Ali Davisová (Taraji P. Henson) je úspěšná sportovní agentka, kterou se její mužští kolegové snaží vystrnadit. Po divokém večírku se svými dívkami nějak záhadně získá schopnost slyšet myšlenky mužů. S touto nově nabytou schopností se snaží přelstít své kolegy, když usiluje o podepsání smlouvy s příští basketbalovou hvězdou. Její přehnané úsilí však dává zabrat jejím vztahům s nejlepšími kamarádkami a s novou láskou. V této bujaré komedii je v lásce i v uzavírání smluv vše dovoleno. (iTunes)

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Djzub

Myšlenka skvělá ale film ji nevyždímal a uchopil ji špatným směrem. Celkově taková hrůza až jsem to chtěl chvílemi už vypnout dřív. Strašná nuda a nesympaticka hlavní postava. ()

jimik13

Není to zase tak zlé pokud se člověk trochu orientuje ve sportovním prostředí a ví kdo je Lonzo Ball, kdo je LaVar Ball a jak se chovají, pozná paralely a přijde mu to hned vtipnější. Stejně tak obsazení Shaqa, KATa, Marca Cubana, atd. těch postav co tam hrají sama sebe. Ano je zde cítit jistá míra snahy upozornit na rozdíly žena/muž, ale tak pokud dělá žena sportovní agentku tak se to dá čekat. Film má vtipné scény a já se bavil ()

joker211 odpad!

Popri domácom cvičení si zvyknem pustiť film. Tento výtvor takmer spôsobil, že som sa vykašlal na cvičenie a začal sa prežierať kvôli depke. Otrasné. ()

NewObject odpad!

Kopie Gibsona, akorat 1000x prefeminizovana. Cenoska totalne cool a uspesna, kazdej druhe bilej chlap buzerantem obecne sracka, das ist alles;) ()

APLSMLS odpad!

Asi nejhorší film, co jsem loni viděl. Trapný, nechutný, zvrácený, zbytečný, odporný, hloupý. To si nezaslouží sdílet námět a skoro název s výborným kouskem Mela Gibsona. ()

Foltest

Po čem muži touží má jistě pár vtipných momentů, stejně tak i celková myšlenka je dobrá, přesto však například právě ta hlavní idea zůstává silně nevyužitá. Přes pár světlých momentů je bohužel humor velmi často infantilní. Stejně tak mi příliš nesedlo ani herecké obsazení a obecně složení osazenstva. Nějak jsem se s nimi nedokázal ztotožnit. Proto musím i strhnout hvězdu. Výskyt gayů a černochů už je takřka povinným pravidlem. Jen se divím, že se neobjevily i lesby. Romantická linka je taková všelijaká a je záhadou, co černý vdovec na protagonistce viděl. To mohlo být trochu lépe rozvinuto. Musím tedy říci, že Po čem muži touží jsem mohl klidně vynechat. ()

DiDu

Paní Henson nezklamala. Opět zaznělo "pracující", "černá" a "žena". Pominu-li, že to má na svědomí scénáristka (rozuměj žena o ženě), nevnímám tento film ani jako "lepší" projekt, kvůli kterému T. P. Henson opustila POI ()