Všechno nejhorší 2

• USA Happy Death Day 2U (více)

Vysokoškolačka Tree bývala strašná mrcha, dokud ji osud nepotrestal tím, že ji nutil opakovaně prožívat ten samý den, na jehož konci ji brutálně zabil magor v masce maskota její univerzity. Každodenní krveprolití skončilo až ve chvíli, kdy Tree odhalila identitu pachatele (spolubydlící Lori, která ji už nedokázala vystát) a poslala ho na věčnost. Mezitím se z mrchy stala přátelská bytost věrně milující spolužáka Cartera, jenž jí v boji proti zabijácké časové smyčce pomáhal. Žili by spolu patrně šťastně až do smrti, kdyby nedošlo k sérii řady nešťastných příhod, končících tím, že se Tree znovu probudí v den svých narozenin, pár šťastných prožitých týdnů se rozpustilo jako pára nad hrncem a jedinou jistotou, kterou Tree má, je smrt, jež na ni večer čeká. Nabízí se prosté řešení – skočit za Lori, vyškrtnout ji ze života a vrátit ten svůj do normálu. Když však Tree Lori najde, je její spolubydlící mrtvá. Cosi se změnilo… Ve snaze vrátit vše do normálu přijde Tree záhy na to, že existují i horší věci než každodenní umírání. (CinemArt)

blondboss

Návrat Tree vo veľkom štýle. Určite o niečo lepšie ako jednotka. Tento diel síce žmýka overený koncept, avšak posúva ho o úroveň vyššie a pripája multidimenzionálny pohľad na svet. To samotné vyvrcholenie bolo síce také dosť klišé a žiadny posun oproti jednotke, avšak to ani tak nevadí, lebo na druhej strane to bolo poňaté viac komediálne a mňa to proste bavilo. 75 % ()

srolyma

Když na začátku zabijou toho odbarveného Asiata a on se probere do stejného dne, tak jsem si řekl, a sakra. To jako fakt podruhé úplně totéž? Naštěstí ne. Tedy ne úplně. Začnou se tam motat i paralelní dimenze, čímž to dostává aspoň trochu originální zápletku, nicméně zhruba po půl hodině už jsme zase tam, kde jsme byli. Stejné postavy, stejný děj, zívačka. ()

djbarrel

Zkraje filmu jsem se dost zděsil. Ten asiat mi byl strašně nepříjemnej a ještě ta story ohledně stroje na zpomalení času co se vymkl kontrole mě dost iritoval ... nicméně film nakonec nabral solidní tempo, děj se začal malinko zamotávat a nakonec se vše v dobré obrátilo a film mě začal bavit. Navíc jsem se opravdu nasmál , komediální stránka fungovala naprosto výborně. Což se bohužel o té hororové říct nedá, ale to bych chtěl asi moc. Každopádně příjemná oddychovka na ukrácení dlouhé chvíle. 65 % ()

blazma

Pokračování něčeho, co vůbec pokračovat nemělo. Proč prostě neukončíte něco co mělo mít jen jeden díl. Očividná vidina vyždímat ze značky jen další prachy, zabila nejen tento chabý druhý díl, ale více méně i ten první. ()

moviefan4

O dosť slabšie než prvý diel.enej hororu a viac komédie tomu podľa mňa neprospelo. Taktiež malo kills a aj z tých malo bol len jeden dobrý. Škoda toho, vyzeralo to sľubne. ()

hrumsrt odpad!

První díl je fajn, sice nejde o žádné veledílo, avšak přibilo mě to a v pohodě to uteklo. Tady, snad řekl bych po prvních pěti minutách, nastal problém. Multiverse je krajně citlivé téma, ale o to až tak nejde. Ale vždyť je to horší vtipnější "opis" prvního dílu! Za mě se tady až příliš tlačí na komediální složku, která mi to prostě nabourává... Nuda, nuda a jedno velké zklamání! 5% ()

wowylgu313

Fascinující... :D tak hned od začátku, pokud si chcete pustit jen druhý díl nebudete vůbec tušit. Takže doporučuji za jeden večer sjet oba dva. Za další trochu se nám sem zakomponovalo "scifi" ohledně vražd a krve a násilí už tady není skoro nic. V předchozí části bylo trochu krve ale tady už ani to ne ... Konečně dostanete vysvětlení proč se vlastně seknul ten čas a pořád se opakuje... Více to tu tahalo na příběh a takovou tu citovou vazbu, přátelé, rodina. Toto dílo horor? Absolutně ne. "Komedie" tak trochu ano :D I tak musím říct že jsem byl více v pozoru jak u jedničky... Né o moc ale trošku procenta zvednu 45-50% jen je opravdu potřeba si pustit oba dva party k maximální vyždímáné "spokojenosti" ()

