Na nože

• USA Knives Out (více)

Satirická krimi komedie Na nože zábavným způsobem ukazuje, jak může dopadnout vyšetřování záhadného úmrtí autora tajemných detektivních příběhů, když jsou všichni v jeho blízkosti podezřelí. Svérázný detektiv Daniel Craig pojme řešení případu po svém a vyšetřování každého člena této excentrické rodiny se ukáže býti složitější, než se zpočátku zdálo. V napínavém detektivním příběhu, v duchu nejlepší tradice Agathy Christie, rozehrají herecký koncert Chris “Captain America” Evans, Jamie Lee Curtis, Michael Shannon, a Don Johnson. (Vertical Entertainment)

Bolex

Pokud máte rádi ukecané vyšetřování a moudra ve stylu knih Agathy Christie, tak do toho jděte. Pro ostatní, ztráta času, kterou nezachrání ani solidní výkony herců. ()

RoyBatty444

Dobre napísané. Nič pre nedočkavcov. Ale ani komediálny aspekt nie je na zahodenie. Pre Anu de Armas možno trochu veľké sústo ale bodovali všetci aj Chris Evans s nálepkou ... ()

Kodousek

Fajn kousek styl Agathy Christie. Rodina, kde každý má své špinavé tajemství. Roli jakéhosi Hercula Poirota nám zde obsadil Craig a kapitán Amerika si zas užil zahrát si pěkného vyčůránka. A ...... Mike Shannon a jeho uhrančivé oči 😉 ()

futislav

Dobře natočená detektivka, které lze vytknout snad jen poněkud rozvláčný úvod a drobné technické chyby. Terapeutická dávka morfinu není 3mg ale 10 až 20, pozvracený padouch je na dalším záběru čisťounký a učesaný ale jinak dobré. ()

Nechic

Asi bych to nenazval satirickou komedií, humor je tu dávkován tak nějak něžně, nenápadně a chytře. Za břicho se nepopadáte, ale myslím, že je to jen dobře. Vsadit rodinu staroanglického aristokratického střihu do novodobých USA plných těch fastfoodů, twitterů a Trumpů a nasadit na ni Craiga, kterému vede ruku duch Agáty Christie, to je koktejl, který neuvěřitelně zafungoval. Dá se tam leccos zkritizovat, ale já si to užíval čím dál víc. ()

baron156

A vrah byl stejně zahradník. Celá banda známých herců, dobrej děj a trochu předvídatelná zápletka. James Bond v roli detektiva nezklamal. Momenty mi to trochu připomínalo film Vražda na večeři. ()

Martin.Proko

Vynikající složitá detektivní komedie... ...nejvíce osloví fanoušky detektivní staré školy Od erkyla poaro po Colomba.... ... film bude na hodně lidí hodně pomalý a složitý... .... co se týká výpravy nebo záběrů nic průměr... ... pár zajímavých střihů... ...ale důležité je vyprávění příběhu a jeho styl. ()

Malyszs

Jsem nadšen. Příjde mi to jako velice originální příběh. Kdyby se 4x překombinovaná zápletka (nic proti ní... byla dobrá a originální) netočila kolem sledu náhod, bylo by to trošku uvěřitelnější. Nenudil jsem se a příběh zaujal a byl jsem fakt zvědavej, jak to dopadne. Dostal jsem menší dávku spoilerů, ale po první hodině jsem pevně věřil, že byly fake. A vlastně byly. Všechny postavy jsou dobře napsaný jak svin... Rodinka je banda falešných čuráků a jejich drama nebylo zas až tak moc podstatné, že jsme s ním museli strávit tolik času, ale jelikož bylo zajímavé a vtipné a plné podezření, byla radost to sledovat. Daniel Craig byl celkem najsó, Don Johnson vždycky hraje tzv. sympatického sráče (Watchmen), ale co překvapilo, tak byl Chris Evans. Slyšel jsem názor, že je to prostě Captain America. Všichni ho znají jen v té roli a nic jinýho hrát neumí... Tento film říká opak. Ransom je naprosto geniální postava a scéna se sušenkama mě rozbila xd. Chris Ransoma zahrál jak pán. Kvalitní počin. Sem tam jsem se i zasmál, ale na můj vkus moc náhod. Lepších 8/10 ()

TadashiCZ

Ano, od zhruba poloviny divák tuší, kam to směřuje, ale je to doopravdy pocta Agátě Christie - i délkou a zamotaností. Nakonec to ale celé hezky zaklapne i s takovou "pěknou tečkou za tím naším případem". ()

chlemtilka

Trailer láká diváka na koncert hollywoodských es a slibuje sofistikovanou krimi komedii. Herecký koncert v podání dědictvíchtivé rodiny se koná, komedie již nikoliv. Svérázný detektiv vypadá při líčení své teorie o „donutu v díře donutu“ jako naprostý pošuk a teorie o možných vražedných motivech jednotlivých členů rodiny si doslova cucá z prstu. Pachatele si domyslíte asi tak v půlce filmu a zodpovědné vzorňačce za volantem těžko uvěříte bláznivou policejní honičku... Ve finálním shrnutí se toho vlastně stane víc než za utahané dvě hodiny filmu. ()

Endor

Za mě je tento film jednoduše řečeno skvělý. Ve filmu hrají skvělý herci, ale ti nejsou jediní, kdo tahají tento film, protože hlavní tahák filmu je příběh se skvělou zápletkou a skvěle napsaným scénářem se spousty skvělými zvraty, při kterých se rozhodně nudit nebudete. Film tedy rozhodně doporučuji a já osobně hodnotím film 9,5/10. ()

soukyd33

Konečně zase film, který si zaslouží vysoké hodnocení. Od začátku až do konce je to tak zamotané, že se to snad ani nedá rozmotat. Je až neuvěřitelné, co dokáže pravda způsobit. Doporučuji. 👍 Hvězdiček 5 ()

sehnalkakac

Bavila mě stylizovanost postav i dialogy. Člověk tak nějak ví, jak to dopadne, ale i tak se na to příjemně dívá a herecky skvěle obsazenej film. ()

Zemřel herec M. Emmet Walsh

16.10.2023

Ana de Armas v romantice s Chrisem Evansem

Ana de Armas v romantice s Chrisem Evansem

03.12.2021

Místo kolegů z marvelovek se v romantické komedii od streamovací služby Apple TV+ sejdou kolegové z detektivky Na nože. Snímek Ghosted režiséra Dextera Fletchera (Rocketman, Bohemian Rhapsody)… (více)

Streamovací služby platí hercům obří částky

Streamovací služby platí hercům obří částky