Nesmělý řidič Uberu Stu (Kumail Nanjiani) touží po pětihvězdičkovém hodnocení od svých zákazníků a tak se snaží udělat vše pro jejich maximální pohodlí a naprostou spokojenost. Od milého úsměvu, nekonečné trpělivosti až po bonbóny zdarma. Ale když mu do auta nastoupí nevrlý obrovský chlap jménem Vic (Dave Bautista), zjistí, že úsměv a trpělivost na něj zrovna nezabírají. A bonbóny už vůbec ne. Z nerudného pasažéra se vyklube tajný policajt, který má zrovna po oční operaci, a tak nemůže řídit auto. Na cestu do akce, na jejímž konci by mělo být dopadení drogového dealera, si proto poněkud netradičně objedná právě Stuův Uber. Tím začíná jejich neuvěřitelná bláznivá spolujízda, kdy se nejistý Stu chtít nechtíc postupně zapojuje do Vicovy policejní akce. Zpočátku mu nahrazuje jeho nejistý zrak, ale jak akce nabírá obrátky, přebírá iniciativu a stává se pro tento den postrachem celého podsvětí. A pětihvězdičkové hodnocení a úsměvy už příliš neřeší. Ale možná bude Vic nakonec patřit mezi jeho nejspokojenější pasažéry a pomůže Stuovi vylepšit skóre. (Cinemart)

bigmatko

Dave nezaprel komedialny talent v štýle Shreka a spolujazda milo prekvapila aj akciou aj humorom. určitá miera trápnosti sa objavuje ale nie je to nič čo by sa nedalo vydržať. Dej je svižný a jednoduchý ako sa patrí na akčnú komédiu. Dave žiadnu súťaž krásy nevyhrá ale pre takéto postavy mu to určite nijako neublíži. Ak budú niekedy točiť hraného Shreka tak je jasné kto to bude. ()

LucieVonKing

Tohle bylo strašně dobrý. Mělo to vtip, akci, krev, drogy, zbraně, zbytečně velkej Bautista, ale přesně jak se říka.. Není malých rolí, jen malých herců a Bautiata s Nanjiani byli skvělí! ()

JendaBenda

Super sranda a dobrá akce! Fakt jsem se smíchy řezal a akční scény byly dobré. Slepota byl super nápad. Hlášky bezva, zábava skvělá 😎 90% ()

zekon

Amatérský kus plný blbců a nekonečných zásobníků. Nefunkční kopie Dwayne Johnsona, nesympatičtí herci a dementní zápletka. 2x úsměv, jinak mizérie. Nebrat, ztráta času! ()

asdfasdf

Prostě klasická Amerika: humor + akce + nabušený chlápek + divný chlápek + ....... A to, že pak některé scény nedávají smysl, s tím si tvůrci až tak hlavu pak nelámou. Každopádně i přes pár nedostatků to byl film dívatelný a celkem zábavný. ()

Camel91

Musím uznat, že mě film celkem překvapil, dobrá akční komedie a já se bavil celou dobu. Ústřední dvojice je fajn i když Inda jsem měl občas chuť odprásknout. Dave je borec, sympaťák, slepec a film táhne...Námět dobrý, klasická šablona podobných filmů, celkem mě překvapili některé "drsné" záběry - jako bylo jich minimum a nebyli to scény jako ze SAW, ale sem tam něco tam je a právě v takovém filmu se to moc často nevidělo v minulosti..... Dávám tomu plný počet a film doporučuji, když to porovnám s jinými kousky podobného typu tak tomu nemám co vytknout a rozhodně to patří do pomyslného žebříčku top.20 akčních komedií. Samozřejmě neporovnávám s filmovou špičkou, které 5 hvězd patří, v tom případě bych musel jít tak okolo 2-3* ()

Stinger78

Za mě obrovské překvapení, nečekal jsem takovou funny akci, jenže Dejv se předvedl jako týpek, co mu komediální role sedí a jeho mžourání na kartičku od očaře a veškeré komické situace, vyplývající z jeho dočasné takřka slepoty, byly opravdu boží. A ve spolupráci s Kumailem to dalo vynikající dvojici. Takhle si představuju akční komedii! ()

as-minor

Typická, ničím obzvlášť výnimočná „buddy” komédia, ktorá obsahuje vtipné, ale aj trápne momenty. Občas som sa zasmial, chvíľkami som sa cítil nepohodlne a nudil som sa, ale ako celok to celkom fungovalo. Považujem to za ľahko stráviteľnú jednohubku, na ktorú rýchlo zabudnem. Vlastne ani neviem, čo by som mohol viac napísať, aby som umelo nenaťahoval komentár k tomuto kinematografickému dielu. ()

fabregas1

Spolujízda sází na drsný až zhovadilý humor ( to já rád ). Film je přímočarý a jednoduše dělá to, co dělat chce. Ústřední dvojici tvoří bouchač a nudný šprt, každý je jiný a dělá humor po svém a ve výsledném dojmu to snímku víc než pomáhá. Film má dobrou akci a baví po celou stopáž trapnými momenty, takže za mě konečně super akční komedie. ()

medveed

Film s jednoduchou zápletkou, alá 90. léta, kde poměrně drsnou akci střídá až infantilní humor. Celkově mi to moc dohromady nešlo a chvílemi se mi mysl vkrádaly myšlenky o promarněné příležitosti. 65% ()

naytsirk

Dlouho jsem to odkládal, protože jsem se bál, že to bude blbost a že to musím vidět jen z “povinosti”. Ale kupodivu to byla skvělá podívaná... ()