Reklama

Reklama

Epizody(9)

Obsahy(1)

Komediální seriál z taxikářského prostředí s příznačným názvem Štafl, ve kterém se představí v hlavních rolích Leoš Noha, Lukáš Příkazký a David Novotný. Devítidílný zábavný cyklus si vůči nekalým praktikám některých taxikářů nebere servítky. Jednotlivé epizody jsou inspirovány autentickými zážitky. Příběh dobráka Jarina (Lukáš Příkazký), který přijel do Prahy z venkova, aby splatil dluh za zničený traktor, nabírá na obrátkách poté, co si ho vezme do parády strýc Pepe (Leoš Noha), známé pražské taxikářské eso. Ústřední dvojici doplní kamarád Milda (David Novotný) a čestný policista Karlíček (Jiří Ployhar ml.). (Stream.cz)

(více)

Recenze (17)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Stream.cz se chtěl taky „vyprsit“ s nějakým tím pořádným a kule-rvoucím seriálem, kde se pro nadávky nejde daleko a taxikáři byli jasná volba. Tahle sorta totiž ráda oškubává zákazníky, co si budeme nalhávat a v Praze bych do taxíku nevlezl ani náhodou. To už se na to letiště (páč to je tak jediné, co mě na Praze zajímá) dostanu raději metrem a busem. Ještě že tu hrál Leoš Noha, protože jinak by byla kvalita tohoto projektu ještě slabší než průměrná. Lukáš Příkazký coby Jarin se moc nevytáhl, byl z té trojice nejslabší a David Novotný moc prostoru nedostával. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Štafl si utahuje z toho, co půlku národa sere a chvílemi to dělá dobře. Chvílemi rozuměj momenty, kde se neserou do Slavie. V tu chvíli chápu, proč v něm hraje Leoš Noha a David Novotný. Ti to totiž ani jinak neumí. Na druhou stranu právě oni dva jsou to nejlepší z celého seriálu. Škoda, že pointa byla nulová, jinak to byl fajn relax. ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Pár častí úplne nevyšlo, ale na druhej strane niektoré skeče vyšli super a hlavne sa mi páčilo, ako sa do toho opreli nielen vulgárnosťou v akceptovateľnej miere, ale aj politicky nekorektne a tak o slová ako buzerant či cigoš nebola núdza. Kto vie, kedy začnú u nás pri programoch podobného charakteru vyskakovať mimovládky, ale zatiaľ sa našťastie ešte držíme. Obsadenie nad mieru dobré, také zmes blbcov a buranov. ()

Olík 

všechny recenze uživatele

Jo, asi takhle si to nějak si plus mínus představuju. Je všední večer, vypadá to že do půl hodiny navštívím království snů, takže to nemá cenu se pouštět do nějakého celovečeráku, v televizi „Růžovka“ versus Soukup versus desáté opakování „Teorie“….nastává čas internetových televizí. Když internetový seriál, tak asi takto: zbytečně nezdržující, i přes svou délku mající jakýsi děj, v rámci možností zábavné. Ano, stále stejný Noha. Ano, Novotný bez potřebného prostoru. Ano, Příkazký působí neotrkaně. Ale jak říkám, na usnutí značka ideál. ()

mnx 

všechny recenze uživatele

Nehraje tu Čtvrtníček, který táhl celý Monte Karlo i za režiséra a scénáristy, takže prostředí světově známých hochštaplerů z pražských Taxi služeb je zoufale nevyužito. Vtip nahradila trapnost, a sázka na jasnou improvizaci herců zde zoufale nevyšla. Přitom téma si o podobný kulervoucí seriál jako byl Autobazar přímo říká. Škoda. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (4)

  • Taxikářské slangy použité v seriálu: šušně = peníze, exkluzivní rito = zákazník s příslibem velkého výdělku, jalovice = zákazník, kterého lze lehce podojit, záchranka = zachraňuje ten, kdo má na štaflu nejméně práce, štafl = stanoviště taxíků. (SONY_)

Reklama

Reklama