Pařížský superpolda Sylvain Marot je proti své vůli převelen na městskou policii do Marseille. Bývalý komisař Gilbert, nyní primátor města, ho pověří speciálním úkolem. Má dopadnout gang italských lupičů, kteří v nadupaných Ferrari vykrádají jedno klenotnictví za druhým. Jenže s chabě vybaveným vozovým parkem francouzské policie to půjde splnit velmi těžko. Silvain tak má jen jednu možnost. Přemluvit ke spolupráci Eddyho Makloufa, synovce slavného Daniela Moralese. Eddy totiž po svém strýčkovi zdědil jeho vytuněné bílé taxi. Bohužel už ale nezdědil jeho řidičské schopnosti. Zato Sylvain je excelentní řidič, který se s volantem v ruce snad narodil. Po dvaceti letech od uvedení prvního dílu přichází v produkci Luca Bessona již pátý díl slavné francouzské série. Štafetu přebírají nové herecké tváře. Ale to hlavní – vytuněné bouráky a adrenalinové honičky zůstávají. (Bioscop)

soukyd33

Banda idiotů! To je děsný. Policisté jsou idioti, a všechno jenom kazí. Všechno se strašně táhne, a jsou tam zbytečné pasáže o ničem. Snižuji hodnocení na 1 hvězdičku. Poznámka: Jen jeden herec je zde normální, poznáte který? Poznámka: Vyznamenat idioty, a udělat starostou největšího vola, to je tedy scénář. 👎 Nedoporučuji! Hvězdiček 1 ()

ondra.p

I když je to dějově asi největší mrdka z celý série, tak jsem dostával záchvaty smíchu. Film na pomezí cringe a fekál humoru, ale můžu já za to, že mi to přijde tak mega vtipný? Když chci vypnout a jen konzumovat můj oblíbený trapnohumor, Taxi 5 si s klidem pustim a ještě se budu v duchu posmívat všem, kteří neznají ten osvobozující pocit se vyřvat smíchy u debilit. Za tuhle super zábavu posílám 70%. ()

mAt3s1302

Tenhle pokus o restart se moc nepovedl. Snaha o komedii a legraci tam je, ale chybí herci z předchozích filmu. Na film sem se podíval jednou ze zvědavosti a taky asi naposled. ()

Unudena2

Vybrala som si tento film, aby som si oddýchla/ "vypla" po náročnom pracovnom týždni. A musím priznať, že som sa zabavila. Netreba tento film brať veľmi vážne a prestať ho spájať s predchádzajúcimi časťami. Len si sadnúť s pukancami v ruke a nechať sa unášať priemerným filmom, ktorý Vás dobre naladí. ()

venca

za mě nejhorší díl čekal jsem že to bude propadák ale takovejhle to snad ne. pár narážek na starou serii ale jinak to nemá s původní serii co dělat až na to že jeden je synovec daniela,kterej řídí hůř než emilian v autoškole.laciný a suchý vtipy kterým se dá občas zasmát.děj byl okopírovanej z jedničky akorát s tím že nehonily němce ale italy. suma sumárum to dělá 33% což na tak slavnou serii je hodně drsnej sešup dolů ()

HSGID odpad!

Taxi bol vzdy magorina ale magorina na ktorej sa clovek dobre zabavil no bohuzial toto bola cista katastrofa a jedine co za nieco stalo boli sceny zo starych casti. Strata casu toto pozerat a lutujem ludi co boli ochotny na to ist do kina. ()

stret odpad!

Na filme TAXI 1 som mal príležitosť znova si uvedomiť, ako odlišní sú ľudia. TAXI 1 (kedysi) mi bolo odporúčané ako veľmi dobrá komédia ("celý čas som sa smial, pozri si to, je to geniálne!!!") tak som si k tomu sadol, a celý film som nemihol brvou (paradoxne spolusediaca to isté). Nuda, trápnosť. Ako to už býva s pokračovaniami, TAXI 5 - hoci je to ťažké si predstaviť, môže byť už len horšie. Videl som len trailer, a znova som si okamžite všimol - necharizmatickí chcípáci sa tam hrajú na machrov a snažia sa oslniť odkukanými efektami. Neviem, možno je to tým, že francúzska kinematografia je už niekoľko desaťročí mŕtva - a ja som si to všimol - a zrejme mi nestačí prvoplánový humor. ()

