Mandalorian se spolu s partou žoldáků pokusí osvobodit nebezpečného odsouzence z vězeňské lodi. (Disney+)

Kimkong

Hlavní dějová linka nikde, ale jinak totálně našlápnutý díl. Zvrat za zvratem. Překvapení za překvapením. Podraz za podrazem. Skvělé souboje. Sice kupa nových postav k ničemu, jinak super. ()

0verseer

”Well, Mayfeld - he's one of the best triggermen I've seen. Former Imperial sharpshooter.” “That's not saying much.” “I wasn't a Stormtrooper, wise-ass!” Po predchádzajúcich dvoch epizódach, kedy seriál prestupoval tak trochu na mieste je Mandalorian opäť späť v najlepšej forme... ()

Kinofil

|| TV-14 || Disney/Lucasfilm || Takhle se mi to líbí. Hororové pojetí tomu mnohem víc sedí, než prázdné putování vesmírem. Tento díl dává vzpomenout na to, čím Star Wars zaujme nejvíc - laserové přestřelky (když už ne meče). Hudba opravdu skvělá a vyniká. Příběh se ovšem nikam dál neposunul. Zbývají 2 díly a nemám tušení, jako to chtějí zakončit. I přes to beru tento díl jako příjemnou akční podívanou. 80%. ()

Daniel2003

Pecka! Konečně se ukázuje proč je Mandalorian nejlepší válečník v galaxii, a že není radno ho zrazovat. Luxusní hloubka jeho postavy a skloubení s extrémně vymazlenou epizodou, kde je tísnivé prostředí naprosto padnoucí. Pět hvězd, protože TOHLE je a vždy měl být Mandalorian. ()

xvyhl100 odpad!

Je to díl od dílu horší a celé to je takové na vodě a vůbec to nedrží pohromadě. Pořád čekám na nějakou dějovou linku, ale očividně se asi nedočkám. A fakt by mě zajímalo, co na tomhle stálo 120 milionů, když i Červenej trpaslík proti tomu vypadá jak velkofilm. ()

jjjerry

Stavbou "příběhu" je to katastrofa. Kdyby seriál měl jakékoliv jiné "téma" tak by to všichni vypli po 5 minutách. Některé postavy otravné a zbytečné. Na jednu stranu Mando zvládne bandu droidů a pak mu udělá problém jeden "Hellboy". Ale za ty x-wings na konci jsem šťastný. Jen stále čekám na příběh, propojení a ono nic a bojím se, že v této sezoně to lepší nebude. ()

Mancunian

Konečně zase pořádnej díl. Sice docela dost předvídatelnej děj, ale bylo to pěkně udělaný a zajímavý (hlavně prostředí, vedlejší postavy ne). Po dvou průměrnějších epizodách určitě zlepšení. Mrzí mě ale, že v těch osmi epizodách není nějaký ucelenější příběh, ale spíš několik "zážitků" Manda. Určitě by tomu něco ucelenějšího slušelo víc. ()

KukulienkaHO

Dosť dobrý nápad spraviť epizódu s chrapúnskymi žoldniermi. Pekne bolo vidieť rozdiel medzi nimi a Mandom. Dokonca aj náznaky sprostejšej reči boli, zato palec hore. Príbeh ako taký je slušný. Tempo šlape. Atmosféra dotváraná dobrou hudbou je fajn tiež. Nuž, samotný ten nápad s väzením na nestráženej lodi vo vesmíre je... pekne povedané veľmi blbý. Veď predsa také niečo sa dá jednoducho prepadnúť. Aspoň oceňujem zapojenie Novej Republiky do deja a dúfam, že sa s ňou v seriáli ešte zopárkrát stretneme. Koniec je akýsi nemastný - neslaný. V "Chapter 6: The Prisoner" Mando ukázal svoju bojovú stránku v plnej kráse - fakt borec👊, ale už sme ho videli zabíjať, takže nechápem, prečo sa zachoval ako nejaký Jedi a nechal tých hajzlov žiť. Aj keď tá jeho hra na mačku a myš bola výborne spravená. P.S.: Rôzne odkazy a narážky potešili💗. ()

BroDan270

Za mňa dosť nezáživná časť, o nič lepšia ako tá predošlá. Nezaujímavé, ba až neuveriteľné a otravné vedľajšie charaktery. Som jediný, komu liezlo na nervy to divné vyobrazenie šabľozubých syčiacich Twi'lekov s lacne vyzerajúcimi chápadlami (lekku)? ()

swenyx

Pár nových postav včetně Star Wars Hellboye se vydávají vysvobodit vězně z vězeňské lodi. Akce plno, klasicky to ale nejde tak po másle, jak by se mohlo zdát. Parádička. ()

Himbajz

Šestka hodně dobrá. Posazená do jedné strhávací akce. A, jestli někdo říká "nuda", tak je to tlusťoch, co se nemeje, neměl nikdy sex (sám se sebou se nepočítá) a je to hnidáč. Po dlouhé době je to SW co jede. Celkově SW western, co baví. ()

Seniad

Mando, Bill Burr v maskáčích, nasteroidovaný čert, psychotická mimozemská šereda a egoistický droid/hacker kdepak jsem jen podobné téma viděl, no ale tak na disney to za 5 i přes pohádkový konec bude, kdyby je vyčistil mnohem uvěřitelněji v džan vik stylu bylo by to zasloužených 5 *, ale na disney je neuvěřitelně dobré ;-). ()

zurivymlok

Tento seriál je pro mě neskutečné zklamání. Myslel jsem, že seriál bude mít nějaký rámec a ucelený příběh, čemuž nahrávala postava malého Yody. Bohužel, nic není vzdálenější pravdě. Od třetího dílu to jsou jen krátké příběhy s nezajímavými postavami, které člověk ani nestihne poznat. A co hůř - spoiler - v trailerech se seriál prezentoval jako "špinavé" a svým způsobem "kruté" dílo, jehož hlavní postava nebude mít problém oponenty pozabíjet a první díl tak skutečně vypadal, Nyní už to pravda není a máme tu pomalu rodinný seriál. Nechci tím říci, že seriál stojí úplně za prd, protože své kvality (především výprava) to má, ale pro mě to je hodně velké zklamání - a nebýt osmé řady Hry o trůny, tak bych to pasoval na zklamání roku. Takto to je jen druhé největší zklamání roku. ()