Štafl (TV seriál)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 2018, 1 h 22 min (Minutáž: 8–10 min)

Stream.cz se chtěl taky „vyprsit“ s nějakým tím pořádným a kule-rvoucím seriálem, kde se pro nadávky nejde daleko a taxikáři byli jasná volba. Tahle sorta totiž ráda oškubává zákazníky, co si budeme nalhávat a v Praze bych do taxíku nevlezl ani náhodou. To už se na to letiště (páč to je tak jediné, co mě na Praze zajímá) dostanu raději metrem a busem. Ještě že tu hrál Leoš Noha, protože jinak by byla kvalita tohoto projektu ještě slabší než průměrná. Lukáš Příkazký coby Jarin se moc nevytáhl, byl z té trojice nejslabší a David Novotný moc prostoru nedostával.(20.4.2019)

• rikitiki

Bez pointy, bez humoru, spíš se sází na trapnost. SHRNUTÍ: Chcete se naučit taxikářský slang.(19.2.2019)

Jo, asi takhle si to nějak si plus mínus představuju. Je všední večer, vypadá to že do půl hodiny navštívím království snů, takže to nemá cenu se pouštět do nějakého celovečeráku, v televizi „Růžovka“ versus Soukup versus desáté opakování „Teorie“….nastává čas internetových televizí. Když internetový seriál, tak asi takto: zbytečně nezdržující, i přes svou délku mající jakýsi děj, v rámci možností zábavné. Ano, stále stejný Noha. Ano, Novotný bez potřebného prostoru. Ano, Příkazký působí neotrkaně. Ale jak říkám, na usnutí značka ideál.(14.11.2018)

Vdecne tema taxikaru nebylo v serialu vyuzito na plno. Dejove nic moc, v kazde epizode se ale najde nejaky vtipny moment a Leos Noha je opev vyborny. Vlastne muzu rict, ze jsem se tesil na kazdy novy dil.(10.6.2018)

Docela promarněný potenciál. Obsazení celkem funguje, ale ten scénář je často dost průměrný, na některé díly se koukalo dobře, jiné byly prázdné.(18.6.2018)