Místo toho zde objeví kokain, který si tu schovali pašeráci a jdou si ho vyzvednout. Joeovi začíná boj o život... Joe Braven vede pilu v odlehlé kanadské divočině. Na pile pracuje společně se svým otcem, Lindenem. Jenomže Linden není vůbec v pořádku, nedávno utrpěl v práci zranění a od té doby mu vynechává paměť. Když Linden začne jednoho večera v hospodě otravovat nějakou ženu, o které je přesvědčen, že je to jeho mrtvá žena, Joe se rozhodne věc řešit. Lékař Joeovi radí, aby měl jeho otec ústavní dohled. Joe z toho není nikterak nadšený a je mu jasné, že otec, který je mimo své výpadky paměti jinak v pořádku, nebude souhlasit. Joeova žena Stephanie navrhne Joeovi, aby vzal otce do srubu v lese a tam si o tom všem bez ní a dcery Charlotte promluvili. Joe tedy s otcem vyrazí do srubu. Ani on, a ani jeho otec nemají tušení, že si ve srubu pašeráci drog ukryli svůj kontraband. Jenže po příjezdu do srubu drogu brzy objeví. Joeovi je jasné, že pokud se darebáci objeví, půjde do tuhého. Situaci zkomplikuje Joeova dcera, Charlotte, která se skryla v kufru auta a teď je nadšená, že otce obalamutila. Joe se snaží otce s dcerou naložit do auta a z místa odjet. Je však pozdě, objeví se mafiáni, které vede jakýsi Kassen, a zprvu vyzvou Joea, aby jim drogy vydal. Joe však není dnešní, ví, že jakmile drogy vydá, darebáci je všechny jako nepohodlné svědky zavraždí. Kassen před Joem dokonce zastřelí jednoho ze svých lidí – muže, který pro Joea pracoval na pile a který drogy ukryl v Joeově srubu. Joe naoko souhlasí a prohlásí, že jde do srubu pro tašku s drogou. Ve srubu se však s otcem opevní a začnou se bránit. Joeovi se podaří ze srubu pomocí terénní čtyřkolky dostat Charlottu a poslat ji do lesa, aby zavolala o pomoc z mobilu. Kassen se svými lidmi nejenom že dobývá srub, který brání Linden, ale také pronásleduje Joea s Charlottou na čtyřkolce. Joe musí v lese doslova bojovat o život. Charlotte doběhne k místnímu vrchu, odkud zavolá matce. Ta zburcuje místního šerifa. Když se Charlotte prodírá lesem, narazí na ni jeden z Kassenových mužů, naštěstí se objeví matka, která Charlottu zachrání a muže ošklivě pobodá. Zatím se Joe vrací z lesa ke srubu, který brání Linden, ten je však těžce zraněný a je v šoku... (TV Prima)

Lumberjack

Celkem slibný začátek, ale pak se z Momoii stal kříženec MacGyvera a Ramba, do toho lukostřelecká manželka, ale zase hezká příroda, takže 2.5 *... ()

Clark_Kent

Tak tady to chce hodně oddychovat, jinak celkem ucházejcí honička. Hlavně kvůli tomu sněhu a krajině mě to bavilo, prostě musíte se umět povznést a umět spolknout svižnější akci. Navíc si tam Jason natrénoval svoje oblíbený hody Tomahawkem. ()

vozralec

Řízek Momoa se zestárlým rozháněčem švábů bojuje kolem chaty proti drogovému gangu. Past na konci je past. Povedené. ()

ANTYCHRYST

Lesní nahanecky já rád :) nic nového pod sluncem, ale na tuhle variaci se dá koukat pořád... zasněžená .. divoká..krajina.. bílá pastva pro oči..standardní zápletka.. kde není třeba hledat něco hlubšího..stačí si počkat.. kdo koho bude naháňet a čekat kdo přežije.. :) k tomu dobrá hudba.. jen ten preslazeny konec s dcerkou mohli vynechat ..ta tam byla úplně zbytečná.. 65% ()

Shitonit

Braven je magor, trochu nesmrtelnej ale hodně rychlej. A hodně rychlej je spád týdletý zasněžený romance. Vynechám li takovýto že se všichni přes zasněžený megavzdálenosti pořád potkávaj, a dost nevěrohodnou barvu krve, a ještě pár nicotných detailů, tak se jedná fakt o dost slušnej biják, ve kterým nechybí brutální vyvražďování, špetka citu, strach o bližního, hromada fetu, megamagor kterej ten fet moc mocinky chce, a i docela humorný scénky se v tom nachází semotamo. Nejvíc mě jasně pobavila závěrečná houpačka s bear trapem na hnátě, ale to mi jen potvrdilo starý pořekávadlo kdo jinýmu jámu jámu..sám do ní sám.. nebo jak to je. No ne? Megaspokojenost. ()

neo250

Tento krát to není veľkolepé dielo Auqamana. Ale nuda v zime a nudný dej. Dedo po pár akčných scénach nemusí ísť do starobinca. ()

