Všechno nejhorší 2

• USA Happy Death Day 2U (více)

Vysokoškolačka Tree bývala strašná mrcha, dokud ji osud nepotrestal tím, že ji nutil opakovaně prožívat ten samý den, na jehož konci ji brutálně zabil magor v masce maskota její univerzity. Každodenní krveprolití skončilo až ve chvíli, kdy Tree odhalila identitu pachatele (spolubydlící Lori, která ji už nedokázala vystát) a poslala ho na věčnost. Mezitím se z mrchy stala přátelská bytost věrně milující spolužáka Cartera, jenž jí v boji proti zabijácké časové smyčce pomáhal. Žili by spolu patrně šťastně až do smrti, kdyby nedošlo k sérii řady nešťastných příhod, končících tím, že se Tree znovu probudí v den svých narozenin, pár šťastných prožitých týdnů se rozpustilo jako pára nad hrncem a jedinou jistotou, kterou Tree má, je smrt, jež na ni večer čeká. Nabízí se prosté řešení – skočit za Lori, vyškrtnout ji ze života a vrátit ten svůj do normálu. Když však Tree Lori najde, je její spolubydlící mrtvá. Cosi se změnilo… Ve snaze vrátit vše do normálu přijde Tree záhy na to, že existují i horší věci než každodenní umírání. (CinemArt)

Shanen29

No tak už to prostě je,dvojka jak jsem tušil je pro mě bída a vcelku jsem se již nudil koukat na to samé ale v jiném hávu.Nemám k tomu víc co říci. ()

Clark_Kent

Je fakt, že tyhle nastavovaný srágory už dávno nejsou efektivní. Jediný co dokáže udržet moderního jedince v pozornosti, je opětovná nakrucovačka Jessicy Rothe. Nápadů je hromada, chvílema to může zabavit. Ovšem zase je třeba uznat, že moderní doba se dost odrazuje ve srandě. Ta tady celkem funguje. ()

ANTYCHRYST

Takhle Teda ne... Po solidní jedničce.. Přijde slatanina která míchá všechno dohromady.. Ztratilo to veškerou zábavu.. Překvapení.. Utrpení to dokoukat.. 15% další promarnene pokračování.. ()

Romanstekl

V prvnich 15ti minutach jsem mel obavu, ze se jedna jen o remake jedničky, ale zapletku a navrat do deje ktery se tvurcum podarilo vymyslet byl na americke pomery dost prekvapujici. Škoda jen nekterych scenaru "smrti", to bylo pritazene za vlasy a prehnane, jinak celkem povedeny kousek, meli to dobre promyslene a davalo to celkem smysl. ()

Knor

S hororem to nemá už společnýho skoro vůbec nic a co je nejhorší, je to ještě prapodivnější břečka než první díl. Tý pointě, proč dochází k časový smyčce jsem se musel vysmát, to je opravdu blbej vtip. Pak už se všechno jen a jen zamotává aby se něco dělo, ale je to fakt bída. Strašná bída ... ()

Meev

Jak se říká: do stejné řeky dvakrát nevstoupíš. Filmaři se zřejmě nepoučili a do řeky nesmočili jen prsty, ale celé tělo. Tudíž celý film byl jaksi kopií toho druhého, akorát v jiném vesmíru? No, vlastně to bylo fajn, spád to mělo a musím uznat, že jsem se velmi dobře bavil i u druhého dílu. Jen těch motávek s vesmíry bylo až moc, hlavně že začátku, jinak nemůžu hodnotit jinak než 3,5 hvězdy! ()

Mr.Ward

Tady jsem absolutně neobjektivní, ale já to prostě žeru! :-D Guilty pleasure pokračuje, já se královsky bavím a doufám, že třetí díl nás nemine :-))) ()

XXXXXXXX odpad!

Ultimátní nehororová 3,14čovina, která se neúspěšnĕ pokouší zakrýt své nedostatky prvoplánovým scifi námětem a nefunkčními komediálními! vsuvkami. ()

adamix

V podstate jednotka. Len uletenejšia, s občasnými trápnymi hláškami s nie moc trilerovým vyvrcholením, blížiaca sa skôr k sci-fi comic-trileru, než hororovej komédii. Na moje prekvapenie to nedopadlo až tak zle, ako som čakal. Nechýbalo napätie, či trošku tých emócii (trošku). Hlavná hrdinka je fajn postava a na môj údiv ani po dvoch častiach otravná. U mňa 3*. ()

Dejvecd

Fakt podarená komédia s fungujúcimi postavami, pri ktorej som sa ani chvíľku nenudil. Fakt nechápem človeka, ktorý toto označil za horor, pretože ak nebudete mať 3 roky tak sa nemáte čoho báť. 7/10 ()

hrumsrt odpad!

První díl je fajn, sice nejde o žádné veledílo, avšak přibilo mě to a v pohodě to uteklo. Tady, snad řekl bych po prvních pěti minutách, nastal problém. Multiverse je krajně citlivé téma, ale o to až tak nejde. Ale vždyť je to horší vtipnější "opis" prvního dílu! Za mě se tady až příliš tlačí na komediální složku, která mi to prostě nabourává... Nuda, nuda a jedno velké zklamání! 5% ()

jokino odpad!

Prvá časť bola oničom, ale toto už je skutočne ťažko-tonážna a na n-tú, blbosť.. Hollywood, kam to speješ ??? Dnes už je skutočne problém nájsť niečo dobré a svojím spôs.aj kvalitné. Či už sa to má brať vážne, alebo nie a má to byť len čisto oddychovka. Vždy sa dajú veci natočiť nejako, či už je rozpočet väčší / menší.. Ale zakaždým by malo ísť aspoň trochu o nejakú kvalitu a nie len o kvantitu. Škoda reči.. ()

Knightey

No rozhodne si nemyslim to, ze se tohle da zaradit pod hororovy zanr. Opravdu to je spis takova komedie... Takze v tomhle ohledu pro me zklamani. ()

darkphoenix

Z filmu je cítiť, že si ho všetci zúčastnení užili. Škoda, že tá zábava sa, ale neprenáša aj na diváka. To myslím ako hodnotenie stačí. ()

DonBraso

Dvojka vzala paranormální jevy,,hmm ta podobnost s filmama Paranormal Activity tu už je v názvu,jen Landon tomu připsal naprostý škvár.To je jednou takhle,podruhý tak,potřetí jinak a po čtvrtý je to opět jak v prvním takhle:) Tímhle oslnit si snad někdo dělá srandu.Horor je tu na 1% a ostatní se snaží jet na komediální vlně.Film je komedie.Nechápu ty ostatní žánry,to jestli je tohle thriller,tak Babovřesky je kriminálka potom a ještě noir:)Doopravdy tenhle gulášek s pěti kusama je hrůza sledovat.Začátek je ještě fajn a pak to začíná všechno jít totálně do záchové mísy i s exkrementy zůčastněných.Jessica Rothe bohužel zde vyčpělá než je zdrávo a to v jedničce ještě šlo,ale zde je to datadisk,kdy se nějak moc snaží přehrávat.Film o masce,kde hlavní slovo má Sissy stroj.Celé se to točí jen o tom kusu šrotu.Na tomhle postavit horor nedokáže jen tak někdo.Konec netřeba komentovat,to radši vypněte v půlce.Doufám,že to nejhorší už nebude.Trojka by mohla vzít to nejlepší z jedničky a dvojky :D Ne nedělám si srandu,ale chápeme se ne? 21% ()