Mandalorian přijímá nabídku ke smíru s nadějí, že zamezí dalšímu krveprolévání. (Disney+)

Daniel2003

Absolutní nářez po všech stránkách. Scénáristicky výborné, vizuálně bezkonkurenční a hudebně perfektně podkreslené. Hlavně ale tady děj jede naplno a spojuje dříve zdánlivě bezúčelné epizody, které nyní získaly silný význam. Mandalorian má náběh na nejlepší sci-fi seriál nové generace, tak snad to klapne po otřesné Disneyho SW trilogii. ()

Spielbergo

Příběh první série se chýlí ke konci a tak nám děj začíná gradovat, ovšem že to bude takto kulervoucím způsobem, to jsem nečekal. Vždy jsem Star Wars považoval proti Star Treku za infantilní, ale s příchodem Rogue One jsem byl přesvědčen o opaku a Jon Favreau mě definitivně utvrdil v tom, že i Star Wars vás mohou přikovat do sedačky, pokud je má na starosti někdo, kdo má znalosti a hlavně KOULE! Kdo nedá 5 hvězd, nemá rád Star Wars. ()

Kinofil

|| TV-14 || Disney/Lucasfilm || Tak se nám to těsně před koncem rozjelo. Aspoň, že tak. Konečně mě zajímá, co se s Mandem stane stejně tak s jeho adoptivním synem. Jde se víc do akce a více se prozkoumává tajemno celého příběhu. Postavy z předešlých dílů se vracejí a konečně dostávám pocit, že to před tím nebyly jen nahodilé epizody. I tak se to mělo rozjet někde ve 4. epizodě a ne v 7 z 8. Poprvé se opravdu těším na další díl. Což v době psaní komentáře po premiéře Epizody IX je dost kontroverzníl. Ano můžu říct, že Mando letos o chlup převálcoval Skywalkera. Pořád ale mají jednu epizodu na to, to pohnojit. Opatrně, Disney! 80%. ()

HennessyVSOP

Dalo se to očekávat, ale skutečně první a dvě poslední epizody budou ústředním motivem seriálu a ty mezi nimi dotvářejí charaktery, prostředí a obecný narativ. Tato epizoda má největší hloubku a dopad a pokud to vydrží i do finále, pak z doposud 80% seriálu udělá pravděpodobně mistrovské dílo ve SW světě, které nemá konkurenci ani mezi filmy. ()

rodier

Zatim nejlepsi epizoda. Konecne se neco deje. Skoda ze to nepojal formatem jako GOT ..tzn 1 pribeh po celou sezonu. ()

jjjerry

Lepší průměr. Bohužel stále nevyužívá svůj potenciál. Chválím, jak se postavy začli rozvíjet, děj konečně trochu navazuje. Jen ta nelogičnost mě vadí. SPOILER od kdy se drodi musí "učit"? ti byli ve SW vždy programováni. Proč jdou pěšky? to nemá šéf cechu žádný speeder nebo tvora? a běžné je nocovat venku, kde žijí predátoři schopní útočit? Než začnu akci, tak se ujistím, že "dítě" je v bezpečí, to je přece základ ENDSPOILER. Té hudbě jsem stále nepřišel an chuť. Stále mám pocit, že to jsou zfilmované herní epizody. "tady máš misi, potřebuješ partáky, vyzvedni tam a tam". To vysvětluje i ten bohužel plochý scénáře a špatnou logiku jen aby "vznikla mise" ()

Grizzlac

Kdyby dalo Disney do scénáře nové trilogie alespoň polovinu všeho, co do teď nabízí Mandalorian, mohli se všichni Star Wars fanoušci tetelit blahem. Naštěstí mi zatím zklamání z filmových Star Wars Mando nahrazuje vše, o co jsem byl ochuzen. Tohle je prostě dokonalá práce ve všech řemeslných směrech. ()

TR00P

V předposlední epizodě se nám konečně představil hlavní záporák, a vedlejší dějové linky se spojili. Celkově epizoda pěkně odsýpá bez sebemenšího zádrhelu a hezky nás připravuje na epické finále. ()