Komentáře uživatele mira007 k tomuto TV seriálu

Slovenský komediální seriál ( nejlepší díly E07 a E09 ) o třech kamarádech , který stojí na hereckých výkonech hlavních představitelů - Maštalír, Nahálka a český Majer. Místama trapné, ale jako celek mírně nadprůměrné, čemuž krom hlavních hrdinů pomáhají jejich ženské protějšky Pajtinková, Žiaranová a snesitelná stopáž.(8.1.2020)

Začátek rozpačitý, linka Maštalíře až trapná, ale konec jsem šel smíchy do kolen, takže za tři hvězdy.(3.6.2018)

Majer pobavil, Maštalír méně trapný než předchozí díl, ale i tak je ta jeho linka spíš rušivá než zábavná.(3.6.2018)

"Westernový" souboj v bazénové dráze Nahálka vs. tlstá dáma na jedničku.(3.6.2018)

Linka s Maštalírem opět nejslabší část, ale tentokrát to mělo vtipnou tečku, která mne upřímně pobavila. Nahálka se svou dcerkou talentovanou "malířkou" pobavil celým dílem nejkonzistejtněji. Majer byl vtipnej jen když telefonoval s hluchou nebo nedoslýchavou, jinak tento díl neutáhl.(3.6.2018)

Majer jako model byl zábavný, ale celý díl táhl opět Nahálka, který s manželkou vyrazil na nějaký přírodní kemp bez moderních technologií s moderními technologiemi.(3.6.2018)

První díl, kde Maštalír není režisérem amatérských diremních herců a hned se lépe dýchá s tímto seriálem, ikdyž jako celek je to spíš slabší díl - Maštalír předstírá lásku k psíkovi ve své domácnosti. Majer a Nahálka jdou do bordelu.(3.6.2018)

Linka s Maštalírem, který řeší homosexuálního spolupracovníka Žiaranové, naprosto táhne tento díl. Nahálka na svatbě taky smíchy do kolen - asi nejlepší díl.(3.6.2018)

• Zvukárčina, ťažká drina (E08) (epizoda) (2018)

Majer s intelektuální familií a Maštalír s Nahálkou, kteří nechtějí platit pokutu 150 eur za špatné parkování do trapna. Asi nejslabší díl.(4.6.2018)

Nejzábavnější díl!! Maštalír vs. upratovač Zoltán pobavil , ale u Majera a jeho hororově laděný zamčený pokoj jsem šel smíchy dokolen. A to nemluvím o tom, že v tomto díle byla "nejžhavější scéna" Majer vs. Pavlínka ve spodním prádle vs. urna.(4.6.2018)

Maštalír proti Žiaranové v boji o přikrývku - oceňuji, že stačí jeden jednoduchý nápad, který dokáže pobavit a utáhnout jednu celou epizodu. Nahálka jako pohřební klaun u špatného hrobu taky dobrý.(5.6.2018)

• Matka za matku (E11) (epizoda) (2018)

Majer alias René jede, za jeden díl obtáhne kouzelnici a postarší babku. Spíše slabší díl.(5.6.2018)

• Psy, plienky a jednorožce (E12) (epizoda) (2018)

Tak nevím jestli vidět Majera a nějakou jeho kočku v plínkách je za odpad nebo pět hvězd.(5.6.2018)