Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Uhtred upoutá pozornost půvabné pohanské královny a jeho banda námezdních lupičů vstupuje do žoldu krále Cornwallu. Již brzy na něj ovšem dopadá Alfrédův hněv. (Netflix)

Recenze (5)

Nach 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Díky Bohu zdlouhavost se nekoná. Příběh evidentně odněkud někam směřuje a nemá čas příliš zůstávat na jednom místě. Zvraty se dějí, postavy jednají tak, jak ze své psychologie mají. Ano, občas je ta černobílost u některých vedlejších charakterů markantní, ale daří se vše držet pohromadě. 85% ()

italka63 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Není nad lásku ke křesťanskému bratru, hlavně hodně stříbra mu dej, krále poslouchej a cti, slepě jemu I církvi věř, nech se ponížit a zapomeň, že tě coby Dána vychovali Vikingové jiným přístupem a s více Bohy. Jen se to dá velmi špatně skloubit. Musím uznat, že děj nikde nevázne a dobře se na to kouká. ()

Reklama

Arkanoid 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Uthred ide plieniť. Je z toho nečakané dobrodružstvo, kde musí s Leoffricom čliť aj Dánom. Epizóda napriek menej viditeľným intrigám Oddu zaujme natoľko, že kráľovský dvor ku spokojnosti ani nebolo treba. V závere dostávame opäť nečaký djeový zvrat a tiež nečakaný návrh na jeho rozuzlenie. V ďalšej epizóde, tak sa robia cliffhangery. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Znovu jsem byl spokojen podobně jako v případě předchozí epizody, fungovala atmosféra, děj si držel tempo, dostal jsem svou porci akce, intrik i jiných záludností, ale musím se přiznat, že mě cornwallské kostýmy donutily téměř výt zoufalstvím. Už jsem si myslel, že díl ocením jen čtyřmi hvězdičkami, ale vzhledem k tomu, že se tvůrci s církevními potentáty a nařízeními nijak nepárali, spokojeně jsem přihodil i pátý kousek. ()

Ratemus 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Krásný příklad toho, že s věřícími se prostě nedá bavit, nedej bože s nimi žít.....prej ,,Alespon vás utěší, že váš zabavený majetek poslouží pro dobro Církve,, to bych blil jak se tam ten biskup cpal jídlem... ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama