• Olík
  ***

  Jo, asi takhle si to nějak si plus mínus představuju. Je všední večer, vypadá to že do půl hodiny navštívím království snů, takže to nemá cenu se pouštět do nějakého celovečeráku, v televizi „Růžovka“ versus Soukup versus desáté opakování „Teorie“….nastává čas internetových televizí. Když internetový seriál, tak asi takto: zbytečně nezdržující, i přes svou délku mající jakýsi děj, v rámci možností zábavné. Ano, stále stejný Noha. Ano, Novotný bez potřebného prostoru. Ano, Příkazký působí neotrkaně. Ale jak říkám, na usnutí značka ideál.(14.11.2018)

 • SOLOM.
  ***

  Stream.cz se chtěl taky „vyprsit“ s nějakým tím pořádným a kule-rvoucím seriálem, kde se pro nadávky nejde daleko a taxikáři byli jasná volba. Tahle sorta totiž ráda oškubává zákazníky, co si budeme nalhávat a v Praze bych do taxíku nevlezl ani náhodou. To už se na to letiště (páč to je tak jediné, co mě na Praze zajímá) dostanu raději metrem a busem. Ještě že tu hrál Leoš Noha, protože jinak by byla kvalita tohoto projektu ještě slabší než průměrná. Lukáš Příkazký coby Jarin se moc nevytáhl, byl z té trojice nejslabší a David Novotný moc prostoru nedostával.(20.4.2019)

 • ..Lucas..
  ***

  Docela promarněný potenciál. Obsazení celkem funguje, ale ten scénář je často dost průměrný, na některé díly se koukalo dobře, jiné byly prázdné.(18.6.2018)

 • zette
  ****

  Vdecne tema taxikaru nebylo v serialu vyuzito na plno. Dejove nic moc, v kazde epizode se ale najde nejaky vtipny moment a Leos Noha je opev vyborny. Vlastne muzu rict, ze jsem se tesil na kazdy novy dil.(10.6.2018)

 • rikitiki
  *

  Bez pointy, bez humoru, spíš se sází na trapnost. SHRNUTÍ: Chcete se naučit taxikářský slang.(19.2.2019)