Odvážná loupež svede dohromady nejlepšího experta FBI na chování zločinců (Dwayne Johnson) a dva znepřátelené gangstery (Gal GadotRyan Reynolds). Tady půjde do tuhého. (Netflix)

JenYu

Hezké lokace i plány loupeží, ale jinak nikterak světoborné. Gadot nesympatická. Reynolds opět přehrával. Nelíbil se mi závěrečný dějový twist. ()

oblonskij100

Jako bych hodil do jednoho hrnce Dannyho jedenáctku a Indiana Jonese a pak se to od začátku začalo mlít, trošku tomu chyběl tah na branku, ale zase co bychom mohli čekat od RR, že? ()

SmajdalfCZ1

Tak tenhle film .... upřímně jeden z nejlepších filmů letošního roku  určitě bude mezi top 3, které mě letos nejvíce pobavili. Neboť Ryan to zde hraje klasicky na pána a k tomu mu dopomáhají Johnson a Gadot.  Hlavní dvojice člověka po celý film královsky baví, ikdyž ty akce nejsou nic moc. A ano pro rejpali Rayan Reynolds hraje to co vždy v posledních letech ve filmech Dwayne Johnson má taky stále stejnou roli dokolečka dokola, ale prostě ta chemie tam funguje. Celkově opravdu povedená akce a doufám v pokračovaní :) .... ()

zodiak217

Zábava pre dospelých za 200 miliónov USD... Ale naozaj som sa bavil i keď nechápem, čo na tomto filme bol tak drahé asi výplata pre Eda Sheerana :) lebo sa to dalo natočiť za menej. Na internete je mnoho negatívnych recenzií na kvalitu a hodnotu tohto filmu. Áno, dalo sa to spravit inak, ale tvorcovia to chceli poňať vtipne a občas a dosť často akčným filmom zúfalo chyba vtip, humor, nadsazka, niečo čo diváka vytrhne z urputne vážneho deja a tu sa to výborne podarilo. Koniec koncov obsadiť sem Reya Reynoldsa čo ste čakali ľudia? Však on je komediálny herec ako vyšitý. Dopadlo to presne tak ako malo a ako tvorcovia chceli. Naviac skombinovať ho s The Rockom, tam vznikne toľko vtipných scén až sa dajú krájať. Ja som sa bavil veľmi dobre a neviem sa dočkať Red Notice 2. Beriem ako výbornú oddychovku pre publikum 15+, ktorá sa dá pozrieť opakovane a vždy pobaví. A za scénu s Edom Sheerenom na konci, ktorý vykrikuje: "Viete kto ja som? Ja som hral v seriály Hra o tróny, ja som Ed Sheeran."Tak to ma dostalo a fakt som sa smial. To sa podarilo. Takže u mňa dobre a prajem príjemnú zábavu. ()

Heywood

Samozřejmě, že to už tady vše bylo od Indyho, přes Quatermina, Flynn Carsena a 007- honičky, místa (tady RED 1 a RED 2), zápletky, ruský kriminál (Ghost protokol)a tak můžeme poplakávat, že tu nebyl nový nápad (co ten skvostný Mercedes? a hláška: "Pro tebe džusík nemám!"). Ale mělo to spád, švih, dobře vystavěné kulisy, (točili to za totálkarenetény), hlavní trojka odvedla, co se čekalo a nečekalo se víc. CÍL: Zábava. Vtipná, vkusná, bez zbytečných "nastavených zrcadel" a s lehce otevřeným koncem. Co kdyby se to líbilo - udělat dvojku se pak vyplatí. Pobavili jste se? To na co si stěžujete? 70% ()

KolarikKing

Když Netflix sem tam natočí něco podobného, (a nemusí to být za takový prachy) tak budu spokojený. Red Notice není nějak výjimečným snímkem. Ryan Reynolds tu hraje svoji klasickou roli ve stylu Deadpoola, Dwayne Johnson hraje Dwayna Johnsona a Gal Gadot takovou sexy mrchu. Výsledkem je průměrný akční snímek s několika zvraty a hodně spoustou lokací. Já se ale výborně bavil. 7/10 ()

wdc

Docela zábavný americký akční film pro nenáročné. Nenudilo mě to a neteče tam krev. Trochu mě zklamal dabing Gal Gadot. Tohle můžu vidět znovu. ()

Ironhead

Jako nekomplikovaná popcornová jednohubka celkem fajn, jen mi tam nějak chyběla chemie mezi postavami a řekněme uvěřitelnější herectví. Bylo to trošku šablonovité, dialogy šustily papírem a celé je to odehrané tak nějak na půl plynu. Pár dobrých vtípků se tu i tak najde, asi nejlepší býk v aréně plus vylézající padouch z podzemí :_) Hodnocení je někde na 50%, ale spíš o malinko níž. ()

