Marek (J. Plouhar) miluje Martu (H. Vagnerová) a žije s ní, zároveň ale miluje i Soňu (V. Khek Kubařová) a také s ní žije. Marta a Soňa o sobě nevědí. Markovi se daří jeho dvojí život tajit. Před oběma ženami předstírá, že část týdne tráví pracovně v jiném městě – ve skutečnosti ale zůstává stále v Praze a jen se stěhuje z bytu do bytu. Funguje to perfektně. Každá z žen má svoje pozitiva a díky pravidelným změnám nepropadají Markovy vztahy stereotypu. Marek ale není žádný podrazák. Své dva životy bere seriózně. Obě ženy miluje a s oběma to myslí docela vážně. Zařídil jim stejné útulné byty, protože je spravedlivý (a zrovna měli slevy). Nechtěl být bigamistou, ale nějak se to tak vyvinulo, nějak do toho prostě spadl… Marek věří, že díky dokonalému systému může udržet svůj dobrodružný způsob života v chodu a vyhnout se všem úskalím. Funguje mu to perfektně a on je na sebe pyšný. Až jednou ráno se stane něco, s čím opravdu nepočítal… (Česká televize)

ANTYCHRYST

To bylo hodně slabé.. Nemůžu si pomoci..ale Plouhar mi v tý roli fakt nesedl.. Celkově tomu chyběl humor a nejake větší vzrušoo... Jedinej plus byla závěrečná scéna.. ve svatebním prádelku.. Jinak Nuda.. 25% ()

ForGump

Předvídatelný, herecky teatrální, bez přetvářky amorální sled pseudolegračních scének, který chce za každou cenu dosáhnout toho crazy levelu Renčových Zoufalých žen. 15% ()

Romanstekl

Celkem nízké hodnocení, já se pobavil jak už dlouho ne, konečně film, kde jsou vynechána negativa a člověk se může prostě jen na pohodu dívat a smát se :-) Pár věcí je přestřeleno, stopáž příjemných 80minut, já se dobře bavil celou dobu :-) Vágnerová opět ukázala,že je herečkou mnoha tváří :-))) ()

marek29

Docela solidní česká záležitost a výplň nedělního večera. Za mě 4 po právu a příslib, že to sjedu ještě jednou celý a nejen těch posledních 20minut. ()

Gamekeeper77

Další z řady nevýrazných Nic, po které za pár dní po premiéře neštěkne ani pes. Skoro bych řekl až ztráta času. Nízkorozpočtová komedie, u které jsem nezaznamenal jediný zábavný moment, nebo vtipný dialog a která byla natočená asi tak během deseti dnů řekl bych, naprosto postrádá i to sebemenší množství jakékoliv šťávy. Je prostě žádná a já doufám, že už se s ní nepotkám. 25%. ()

Fajt odpad!

Ano, toto je dnešní komedie, ještě že ji neviděl Forman. H. Vagnerová si z hotelu TRIVAGO odskočila, aby vše zachránila, nepovedlo se, kdyby si alespoň změnila barvu rtěnky !!! ()

ostravak30

Trojí život je svěží a velmi originální komedie a nebudu tvrdit, že jsem se nebavil. Ať už byl Marek vydírán puberťákem či běhal z jednoho bytu do druhého ve snaze se vyhnout té druhé, bylo to zábavné. Nebo jinak - já se bavil. Pozitivně hodnotím hudbu i scénář. Hana Vagnerová je moje oblíbená herečka právě díky profesionálnímu přístupu ke všem svým rolím. Veronika Kubařová je pak jedna z několika hereček, kterou pro její oči, úsměv a ďolíčky platonicky miluju. A rád mám i Sabinu Rojkovou. Děj od začátku spěje k odhalení, nicméně ani pak film nepadá do stereotypu a divák je překvapen novým směrem, kterým se vydává, což je velké plus, že pokračování po prozrazení nevěry není očekávané. Konec je sice trochu banální a to v celkovém hodnocení hrálo svou roli. Chtěl jsem dát ještě větší hodnocení, ale zde by se asi nejvíc hodilo tři a půl. To však nejde a tak tři hvězdy jsou spravedlivější než čtyři. Zase tak kvalitní komedie to není, ale hodně se k této metě blíží. ()

Pitryx

Už jsem ani nedoufal, že se dožiji dobré české komedie, u které se budu smát nahlas. Už jsem také nedoufal, že se dočkám české komedie, kterou budu moci hodnotit v horní hranici. A konečně je to tady. Vůbec mi nevadí, že jde o jednoduchý film, přímý, bez odboček a hlubokých pitomých psycho rozborů postav. Pokud se někdo u tohoto nezasmál, má velice smutný život. Tohle je to, co já, jako konzumní divák, potřebuji. A že to připomnělo divadelní hry pana Procházky? No a? Vždyť jsou skvělé tak co? Snímek jednoznačně doporučuji a za sebe dávám sedmdesát ze sta jen to fikne. *** a PŮL ()

Solverino

Na tenké hranici mezi Odpadem! a jednou hvězdou. Křečovitá a trapná taškařice. Není to vůbec zábavné ale trapné až na půdu. Hlavní hrdina předstírající zbytnělé ego je přímo esencí trapnosti. Odporný hnus! ()

tsatsiki

Průměrná komedie s docela zajímavou zápletkou, občas to mělo dobré nápady a zvraty. Ale krom Plouhara mě herci nějak nebavili. Celé je to natočeno takovým nudným tempem, hlavně první část filmu. Ale jinak se na to dívat dalo. ()