ArchAngel_

Čekal jsem to horší .... bohužel série prošvihla šanci na znovu-nastartování. Přitom fandy i potenciál stále má ... nebo měla? :( ()

Lapedro

no co ja viem...hlavny hrdina vyzera ako Vin Diesel s briadkou a trocha menej svalmi, jeho partak ako bezny random Arab, arabova sestra ako baba z Creeda a ju hodnotim ako jedine pozitivum filmu....vela toho nezahrala, ale pozeralo sa na nu fajn...to je vsetko co som si z filmu zapamatal...pozeram, ze nie len Americania nevedia, kedy ukoncit zbytocne natahovanu seriu... ()

mdf

To si takhle sedím večer doma v obýváku a pustil jsem si Taxi 5.Po asi 20 minutách se uzve moje přítelkyně,která to po očku sleduje z kuchyně mě přes rameno,,,ježiš marja,co to je zase za stupidní kravinu´´ a měla pravdu. ()

Mateskimos odpad!

Vrchol trapnosti. Ne, že by předchozí díly byly nějak kvalitní, ale tohle je už trochu moc. A bohužel, ani velice sympatický hlavní hrdina (samozřejmě ten policajt, ne ten kokot hysterickej) to nezachránil. Film se snaží, za každou cenu a v každou chvíli, bejt megavtipnej,ale nefunguje to. Spíš naopak. Jedna trapárna střídá druhou a nejenom, že to sere, ale hlavně nudí. Člověk čeká, že snad další scéna to rozjede a nabídne aspoň chvíli zábavy, jako předchozí díly, ale to se až na pár malých záblesků nikdy nestane. Úplná ztráta času. Doporučuji, se radši věnovat úklidu, masturbaci nebo sledování fleku na stropě. Ono vlastně i pitvání vlastního hovna a rozpoznávání zbytků večeře, je lepší než sledovat tento brak. ()

Dieman odpad!

To, že tam nevzali přestárlé duo Emila a Daniela bylo sic dobře, ale trapné prohození rolí bázlivce s xichtem GipsyCz a závoďáka vypadajícího a hrajícího se na Vina Diesla teda nic moc. Ani ti herci nehrajou. Choděj kecaj... zase choděj a kecaj. Film je celej dělanej jak z chráněné dílny americký downňáků. Úplně zbytečná demolice aut na prolínačce. Krádež totálně všech gegů z milnulých dílů. Co si budem povídat Luc Besson je tam podle mě jen kvůli tomu, že má copyright na starej scénář a tak ho tam uvedli, když mu jeho filmy vykrádali. Dvě honičky? Jedinej dobrej geg? A toť (Ne)Ital. Takže si to shrneme: Integrace všech (národností, genderů, typů onemocnění, typů policistů, typů taxislužeb) pro spokojenost SJW ... DONE Americká degradace ... DONE Módní restart ... DONE Zachování jedné postavy ... DONE Nesmyslné ničení vozidel (auty i raketou) ... DONE Použití moderních technologií ... DONE Propagace značky ... DONE Závěrem. Nechápu jak tomu může někdo dát více jak jednu hvězdu?! Vždyť ani na oddych ten film není?! ()

Rada.Shoa

Obrovská chyba kterou nespravil ani Esposito (Gomorra).Holt kvalita a úsměvné momenty odešli se Samy Naceri a Diefenthalem.Klasika je pryč :( ()

michalis

Ach jaj, jedna hviezda za to ze vratili 407micku, druha hviezda za to ze nespravili restart alebo vykradacku ako amici. Chcel som este jednu dat za obcas vtipne momenty, no, moment, to su uz 3 hviezdy, az tak dobre to nebolo :D ()

Sebbe odpad!

Když jsem slyšel recyklovanou hudbu z původních Taxi.. Ok, patří to k tomu.. Když jsem viděl recyklované scénky z minulých dílů.. Proč?.. Když začali ukazovat útržky z minulých dílů.. To je pro blbce, co si to nepamatují?.. Když jediní dva pozůstalí ztratili své pozice, kdy z komisaře je starosta a z poldy měšťák.. Odpad.. Když ono to nemá ani hezký/rozumný /navazující/zábavný scénář.. Je to horší než odpad.. ()