Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Detektív John Shaw (Jonathan Good) sa po zranení vracia do služby. Nečakajú ho žiadne ovácie či vrelé privítanie. Kvôli svojmu nekompromisnému postoju k práci a čiastočne aj kvôli strate partnera – nováčika v akcii, je totiž tŕňom v oku svojich kolegov. Jeho kolega a bývalý partner Tyler Burke (Roger R. Cross) je úplne iná káva. Práve zlikvidoval obchodníka s drogami Georga Freemonta a aj keď ho v sebaobrane musel zabiť, vďaka nemu je v meste o jedného priekupníka menej. Pravda je však taká, že Burke mal s Freemontom čulé obchodné styky, a teraz sa mu stal nepohodlným, preto sa ho zbavil. Jediný dôkaz o ich prepojení sa dostal na Shawov stôl, ale skôr, ako sa ten stihne s objavom podeliť so svojimi nadriadenými, Burke vyhlási na policajnej stanici falošný požiarny poplach, zbaví sa nevítaných svedkov a začne lov na bývalého partnera. Čo zmôže jeden dobrý policajt s revolverom na 12 rán proti komandu na všetko odhodlaných pokrivených kolegov, navyše ozbrojených automatickými zbraňami? (beso74)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (15)

kiddo 

všechny recenze uživatele

Jon Moxley jako Martin Riggs, Dean Ambrose jako John Shaft, Jonathan Good jako John McClane, vše v podání sjeťoura s expresivností naspeedovaného vzteklého čokla, který proslul láskyplně vybudovanou image uslintaného magora a dokáže přirozeně uhrát i sebevětší volovinu. Takového potenciálu pro ujetou ironickou blbinu a ona z toho nějakým zázrakem vyleze zrovna tahle uhlazená sterilní nuďárna, která se tváří tak děsně kůl a drsně, až se člověku chce chrápat. ()

Likan7 

všechny recenze uživatele

Scéna z úvodu, kdy Shaw potká hňupa v Porsche je s přehledem nejlepší scéna filmu. Zbytek ale není zase tak špatný, jak by se mohlo na první pohled zdát. Jasně, nemůžeme se bavit o nějaký dobrý řemeslný práci, akce je špatná i když jí je hodně, všichni mají IQ asi 70 a chovají se jak paka, hlavní hrdina je jak řešeto, ale furt dokáže bojovat i tváří v tvář a není to absolutně nic, co by vás dokázalo překvapit. Je to ale občas fajn strávená hodina a půl, která vám díky všudypřítomné akci rychle uteče a zase tak moc vás z ní nebude bolet hlava. ()

Reklama

mzss1 

všechny recenze uživatele

|50%| Nejprve musím ZDŮRAZNIT jednu skutečnost. Je to dost důležité, alespon pro mě. Ostatním by to asi mohlo být jedno, mě však ne. Nechápu, proč tohle nese název 12ROUNDS ? ! Kdyby to byl, samostatný film, řeknu si fajn. Ale tohle je evidováno jako třetí díl. A já to přesto nechápu. Jasně, první a druhý díl mezi sebou nemají žádnou návaznost, ale přesto každý z těch dvou dílů má podobný koncept, podobný příběh, sice s jinými postavami, ale je to dost obdobné. Tenhle film v tom nemá ani z 1% žádné spojení. No, asi to zbytečně hrotím. Ke konci tohoto snímku jsem si řekl, jestli nemám dát horší hodnocení, jen kvůli tomuhle. Ale nakonec jsem se přes to přenesl. Jako je to podvod, diváka baví děj minulých filmů a zde dají jiný a obyčejný příběh. No, akčních scén bylo celkem dost. Pár dobrých soubojů, množství přestřelek a i jiných akčních scén, i pár nápadů to mělo – natočeno to bylo dobře, na to, že byl rozpočet malý a hlavní hrdina mi skutečně seděl. Ostatní herci byli rovněž celkem v pohodě. Hudba normoš. Takže, asi proto nemůžu dát nižší hodnocení než slabší 3 hvězdičky. Pecka to nebyla, ale zabavilo to. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Žádný skvělý akční film to není, ale až mě překvapilo, že to vůbec není špatné. Omezené prostředí jedno budovy je stále docela dobrým prostředím ve hře kočky na myš. Jsou zde překvapivě drsné scény, ale přece jen mimo kameru, no, a když už jsme u toho, tak mi nevadily ani ty postavy. Jo, s tímhle dílem jsem spokojený. Funguje skvěle samostatně. ()

magu 

všechny recenze uživatele

Logických chýb to malo toľko, že keby ich všetky spíšem, zahltím nimi CSFD. A tiež sa spolu s mzss1 čudujem, čo to malo spoločné s prvými dvomi filmami. Ja tam nevidím ani to 1 %. Ale film bol svižný, pozerateľný, v tom sa opäť zhodneme s mzss1. A rovnako sa zhodneme aj v hodnotení. Film bol pre mňa prínosom aj v tom, že: 1. som sa dozvedel, že existujú USB vo forme bankomatovej karty, 2. nielen u nás majú policajti heslo Pomáhať a chrániť. Zase som o niečo múdrejší. ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama