Marek (J. Plouhar) miluje Martu (H. Vagnerová) a žije s ní, zároveň ale miluje i Soňu (V. Khek Kubařová) a také s ní žije. Marta a Soňa o sobě nevědí. Markovi se daří jeho dvojí život tajit. Před oběma ženami předstírá, že část týdne tráví pracovně v jiném městě – ve skutečnosti ale zůstává stále v Praze a jen se stěhuje z bytu do bytu. Funguje to perfektně. Každá z žen má svoje pozitiva a díky pravidelným změnám nepropadají Markovy vztahy stereotypu. Marek ale není žádný podrazák. Své dva životy bere seriózně. Obě ženy miluje a s oběma to myslí docela vážně. Zařídil jim stejné útulné byty, protože je spravedlivý (a zrovna měli slevy). Nechtěl být bigamistou, ale nějak se to tak vyvinulo, nějak do toho prostě spadl… Marek věří, že díky dokonalému systému může udržet svůj dobrodružný způsob života v chodu a vyhnout se všem úskalím. Funguje mu to perfektně a on je na sebe pyšný. Až jednou ráno se stane něco, s čím opravdu nepočítal… (Česká televize)

DK197

Já si nedokážu pomoct, ale oproti průměrnému hodnocení tady celkově se mi tato komedie strašně líbila. Jednoduchá a přitom plná hlášek a vtípků. ()

Naby

Musim uznat, ze to nebylo nejaky dilo na velky premysleni a vele to bylo celkem nerealny. Nicmene to byla opravdu sranda, proste jsem se stridave smal a obcas trnul. Na ceske pomery lehky nadprumer. Kdo mate radi blaznive komedie, tak urcite mrknete. Celkem 3,3* ()

kodwin

Snesitelné snad jen kvůli Kubařové s Vagnerovou. Nechápu, proč se místo třech takovýchto slátanin nenatočí alespoň jedna lehce nadprůměrná romantická komedie ... ()

Cesty timem

To jsem z toho janeček, to snad vymýšlí Janeček, tyto mnohoženské filmy :-) A že jich je, jen v tomto týdnu jsem shlédnul dva. Tenhle a nový Chlap na střídačku. I tenhle pobavil. No jsou to kravinky, ale pobaví. Ale já bych na víc ženských neměl čas, nechápu jak to může v reálu někdo stíhat, ale jsou tací, no... ()

mia.com

Nahodou to bylo celkem fajn. Desna kravina, Vagnerka zase na facku, ale bylo to aj vtipne. A jak porad rikam, na vsecko se jednou prijde :D ()

FuLister odpad!

Popravdě jsem se i docela bavil. Problémem je, že jinak je to totální kravina. Frajer, co si hraje jakej profík v balení holek a to že má dvě naráz a neví o sobě a pak dělá takový triviální chyby? Nejsympatičtější je rozhodně Veronika Kubařová, ale ani ta to bohužel asi úplně nezachrání. A ten konec? To jako bude žít se dvěma ženskejma a dvěma dětma? Wtf? ()

BlackMolla

Taková oddechovka na víkend. Je to sice hnané do extrému, ale pokud od toho člověk nic nečeká, tak se i pobaví. Konec byl ale bohužel docela trapný - kdyby si alespoň odpustili to, že mu obě ženský, po tom, co prochlastaly celou noc, oznámí, že jsou v tom... no prostě podprůměr ()

quokam

Blbina, takova netradicni, nevulgarni, netrapacka neotrela, neobvykla, ktera se rozhodne neobesla bez Petry H. Za mne dobry. 8/10. Update 10012024 Muj maly, osobni, bezcenny oscar za dila prenierove videna v roce 2023. Udeluji panu Jirimu H cenu za nejlepsi muzsky herecky vykon ve vedlejsi komedialni roli a pani Sabine R za nejlepsi zensky herecky vykon ve vedlejsi komedialni roli. ()

Hurin

Celkem zábavné, ale za ty donebevolající scény s totálně za čárou přehrávajícími herci mě dokázaly během vteřiny absolutně znechutit ()

Syrojed

Spíše taková krejzy divadelní hra. Svižné, ve své absurditě celkem uvěřitelné, příjemné herečky, herci. Jako u mě dobrý. ()

mew3

Jako absurdní komedie na jedno použití docela fajn. Dívat se na to dá díky rychlým a zajímavým zvratům. Ale náročnější divák už se k tomu nevrátí. ()

MM1979

Po dlouhé době zábavná komedie... Možná moc střeštěná a bláznivá, ale pobavila a tím plně splnila svůj účel. Koukám tu na to velmi kritické hodnocení a opravdu jsme nárůdek chudáčků... Normálně bych dal 3+ či 4-, ale naschvál těm rádoby profesionálním kritikům dám 5 :-) ()

adaben

V rámci svého žánru něco jako "francouzské letní komedie" mi to přišlo slušné, herecké obsazení se mi jeví také dobré. Jen si myslím, že některé scény by si zasloužilo pečlivěji dotáhnout, a chvílemi se příliš tlačilo na pilu. A možná vedle humoru "francouzských letních bláznivin" chtělo to také trochu prostřídat a zpestřit českým humorem a českým "lyrismem"(jako kdysi kupříkladu to dělali v "Jáchyme, hoď ho do stroje"), aby to líp drželo při sobě, takhle moje divácká pozornost v druhé půlce filmu poněkud klesla. ()