Reklama

Reklama

Epizody(16)

Obsahy(1)

Právnik Bong Sang-Pil (Lee Joon-Gi) sa vracia do rodného mesta potom, čo mu niekto pošle záhadný zápisník plný informácií o žene, ktorej sa chce pomstiť. Keď bol malý, zabili mu pred jeho očami mamu, a preto ho od malička vychovával jeho strýko - gangster. Následkom toho využíva pri vykonávaní svojej profesie aj nekonvenčné praktiky. Stretne mladú, nedávno suspendovanú právničku Ha Jae-Yi (Seo Ye-Ji) a zamestná ju ako sekretárku vo svojej malej advokátnej kancelárii. Spolu sa rozhodnú postaviť bezpráviu a začnú rozmotávať klbko tajomstiev. Hlavným miestom boja právnikov je však súd. Ako sa teda vysporiadajú s problémom, že ich úhlavným nepriateľom je sudkyňa? (Eawy)

(více)

Recenze (11)

ainny 

všechny recenze uživatele

Klasika, které neuškodilo, že karty byly rozdány docela brzo. Velkou zásluhu na tom měli pánové Lee Joon-gi a Choi Min-soo, kteří si (nejen) společné scény užívali a byla radost sledovat jejich herectví. Jediné, co mi úplně nesedlo byla banda kolem Bong Sang-pila, ale chápu, že občas bylo potřeba atmosféru odlehčit. Romantická linka byla akorát a obvyklá klišé byla minimalizována, takže spokojenost. ()

janovrom 

všechny recenze uživatele

Vynechám-li veškeré plánování a pohledy do zázemí záporných postav, tak to bylo skvělé. Bong Sang Pil a Ha Jae Ji tvořili skvělou dvojku, do toho jim hrála dobrá hudba a lítaly rány. Bohužel BSP věděl vše hned od začátku, HJJ to zjistila velmi rychle, a pak to bylo naprosto předvídatelné - úspěch, průšvih, a nahoru, dolů a stále dokola. Navíc již zmíněné plány záporáků zabraly možná i polovinu. Vlastně do teď nechápu, proč to tak vůbec točí?! Není cílem diváka překvapit? Ne jim dát úplně všechny informace? ()

Reklama

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Tak jo, další kousek ze soudního prostředí je za mnou. Na to, jak jsem seriál ze začátku rozpačitě přežvykovala a váhala nad jeho kvalitami, mi nakonec chuť nepokazil. Vlastně naopak, ke konci to byla super jízda. A v ní pro mě byl jednoznačně nejzajímavější postavou Choi Min Soo jako Ahn Oh Ju, jehož akcent je nezaměnitelný. Úplné nadšení ve mně tentokrát nevyvolal Lee Joon Gi, který postrádal hlubší charakter, byl nijaký. Naštěstí to vyrovnávala jeho partnerka Seo Ye Jin, jejíž postava byla fajn změnou od klasických, naivních hrdinek. A asi i kvůli ní a vztahu, jaký s právníkem měli, nakonec můžu seriál s klidným srdcem označit jako nadprůměrný. 3,5* ()

Jirka_Šč 

všechny recenze uživatele

Seo Ye-ji zaujala v It's Ok to Not Be Ok a chtěl jsem s ní vidět víc. Nezklamala 😍 (a mimochodem, má velmi příjemný hluboký hlas). Nicméně, co mě na tomto revenge právnickém seriálu nejvíc zaujalo, byl výborný hlavní záporák. Věděl jsem, že je zabiják a svině, přesto mi nešlo ho nechápat a do značné míry s ním nesoucítit. Vlastně i další záporná postava měla absolutně promakaný charakter - člověk chápal, proč dělá a co dělá. Kladní hrdinové byli v porovnání s nimi barevností nudnější, nic jiné jim však ani nezbývalo - zlo dovede být vždy zajimavější, než dobro. Naštěstí byla již zmíněná Seo Ye-ji dostatečně přirozeně krásná a její herecký partner Lee Joon-gi prý zahrál všechny akční scény bez kaskadéra, což se cení. Ano, chemie mezi nimi mohla být silnější, člověk by však neměl chtít všechno. ■ Originální anglický název, dosud neuvedený na ČSFD, je Lawless Lawyer. ■ Město Kisung, ve kterém se děj odehrává, je fiktivní. ()

Krysap 

všechny recenze uživatele

Scénáře některých seriálů jsou opravdu jako přes kopírák, také tento přináší tak obyvklé téma pomsty na nedotknutelných tam nahoře. Ale já mám přesně tenhle typ příběhů ráda. Tentokrát musím vyloženě pochválit perfektní obsazení. Líbil se mi jak hlavní pár, tak proradná soudkyně a hlavně gangster An O-Joo, který byl hlavně v posledních pár dílech naprosto luxusní. Dávám solidní 4*. P.S. Lee Joon-Ki trpí anorexií? Takhle vyhublýho chlapa jsem už dlouho neviděla.. ()

Galerie (197)

Zajímavosti (4)

  • Ve svých seriálových postavách se jihokorejská herečka Ye-ji Seo vyžívá asi tak jako patologický lhář ve svých lživých představách. „Ještě jsem se nedokázala zcela oprostit ze své předešlé role, v níž bylo tolik mezilidské hravosti a přímých verbálních konfrontací, které mě vždy dokázaly rozpálit, a už bych se měla připravovat do role další. Myslím, že jsem se své role obhájkyně Jae-yi Ha mentálně ještě zcela nezbavila. Stále se k ní vracím a dokola si přehrávám některé momenty, které mi utkvěly v paměti.“ A víte, co mě pobavilo ze všeho nejvíc? Členové natáčecího a doprovodného televizního štábu na hereččinu adresu prozradili, že si na její triko užívali několikadenní dovolenou v hotelu, který jim sama iniciativní herečka za jejich odvedenou práci a ochotu sama vybrala a zaplatila. (Conspi)
  • „Tak dlouho, jak jen to pro herce bezpečné, točím všechny akční momenty, všechny ty bláznivé výpady a výskoky výhradně sám; je to tak přirozené a pro diváka o to zajímavější. Vše bylo navíc během celého procesu docela zábavné, užívali jsme si to a je ve výsledku velká škoda, že nemají diváci možnost vidět všechno, co jsme natočili, protože spousta akčního materiálu byla nahrazena nebo ve výsledku nebyla použita vůbec.“ Herec Joon-ki Lee se také, a to nejenom výhradně k potřebám seriálové role, začal učit bojové umění Jiu-Jitsu, které ho, jak sám na adresu vlastního charakteru přiznává, zcela pohltilo: „Nikdy jsem tak docela neměl žádný vážný koníček, kterým bych ve svém volném čase žil. Nyní mám tohle a překvapil jsem sám sebe, když jsem zjistil, jak moc mě to pohltilo; čas od času mám problém opustit tělocvičnu, jak rád bych ještě se svým instruktorem pokračoval.“ (Conspi)
  • Město Kisung, ve kterém bují korupce a bezpráví a ve kterém se děj seriálu odehrává, je fiktivní a ve skutečnosti neexistuje. (Jirka_Šč)

Reklama

Reklama