• Francie

Akční / Komedie

Francie, 2018, 103 min

Čekala jsem zklamání, ale k mému překvapení jsem se příjemně bavila :-) samozřejmě, chybí tomu Samy Naceri a Fréderic Diefenthal.. ale nově obsazení herci jsou celkem fajn - ve smyslu k pobavení. Jestli by uvažovali o šestém dílu, to už by fakt průser být mohl, nicméně pětka na tom není tak špatně. Humor tak akorát, zápletka klasická, možná až moc rychle vyřešená/rozuzlená. Každopádně na příjemný oddych večer je to tak akorát.(16.5.2018)

• LilyHobbit

Starý dobrý taxi bylo super. Všechny čtyři díly. Tohle je nechutnej, divnej pokus o něco, co fakt nevyšlo. V hlavní roli týpek alá francouzský Vin Diesel. Z původních herců uvidíte akorát komisaře Gilberta (Bernard Farcy) a Alaina (Edouard Montoute). Já nevim, že raději nevymyslí nový film, než aby se pokoušeli navázat bez původních herců na něco, co nemá hlavu ani patu. Dávám jednu hvězdičku asi za to, že jsem slyšela starou dobrou hudbu, viděla pěknou neteř Daniela a občas dobrý vtip. Jedno vím jistě, už se na to nikdy nepodívám :)(14.5.2018)

Vybrala som si tento film, aby som si oddýchla/ "vypla" po náročnom pracovnom týždni. A musím priznať, že som sa zabavila. Netreba tento film brať veľmi vážne a prestať ho spájať s predchádzajúcimi časťami. Len si sadnúť s pukancami v ruke a nechať sa unášať priemerným filmom, ktorý Vás dobre naladí.(25.5.2018)

• Mr. Miyagi

Tak odskok Salvatora Esposita k tomuhle filmu mi přijde trošku škoda. Přeci jen role v Gomorra - La serie mu sedí více.(13.5.2018)

• Enšpígl

Ach jo, kam až taxi serie musí dojít aby se stopla ? To nejlepší co na filmu bylo, je bizarní sestava policajtů na stanici v Marseille. Na těch postavách by se dal postavit kompletní film na úkor hlavních hrdinů, který na původní tandem nemaj ani omylem, nefunguje to, nikdy na mně nebude fungovat, když si Francie hraje na Ameriku, tak jako Amerika na Francii. pokud jde o humor nebo akci a nebo nekonečný série.(10.5.2018)

• - Frédéric Diefenthal dostal možnost si zopakovat roli Emiliena, nicméně když se dozvěděl, že Samy Naceri měl mít jen malé cameo (které navíc odmítl), tak se rozhodl na projektu nepodílet. Fanouškům poslal skrze twitter zprávu: „Emilien bez Daniela prostě nejde dohromady“. (UncleMorty)

• - Bankovní lupiči ve filmu jezdí ve Ferrari California, Ferrari 458 a Lamborghini Aventador. (NinjaFly)

• - Taxi 5 je dle studia restartem celé ságy. (UncleMorty)