Policajtka

Policajtka

Drama / Romantický / Thriller

USA, 2001, 97 min

• Genero

To byla panečku nuda! Jennifer ukazuje zadek minimálně a zcela nahodile a Jim už zřejmě trénoval během natáčení zmučený výraz Krista, protože nevěřím, že se někdo může takhle tvářit permanentně. Celý příběh se odehrává v takovém lážoplážo tempu, bez náznaku napětí nebo nenadálého zvratu. Ale naštěstí jsem si vzpomněl, že mám na ovladači tlačítko pro rychlý posun a to když podržím, tak se postavy pohybují velice srandovně jako skřítkové dělníci,co tesají střechu...(10.10.2011)

• k212

Začátek mě docela nadchnul, pár perfektně nasnímaných scén téměř dokumentaristickou kamerou (honička na stadióně, sraz v restauračce), i charaktery slibně najížděly, dialogy byly svěží a docela i přirozené, ale pak přišel ten romanticko-kýčovitý zlom a rázem okouzlení vyprchalo. Následovalo už jen klišé za klišé. Jim Caviezel je fakt na pohled moc fajn (a věřím, že jednou se víc projeví, protože hrát snad umí), ale v tomto filmu moc prostoru neměl a po hodině mě fakt začal nudit pohled na jeho kabát (asi ta jazzová minulost nebo co?), Jennifer Lopézová asi taky hrát umí, ale tenhle film nakonec nedal prostor nikomu. Je prostě nedotažený a uvařený z vody, spíš mě nakonec připadal jako epizoda z nějakého romanticko-kriminálního seriálu.(25.8.2003)

• Martin741

Reziser Luis Mandoki /Kdyz muz miluje zenu/ natocil nudny a podpriemerny film, ktorom exceluju dvaja herci, co vobec nevedia hrat, a to James Caviezel /Umuceni Krista - inak je to herecke drevo na pohladanie, ten nezahra nic/ a druhe herecke drevo sa vola Jennyfer Lopez- ta je na tom podobne ako Caviezel, ak nie este horsie. No a tak vznikol tento podpriemerny paskvil. Dejova linia je slaba a nevyrazna, po hereckych vykonoch ani chyru ... no dopozeral som to ledva, ledva. Fakt ako, taketo filmy radsej nie : 30 %(28.11.2015)

Film, pri ktorom sa dá variť, žehliť, upratovať, jesť, kecať so známymi alebo si aj pospať. Čiže je to trochu nuda, ale zase žiadna hrôza sa nekoná, ako sa snažili všetci kritici naznačiť. V tomto zmysle sa dá film pozrieť aj viackrát. Myslím pri tých spomenutých činnostiach. Nie je v ničom nepríjemný, žiadna krv na nás nestrieka, aj keď je film o policajtke a Lopezka s Caviezelom sú tu celkom sympatickí.(16.9.2012)

• FFilipCZ

Jeden koment mimo film...Pokud bych měl hodnotit to, co jsem včera viděl na NOVA CINEMA, tak bych musel dát odpad. Ti se teda zase předvedli v plné parádě. Dát film plný vulgarismů od 20:00 jen aby nahonili sledovanost, přičemž půlka z 97minut je proložená reklamami a druhá půlka vypípaná. Jako sorry, ale vypípávat scény ve filmu? Tý Nově asi fakt úplně hráblo...(20.1.2014)

• - Počas celého filmu môžeme vidieť šálky s názvom "Tully's coffee", ale žiadna takáto reštaurácia ani bar sa v Chicagu, kde sa dej odohráva, nenachádza. (Raccoon.city)

• - Jennifer Lopez (Sharon Pogue) trvala na tom, aby úlohu Catcha hral James Caviezel, nakoľko bola ohromená jeho výkonom vo filme Tenká červená čiara (1998). (Raccoon.city)

• - Za účinkování v tomto filmu Jennifer Lopez inkasovala devět miliónů dolarů a stala se nejlépe placenou latinskoamerickou herečkou. (Zdroj: ČSFD.cz)