Policajtka

Angel Eyes

Policajtka

Drama / Romantický / Thriller

USA, 2001, 97 min

Uprimne receno, nevim, o cem film byl :-) Jakmile nastoupil na scenu James Caviezel, tak zastinil vsechno ostatni. Zas trosku americkej happyend, ale za Jamese aspon 60% :-) A pokud jste nekdo zacatecnik v anglictine, pak doporucuju pustit si film v originale. Nezazni jediny souveti, sama hola veta v pritomnosti, na uceni jazyku parada. Díky tyhle devize zvysuju na 70% :-)(20.1.2014)

• farmnf

Po druhém shlédnutí jsem zvednul hodnocení na 2 * . JLo mě vlastně příjemně překvapila, že sem tam dovede i hrát. V první polovině této americké sračky se něco odehrává a šlo by z toho i vytěžit středně zajímavý příběh. Druhá polovina je melodramatická snůška hloupých keců, viz scéna na hřbitově, no to by se jeden i mnozí poblili. Proč ten film vlastně mám, je jasné. Jlo není umělkyně, je to portorikánská číča na kterou je příjemné se dívat, zvlášť když celý den musím sledovat 150 hnusných smradlavých dementů v práci. Ti také hrají role podle zpackaného scénáře jako v tomto případě Jlo.(29.9.2011)

mám tento film rada. je taký smutnokrásny. Jim Caviezel je neodolateľný a Jennifer tu podala jeden zo svojich lepších výkonov. ich utrápené duše, ktoré až v tom druhom nájdu pokoj sú zvláštne skutočne neskutočné. je to ľúbostný príbeh, ale je v ňom dostatok drámy, aby nebol presladený. a spokojný (nie šťastný) koniec predišiel melodráme.(20.3.2006)

• kingik

Dost dobře nevím, co tímto filmem tvůrci chtěli říct. Na jedné straně nalákají na Jennifer Lopez, ale film se neumí rozhodnout, jestli chce být dramatem, mysteriozním nebo thrillerem, ale rozhodně není ani jedním z nich. Dost jsem se u něho nudil, protože zde bylo slibováno hodně, ale nakonec splněno bylo hodně málo. Je to nuda.(5.2.2009)

• Dever

Soundtrack Marco Beltrami: 1. Angel Eyes - Tamara Walker ,2. Turning Away - Mary Black ,3. Good Morning Beautiful - Steve Holy ,4. Here In My Heart - Nicol Smith ,5. You Are - Leann Rimes ,6. Fly Away - Rare Blend ,7. Only Time Will Tell - Etta James ,8. It's 2 A.M. - Shemekia Copeland ,9. You Inspire Me - Nick Lowe ,10. Love Ain't Nothin' (But A Monkey On Your Back) - Johnny Nash ,11. Nature Boy - Jon Hassell with Ronu Majumdar ,12. Main Title Music (from Angel Eyes Score) - Marco Beltrami ,(7.5.2011)