Kushina

Tohle byl skvělý, zábavný, akční, dobrodružný film, který měl v sobě spoustu zápletek, které tomu daly šťávu. Sice šlo o 3 vejce, ale ve výsledku to o nich vůbec nebylo. Bylo to o přátelství, podlosti, plánování a celkově když prostě spojíte 3 skvělé herce, tak z toho nemůže vzniknout špatný film. 75% ()

Diaconix

To jako fakt? Chybky to mělo, ale v základu to šlo. Dik tvurcam, že to zhrnuli za mě. Jj, patřím mezi umaštěnce, kery po šichtě v rubaňu chce dojit do domu, lapnut na řiť a kuknut na pohodovy snimek, u kereho mi nemusi v lebeni kmitat jak v přesypacych hodinach. Osobně bych teda temu zrzavemu Edovi Šyrenovy v zavěru filma tu kytaru omlatil o lebku, aby byla aspoň ňaka fajna akce, ale inak jednohubka, keru určitě ešče parkrat zkuknu bo to trio akteru možu. A jak tu někdo piše, že žeru pomeje, tak chuj z tym, ale chapu, že ten hetero film ze skoro bilyma hercama a nadhernu Miss Izrael neni pro každeho. Enšpígl souhlas a palec hore! Zdař buch! ()

Rian_witcher

Hláškující Reynolds, půvabná sexy Gadot a akční hrdina Rock nám musí vydělat prachy, řekli si u Netflixu. Co by se mohlo asi pokazit... No a pokazilo se vlastně všechno. Scénář prakticky není, tedy alespoň vůbec nic originálního v něm není. Johnson podává jednoznačně nejhorší výkon své herecké kariéry, jakékoli rvačky jsou nepřehlednou změtí záběrů, kde vlastně jen na konci pochopíte že vyhrál ten, kdo neleží na zemi. A s logikou si už vůbec nikdo neláme hlavu. A tak asi nejlepším na celém filmu je Reynoldsovo pískání melodie z Indiana Jonese při chůzi po točitých schodech do nitra nacistického úkrytu skrývajícího umělecké předměty z II. světové války. ()

jpacuta

Tak tohle je dobrá výplachovka. Je to stylové, efektní, Ryan Reynolds dobře hlásí, The Rock mu slušně sekunduje, jejich interakce jsou vtipné a Gal Gadot to hodně sluší. Ale děj je ultra-jednoduchý, vypadá to, jako kdyby to napsal 10-ti letej kluk (dává to smysl asi jako Pátý element, ale to psal taky teenager) a jedna hovadina střídá druhou. Ale jako Indiana Jones 21st Century to pobaví - od dob National Treasure tu myslím nic podobného nebylo? ()

Maeven

Mohlo to být mnohem lepší, ale i mnohem horší. Každopádně vzhledem ke castingu a budgetu jsem čekal o něco více. Jak už tu bylo řečeno, je to extrémně neoriginální, ale dokáže zabavit. ()

Adaaamecek

NUUUUUUUUDAAAAA! Ne, jako vážně. Netflix dal režisérovi 200 mega, tři megahvězdy a úkol: natoč něco, na co se budou lidi koukat. A to je pravda. Jedná se již nyní o nejsledovanější start Netflix filmu. A bohužel stačí tak málo. Gal Gadot potvrzuje, že absolutně neumí hrát a v Hollywoodu je téměř omylem. Reynolds je zkrátka Reynolds a bude stačit pouze čas, až to přestane všechny bavit. A Rock? To je ten tvrďák, který všechny zmlátí. Story je naprosto nudná a úplně nejvíc primitivní. Na jeden večer, jako výplachovka to stačí a o pokračování se asi nemusíme ani bavit (bude). 5/10 ()

Petper

Asi som zaujatý , ale keď vidím The Rocka a Reynoldsa v jednom filme nemôžem dať menej ako 4*. Milujem ich humor a možno aj keď film nebol veľmi hĺbavý , tak som si ho náramne užil . Niekedy stačí aj pár dobrých vtipov s dákou fajn akciou a som spokojný . 70% 4* ()

PatrikP4

Kecy Deadpoola vás po chvilce přestanou bavit... Stejně jako celý film... Jo asi vás udrží se koukat celou dobu, prostě to dokoukat jako mě, ale žádná hitparáda... I když budu brát nečekaný zvrat, který možná někomu dojde na začátku tak dejme tomu... To se často neděje a sám sem to nečekal... V době covidu asi bylo potřeba rychle vydělat nějaký love... Což se asi díky hvězdnému obsazení povedlo... Co mě děsí je otevřený konec... ()

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

12.01.2023

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

27.07.2022

Ačkoliv čísla sledovanosti nejnovějšího netflixovského „blockbusteru“ s cenovkou 200 milionů dolarů nejsou nikterak oslnivá, alespoň ne ve srovnání třeba s podobně laděným Red Notice, streamovací… (více)

Ctihodný občan se vrátí

Ctihodný občan se vrátí