Štiky

(pořad)

Možná jste už o nich někdy slyšeli. Štikovi a Koktovi. Mají starosti, sny, lásku i radosti. Je to jedna velká emocemi nabitá rodina. A pokud jste si mysleli, že už vás nic nemůže překvapit, tak tahle rodina vás vyvede z omylu. Tohle není žádná reality show, tohle je realita. Skutečný příběh neskutečné rodiny. Nenechte si ujít napínavou telenovelu z českého rybníčku. (TV Prima)

bila.tecka odpad!

Sledování tohoto dílka je možné jen kvůli studijním účelům, kam se ubírá současný bulvár a co je ochotna soukromá televizní stanice vyprodukovat. Jistě, slavné či trochu slavné osobnosti budou lákat plebs proniknout do jejich soukromí. Bahnité metody bulváru končící nezřídka u soudu produkci této reality show nemusí trápit. Dehonestace probíhá zcela dobrovolně mezi všemi účastníky na obrazovce. Uječení a uřvaní nýmandi s nulovou šancí stát se "celebritou" se vlastně snaží zaujmout svými hádkami podobné nuly na druhé straně skla. Záchranou mohl být ironický nadhled, pomrkávání do kamery, že přece tohle není myšleno vážně. Přitom některé výkřiky vytržené z kontextu by dokázaly přitáhnout pozornost: "Pindo!". "Ve středu tam (fb) dám bobra." "Hrozně ráda zpívám." "Jsem hrozně moudrá a mazaná." "Monika rozpoutala mediální peklo." "Nekoukej se mi na pekáč." "Nemáš odstáté uši a máš hezkou duši." "Neříkej to slovo mega, to nesnáším." "Takhle mi tluče srdce." Diváka pak napadají otázky typu: Proč tak koulíš očima Ornello? Kde máš zuby Kokto? Jako, jakoby, viď a prostě jsou slůvka, bez kterých se neobejdete? ()

ac3r odpad!

"A pokud jste si mysleli, že už vás nic nemůže překvapit, tak tahle rodina vás vyvede z omylu." lépe řečeno tenhle pořad. Je pravda, že z těch Nováckých sranců (tentokrát tedy na Primě) jsem myslel, že mě už fakt nic překvapit nemůže, ale tohle je teda odpad všech odpadů :-) ()

WayDott odpad!

Tak tohle předčilo i Prostřeno. 5 hovad tam na sebe ječí. Tohle fakt někoho zajímá? Já bych musela být zhulená, abych se na to mohla koukat. A teď je mi líto všech filmů, co jsem jim dala odpad, protože po tomhle si zaslouží alespoň 1*. ()

mira007

Viděl jsem deset minut a už dlouho jsem u ničeho neoněměl úžasem... respektive šokem. Reality show , kde jedna bizarní rodinka se hádá, křičí a útočí na sebe mezi sebou. Hodně těžkej bizár, který po psychiatrické stránce něco vypovídá o účinkujících a bohužel i o divákách, kteří to berou vážně, jestli někdo tady takový běhá. Jedna hvězda z marketingového hlediska za upoutání pozornosti. ()

Misacek22 odpad!

Vůbec nechápu, proč jde tohle do vysílání televize! Přece není nikdo tak stupidní, aby na to koukal! Mně stačila pouhá reklama! ()

husokachna odpad!

Viděl jsem ukázky a asi čtyři minuty a nemám problém tomu narvat odpad s klidným srdcem. Ani ne tak tomu pořadu, jako těm odporným bezcenným abscesům, které si říkají Štiky. ()

vito_corle odpad!

Díval jsem se na první díl a stačilo mi to hned sem to musel přepnout na jiný program děs a hrůza. Na to se nedá nic jiného říct než tyto dvě slova. ()

slaskounext odpad!

Ani nevím, kdy TV Barrandov koupila akcie TV Prima. Hodnocení může jít ještě dolů až budou další díly​ (taky, že šlo na odpad) Jinak je to otřesna familie. ()

Luk Skywalker odpad!