stihac10

Přechozí díl jsem si opravdu užil, ale zde díky experimentování s jinými žánry vytvořili naprostý chaos a zklamání...4/10 ()

panki9922

Keď si človek kúpi lístok na premiéru a ocitne sa v kinosále sám, veľmi rýchlo zistí, že to asi nebol dobrý nápad. Film je tak ako 1-ka postavený na myšlienke opätovného sa prebúdzania do toho istého dňa a to sme tu už mali v Edge of Tomorrow kde to fungovalo na výbornú. Time loop tu už bolo nespočetne veľakrát ale buďjiž. Horšie sú tie twisty na konci u ktorých človek len pokrúti hlavou a asi polhodinu pred koncom silená emočná scéna rozlúčky matky s dcerou. Trochu ma pobavil aspoň Steve Zissis v úlohe dekana :) Všetko najhoršie 2 je len ďalším pokračovaním ktoré vôbec nemuselo a nemalo vzniknúť. Videné v Prahe: Cinestar Anděl ()

Astonko

Rozjazd to má síce výrazne pomalší ako prvá časť, príbeh sa však vyvíja, aj bez väčších logických dier a hlavne to baví. Nič viac som od toho neočakával, takže za mňa spokojnosť po druhýkrát. 7.5/10 ()

Martynes

Jednička byla hloupá. Dvojka už je extrém. Takovouhle tvůrčí lenost a naprostou lhostejnost už jsem dlouho neviděl. A dva/tři dobrý momenty a fajn Jessica Rothe to nezachrání. 4,5/10 ()

taibrek

ako toto mohol niekto vymyslieť ? Jednotka pozretá v kine, dvojka doma.... A ďakujem, že som nevyhodil peniaze za tento počin... film čo stačí pozrieť raz a už sa radšej k nemu nevracať.... ()

brasek

Pokračovanie snímku "Všetko najhoršie" prinieslo asi ten najhoršie možný príbeh, domotané kvantovou mechanikou s rôznymi dimenziami vesmíru. Celé je to postavené na hlavu a absolútne sa vytratilo aj to minimum čo bolo dobré z prvého filmu. ()

KukulienkaHO

Na toto sa už ani nedá povedať horor, pretože hororových prvkov je tu minimum. Film sa viac zameriava na preskúmavanie postáv ako takých. Čiže máme tu viac romantiky, drámy a o niečo viac je tu aj komediálnych prvkov ako v prvom dieli. Bohužiaľ, žáner sci-fi je tu v až moc veľkej miere a do príbehu sa mi to veľmi nehodilo. To, že "Všetko najhoršie 2" "nie je" horor mi nevadilo, lebo horory nemusím. Fanúšikom hororov "Všetko najhoršie 2" neodporúčam, pretože by ich to určite sklamalo. Naopak, jedná sa skôr o veľmi dobrú paródiu na tento žáner. V celku je "Všetko najhoršie 2" mierne nadpriemerný film (slabší ako jednotka) so sympatickým hercami a ich výkonmi. ()

TesterX

Trošku to seknu, protože už jednička nebyla nic moc a o dvojce platí to samé. Pozitivem budiž, že ohrané téma opakujícího se dne je tu stejně jako u předchůdce ozvláštněno vrahem v masce, který se o tu opakovačku převážně stará. Toto pokračování si navíc pohrává s multidimenzemi, takže se nejedná o čistou kopírku předchůdce. Tím zásadnější pozitiva končí, protože to zpracování je jeden těžký podprůměr. Celou dobu jsem totiž nevěděl, jestli se dívám na cílenou parodii, nebo je to prostě tak špatný. Herci se tu neustále pitvoří, snaží se asi vtipkovat, což tak nějak nefunguje, na druhé straně tu běhá maskovaný vrah, který si někdy počíná jako Pat a Mat s míchačkou, jindy se mezistřihem schová asi ve škvíře, či používá teleportační zařízení, které ale zapomněli scénaristé odhalit nebo nevím. Ve výsledku tedy sledujete špatné zpracování něčeho, u čeho se nesmějete, nebojíte a jen přemýšlíte, kdo je vlastně kdo, protože jste předchozí film zapomněli pět minut po tom, co jste ho skoukli. Abych tedy jen nehanil a obhájil ty dvě hvězdy - dá se tím projít, hlavní herečka má svoje dobrý momenty (převážně scéna, kdy se ji opět začne den opakovat a ona se chová jak totální šílenec) a samotné téma vám udrží aspoň nějakou hladinu zájmu. ()

david666

je to taková pěkná blbost, ale dobře se na to dívá, má to i vtip díky hlavní představitelce, ta se mě prostě líbí. ()