Pár častí úplne nevyšlo, ale na druhej strane niektoré skeče vyšli super a hlavne sa mi páčilo, ako sa do toho opreli nielen vulgárnosťou v akceptovateľnej miere, ale aj politicky nekorektne a tak o slová ako buzerant či cigoš nebola núdza. Kto vie, kedy začnú u nás pri programoch podobného charakteru vyskakovať mimovládky, ale zatiaľ sa našťastie ešte držíme. Obsadenie nad mieru dobré, také zmes blbcov a buranov.(29.4.2021)

Jo, asi takhle si to nějak si plus mínus představuju. Je všední večer, vypadá to že do půl hodiny navštívím království snů, takže to nemá cenu se pouštět do nějakého celovečeráku, v televizi „Růžovka“ versus Soukup versus desáté opakování „Teorie“….nastává čas internetových televizí. Když internetový seriál, tak asi takto: zbytečně nezdržující, i přes svou délku mající jakýsi děj, v rámci možností zábavné. Ano, stále stejný Noha. Ano, Novotný bez potřebného prostoru. Ano, Příkazký působí neotrkaně. Ale jak říkám, na usnutí značka ideál.(14.11.2018)

Štafl si utahuje z toho, co půlku národa sere a chvílemi to dělá dobře. Chvílemi rozuměj momenty, kde se neserou do Slavie. V tu chvíli chápu, proč v něm hraje Leoš Noha a David Novotný. Ti to totiž ani jinak neumí. Na druhou stranu právě oni dva jsou to nejlepší z celého seriálu. Škoda, že pointa byla nulová, jinak to byl fajn relax.(29.3.2020)

Stream.cz se chtěl taky „vyprsit“ s nějakým tím pořádným a kule-rvoucím seriálem, kde se pro nadávky nejde daleko a taxikáři byli jasná volba. Tahle sorta totiž ráda oškubává zákazníky, co si budeme nalhávat a v Praze bych do taxíku nevlezl ani náhodou. To už se na to letiště (páč to je tak jediné, co mě na Praze zajímá) dostanu raději metrem a busem. Ještě že tu hrál Leoš Noha, protože jinak by byla kvalita tohoto projektu ještě slabší než průměrná. Lukáš Příkazký coby Jarin se moc nevytáhl, byl z té trojice nejslabší a David Novotný moc prostoru nedostával.(20.4.2019)

• mnx

Nehraje tu Čtvrtníček, který táhl celý Monte Karlo i za režiséra a scénáristy, takže prostředí světově známých hochštaplerů z pražských Taxi služeb je zoufale nevyužito. Vtip nahradila trapnost, a sázka na jasnou improvizaci herců zde zoufale nevyšla. Přitom téma si o podobný kulervoucí seriál jako byl Autobazar přímo říká. Škoda.(6.4.2021)