regentor

Amatérský pokus o mrazivý akční thriller ze zasněženého severu.Plenéry jsou vlastně jediným skutečným pozitivem tohoto snímku s laciným scénařem který spíchnul nějaký dřevorubec-kořalec v nějaké zaplivané putyce.Režijní pojetí to je další "zážitek" z tohoto filmu,pokud se děj.., no děj je silné slovo ,ale jakési obrázky které se tam odehrávají, pokud by tyto plynuly samospádem pak by to mohl být žánrový průnik s lacinou videohrou: Chyť si svého fetáka.Jason Momoa , zřejmě pod vlivem snímku Liga spravedlnosti se cítí být hvězdou i jiné patlanice než je fantasy a tak válčí se zloduchy ,tentokrát pozemské provenience. Ti se však chovají jako svěřenci mudr. Nešpora a tak místo zajímavé krimi jakou byla Wind River, ze které chtěl tento rádobyfilm evidentně tématicky těžit,dostane divák nudnou slátaninu která není ani rodinným dramatem ani akčím spektáklem jenom lacinou fraškou s ochotnickým ansámblem.Jako divadelní představení pro náctileté skauty u táboráku snad vhodné, pro zbytek populace těžce nepoživatelné. ()

johnsnow

vydarený akčniak. Celkom krvavý, slušne zasadený do prostredia mrazivej kanady, síce tej akcie je menej aj bitiek nie je veľa a sú krátke ale majú dobré scény skillov alebo nápadov(pasca na medveďa je topka) Za silné 4*. Momoa je borec. Ale s trojzubcom mu to šlo lepšie. ()

iN

Scénář sice už několikrát opakovaný, ale Jason Momoa v hlavní roli celkem ujde. Nicméně prim stejně hraje depresivně zimní kanadská divočina, takže tu hoďku a půl se na to koukat dá :-) ()

Pitryx

První půl hodiny jsem poklimbával a už se chystal řádně usnout. Ale pak mne to přešlo a nestihl jsem zbytek filmu ani zívnout. Navíc se to odehrává v krajině mých snů, na samotě, v krásné přírodě. Za to musím přidat na hodnocení. Jinak jde o naprosto jednoduchý film, který si neklade žádné ambice, mimo ty pobavit diváky. U mne se mu to spolehlivě povedlo. Proto dávám 70%. ()

tkey

Pár zajímavých zvratů a celkově je to poměrně uvěřitelné, prostředí je pěkný a celkově je to poměrně svižný. Můž mluvící s rybama se zde ukazuje, jak může, ale neukradl si veškerou záři reflektorů. Celkově taková dobrá odpočinkovka a i když na podobné téma již bylo natočeno spousta filmů, tak se na to koukat dá. Nezanechalo to na mě větší dojem, ale ani mě to neurazilo. Navíc ty rodiné momenty i trochu zahřejí na srdíčku - 3* jsou tak akorát :-) ()

Gamekeeper77

Prosťoučkej scénář s často dost hloupým a nepřirozeným chováním postav a střihem jak z pomocný školy oproti jinak celkem slušný, béčkový honičce s parádním zimním pozadím. 60%. ()

PlysovyMacko

Gangsteri si v opustenom zrube schovajú drogy. Ten ale nie je až tak opustený, preto pre hlavného hrdinu a jeho rodinu začne boj o život. Ide o akčnú jednohubku, ktorá pripomína film Cliffhanger so Slyom z 1993 odohrávajúca sa tiež v zasnežených horách.  Za pozornosť stojí to, že Jason Momoa vyzerá dobre alebo sekera v hlave. ()

DonBraso

Čistý průstřel do průměru.Začátek se zbytečně loudá a snaží se o koncert rodičovství jak se každej má rád,skvělá rodina a papá je trochu nemocný.Pak střih a najednou drogy v chatě,kdy ve stejnou dobu jak na potvoru jedou pašíci pro ně.Pak vlastně začíná konečně se něco dít až do konce,což je jen plusem.Jason Momoa určitě není špatný,vcelku mu role dost sedne a někdy mu člověk i věří,že tohle může dokázat.Bohužel vše strhává špatná kamera,scénář a střih celkově.Stačí poslední scéna s nástrahou,kdy by se z toho Joe nedostal ani za mák a přijde střih a už je nahoře z útesu.Prostě typický béčko,kdy neumíš režírovat,protože nevíš jak tu danou scénu natočit,tak využiješ střih.Bohužel tohle silně nemusím a proto jen 50%. ()

baclajean

Dosť prvoplánové, dalo sa poľahky tipnúť aj to, kto prežije a kto nie. Napriek tomu však celkom pozerateľný počin. Momoa ukázal aj to, že v mraze sa v mokrom tričku fungovať nedá. To dokáže iba Stallone v Cliffhangerovi. ()

megajalec

So scenárom si tvorcovia veľa námahy nedali. Otca so synom dali do opustenej chaty, kde sú ukryté drogy. Pre ne si prídu ich majitelia a môže sa začať boj o prežitie. Hlavní hrdinovia sa zrazu menia na eltiných zabijakov, starý otec strieľa ako o život, mama je majsterka sveta v lukostreľbe a nesmie tam chýbať prepašovaná malá dcéra. Na hrane uveriteľnosti, vo viacerých momentoch až za ňou. Určené pre milovníkov oldschoolových survivalov oblečené v novšom šate. ()