Ali Davisová (Taraji P. Henson) je úspěšná sportovní agentka, kterou se její mužští kolegové snaží vystrnadit. Po divokém večírku se svými dívkami nějak záhadně získá schopnost slyšet myšlenky mužů. S touto nově nabytou schopností se snaží přelstít své kolegy, když usiluje o podepsání smlouvy s příští basketbalovou hvězdou. Její přehnané úsilí však dává zabrat jejím vztahům s nejlepšími kamarádkami a s novou láskou. V této bujaré komedii je v lásce i v uzavírání smluv vše dovoleno. (iTunes)

iXtr3m3

Jasné, na pecku s Gibsonom to síce ešte nemá, ale popravde musím uznať, že to bolo viac ako len slušné, takže veľmi silné tri hviezdy, o chlp pod štyrmi. Taraji P. Henson je fajn, videl som s ňou viac filmov, Aldis Hodge je sympaťák ako sviňa, ostatní vôbec nezaostávali. Vtípky boli posunuté k dnešnej dobe a vôbec sa nejednalo o klasické rozšírené lacné nechuťárny. Ja som sa bavil aj s manželkou. ()

bobstock

Tradiční emerická komedie hrající na hraně laciné sprostoty a trapnosti v ní ukryté na téma, co kdybych byla telepat. Kdyby se tam všichni tak strašně nepřehrávali dalo by se i na tu Taraji Pí Hensn koukat. Nice woman. 45% ()

BOURQUE

Film Po čem ženy touží, odohrávajúci sa v paralelnom svete, keď sa to viac páči, tak v paralelnom vesmíre. Bez známky vylepšenia a ochoty to posunúť niekam inam. (A ešte k tomu mnohokrát používajú lacné vtipy.) Osobné hodnotenie: 68% (**) ()

MickeyStuma

Moralizační agitka v takovém stavu, že by i komunističtí budovatelé v 50. letech zbledli závistí. Ano, snímek skutečně vypadá jak na politickou objednávku. Nic proti námětu, boj o postavení žen ve společnosti se ničím od ničeho nevymaňuje, ale takto ztvárněné je rozhodně na diskuzi. Genderová rovnoprávnost z příběhu doslova září a to nejen v rámci žen. O gayích se tu také hovoří více, než je jinak zdrávo. A muži? Tak ti to tady charakterově pěkně schytali. Komedie je plná taškařic a úsměvných gagů, ale nic naplat, plně to pobaví snad jen feministky. Jinak se jedná o herecký koncert Taraji Pendy Henson, která se tu ve své roli pěkně vyřádila a je to právě ona, kdo je centrem všech šíleností a zábavy. Nic proti ní. Odehrála jen svou roli a to s plnou vervou sobě vlastní. Snímek je tedy svěže bláznivý, typicky žensky uječený a námětově zásadní už ve svých kramflecích. A o čem že to vlastně je? Ali Davisová se snaží prosadit v byznysu, kde jsou zarytě úspěšní jen muži, a nejde jí to. Jednou v nějakém klubu se odváže tak, že se pořádně praští do hlavy a jediný následek to má, že slyší myšlenky mužů. Pozor, žen ne. Pouze mužů. Otázka za jednu korunu. Začne toho využívat ku prospěchu svému? ()

Olík

Black femalle odpověď na šovinistickou romantiku Po čem ženy touží…..to je nám asi všem myslím jasné. Ale rovnou bych doplnil, že jsem se bavil víc, než před 19ti lety. Bavilo mne prostředí. Bavilo mne, že na první dobrou jsem neměl pocit, že sleduji mainstreamovou záležitost. Bavila mne současnost komedie. Bavila mne Taraji P. Henson. Uznávám, že laťka nezůstala po celou dobu na výšce nastavené na začátku….k čemuž nejvíce dopomohl v každé roly stejný Tracy Morgan….ale ačkoliv nejsem „uřvaná černoška“ (reakce na Djokerův komentář), neměl jsem nějaký zásadnější problém. ()

Hapretor

zas tak stupidní, jak jsem čekal, to nebylo ... na zabití času ok ... chvílemi trapné, ale pobaví ... avšak Tracy Morgan sucks ... ()

Renie42

Pobavila jsem se, takový druh filmu už tu je, tak to bylo jasný, že to dopadne tak jako že to bude využívat ve svůj prospěch a pak se stane jeden velkej průšvih a nehoda, kde už potom myšlenky neslyší a pak si uvědomí, jaká to byla píp a bude se to snažit všechno vyřešit. ()

Hemlock

Trapná vykrádačka fungujícího filmu s Gibsonem. Jo, kdybych měl černou prdel, možná se asi víc chytnu, ale tento styl humoru prostě a jednoduše buď nefunguje, nebo mu nerozumím. Chlast, drogy, nevěra, děsná hudba a zase chlast, drogy a to hlavním protagonistům už dávno není dvacet. Jediné co na tom filmu bylo koukatelné je styl a výstřih Ali, která je na to, že má padesátku na krku, zatraceně sexy - nicméně ve světě, kde se všichni chovají jak stádo pakoňů, ani čokoláda nechutná. Zbytečný film. ()

ondrazig

strašně se plavím na tom jak tady všichni očekávají od všech filmů brilantní zápaletku, parádní herecké výkony atd. toto je film na zabavení a to stačí. je to good a člověk se u toho občas i zasměje. ()

Astonko

Nenáročné, sem-tam vtipné a s pár fajn nápadmi. Od miliónov ostatných amerických komédií to síce ničím výnimočné nie je, na jedno upršané poobedie to však stačí 4.5/10 ()

misiaq

ze sa toto vobec moze natocit a este to ma aj financny uspech, tak to sa vazne cudujem. Producent musel byt asi na fentanole ked do toho isiel a teraz si isto mysli, aky je genius. Tieto s.r.a.c.k.y. vazne moze stihat iba lokalny rezident USA ktoreho predkovia boli importovany z krajin tretieho sveta. Tato kvazikultura je vazne trapna zo vsetkym co predstavuje. Protagonisti Najme Taraji asi chodila na nejaky kurz herectva, ale asi este na strednej skole. Neda sa na to pozerat, Lacne, pateticke, uplne ubohe. Zopar hereckych vykonov by som este vedel ohodnotit, ale to vazne nestaci na kinohit. ()