Bulvár tím žije a je toho plný internet, tam jsem se podíval na první díl, co to bude za emocemi nabité divadýlko a bylo - jedna afektované p*ča, řve po svých dcerách, které jsou drzé nebo blbé (nebo obojí), za manžela má podpantofláka, který ale sem tam překvapí jsou účastí a nějakou poznámkou, Kokta je relativně známý, vlastně kvůli němu se bulvární média začala zajímat o rodinu Štikových, ještě tam je jakýsi radoby raper, který chodí s tou druhou Štikovkou. Jestli tohle není hrané pro kamery, tak je podivující, jak hluboko jde s televizní tvorbou klesnout. Tohle dílo má 7% a to ještě hodně, na hodnocení odpadu stačil jeden díl. ()

Olík

V našem zatuchlém rybníčku se potuluje pěkná řádka vypečených vodních obratlovců…..ovšem tyhle Štiky jsou opravdu extra materiálek. Chápu, peníze nečpí a kaviár je třeba za něco kupovat, každopádně, čeho je moc, až se oko utrhne. A to, kdo mne zná tak ví, že se žádné reality show nebráním a žádný bizárd mi nepřijde až tak bizardní…….ruku na srdce, já se vyloženě těšil. No, už jsem se dotěšil. Nemám problém s tím, že Kokta si potřebuje vydělat na nové zuby – že Charlotte má IQ zlomeného pravítka – že ten její nesrozumitelně mluvící nabíječ snad musí být najatej herec - že „Pornele“ by měli odebrat psa i syna – že stará Štika je exot, kterému se rovná v této republice snad už jenom Vlasta Plamínek – že otec si dělá z ostudy kabát. Je mi to šumák, nakonec o tom to je. Ale tohle je každou minutou stejné, uřvané nic, nic a nic. A když tohle říkám já, tak mi to NIC zatraceně věřte. ()

Ozzy2 odpad!

Proč je těmhle zrůdám věnovaná taková pozornost?To někoho opravdu zajímá?Kdo to platí?Proč tomu dáváte ze srandy pět hvězd, idioti?Tenhle pořad si zaslouží nulu a TV Barrandov zrušit.Zbytečně zabírají frekvenci. ()

Dienzenhofer

Nejlepší seriál všech dob. Říkal jsem si proč má na ČSFD nízké hodnocení a dospěl jsem k tomu že těm tvůrcům závidíte. ()

Torpid

Myslím, že prezident Eman má jasnou volbu pro další státní vyznamenání za kulturní povznesení tohodle národa. Taky by mě zajímalo, jak velké procento populace potřebuje sledovat a srovnávat se s něčím takovým, aby se mu na chviličku ulevilo od života, který žije. /Tak jsem se zpětně podíval na sledovanost pořadu a z toho vyplývá, že na začátku bylo zvědavejch 700k diváků, během pořadu odpadlo 300k a dokoukalo to asi 420k diváků/. Chápu tu obrovskou vlnu hejtu, ale v prvním díle musím ocenit slušné řemeslo tv štábu, celkem zajímavé prolínání šílenější a normálnější poloviny rodiny. A konečně musím uznat, že z rozhovorů staré Štikové se svým manželem mne mrazilo a doteď nedokážu sám v sobě určit, jak to vlastně vnímám. Směšnost, ubohost, živočišnost, hloupost, předvádění se, amaterské hraní, skutečné emoce, okamžiky upřímnosti, šílenství, ......to vše v tak rychlém sledu, že člověk jen čumí v úžasu. Otázka do jaké míry jsou to pro peníze předstírané karikatury a do jaké míry je to opravdový náhled na tyhle osoby. Kdo se to ale odhodlá zjistit sledováním většího počtu dílů, ten si zcela jistě psychicky ublíží, protože celý koncept projektu cílí a rozvíjí to nejnižší v divákovi. Trilogie o Homolkových se mi nezdá zas až tak vzdálená i když 2 hodinový film přiznaně hraný herci o stejných věcech zcela jistě obohacuje a nenutí k osobnostnímu rozkladu jako zde nadepsaná realityshow. ()