MM_Ramone odpad!

Vôbec netuším kto je to Barbora Poláková. Nemám ani potuchy z ktorej prdele sa vyhrabala. Na jej videoklip ku skladbe s mimoriadne hlúpym názvom "Nafrnená" som natrafil celkom náhodou. No a nestačil som sa čudovať koľko kyslých frigidných feministických kúnd sa v ňom objavilo. To sa fakt len tak nevidí. Sprosté kravy a hnusné šeredy, ktoré sa predbiehali v trapnosti. Vôbec to nebolo vtipné. Bolo to odporné, odpudivé a mrzké. Hnus. Odpad! ()

Nonna

Písnička celkem nijaká, ale klip a jeho myšlenka mě fakt zaujala. Tak nějak shrnuje realitu dané skupiny paní a slečen. Co mě ale dostalo do kolen, byly taneční kreace Marty Issové. Ta by se hodila do filmu Kouř panu Cabanovi a mohla s ním směle střihnout Je to fajn! Na klip koukám převážně kvůli ní. ()

Ainy

Tak tady jsem se opravdu bavila přepychově! Bára je neuvěřitelný přírodní úkaz. Je skutečně skvělá, SKVĚLÁ! :-) Zpěvačka a komediální herečka jak víno, jenž si dokáže bez sebemenších problémů dělat prdel sama ze sebe. Ovšem do mých artrotických kolen mě dostala i taková Martha Issová a její tanec svatého Víta, který předvedla na parketu. Luxusní videoklip. ()

ivishka

Perfektně si při pouštění tohoto klipu zlepším náladu a hrozně se těším na nějaké další klipy od Barbory Polákové. Chybělo mi tady v ČR něco podobně zábavně kreativního :-). Je pravda, že písnička perfektně vystihuje ženské drby a celkově ženský kolektiv. V práci to mám úplně na stejně brdo. Ale než z toho být špatná, tak si raději pustím tuto super písničku a hned je mi hej :-). ()

Jaroslaf

Hodně dobrý, téměř čistě feminní klip, který se bohužel stal hojně napodobovaným (ouvej) evergreenem na youtube. Z hudebního hlediska je ovšem chyba soudit celé album podle této písně, ostatní písně jsou mnohem komplexnější a obsahově i hudebně sdílnější, na desce figuruje převážně klavír a bářin křehký hlas. Jak desce tak i tomuto klipu dávám ale povinně pět. ()