Správná dvojka
Hrají
Florian Martens
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Maja Maranow
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Král ze St. Pauli (1998) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kai Lentrodt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Bez hranic (2013) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Tayfun Bademsoy
Turecko
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Jürgen Hentsch
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Arnfried Lerche
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Jan-Gregor Kremp
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Charité (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Anke Sevenich
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Dva světy (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Robert Seethaler
Rakousko
Nejlepší seriály:
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Jaecki Schwarz
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Karl Kranzkowski
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Urs Remond
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Lexx (1997) (seriál)
37 dní od atentátu k válce (2014) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Oliver Stritzel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Ponorka (1985) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Jevgenij Sitočin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Frank Kessler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dreileben (2011) (seriál)
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tilo Nest
Západní Německo
Nejlepší seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Matthew Burton
Austrálie
Nejlepší seriály:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Lexx (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Luka Andres
Německo
Nejlepší seriály:
Správná dvojka (1994) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Maxim Kovalevski
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Marcus Bode
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)