She Was Killed by Space Junk (E03) (epizoda)

Akční / Drama / Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2019, 53 min

 • warrenur
  *****

  Paci sa mi coraz viac ta mysti-atmosfera, co tento serial nadobuda. Dufam, ze to tak zostane a nepride nejaky bullshit ako odhalenie. Agentka je super a suchy humor jej perfektne sadne. Iny modry dildas si nosi v kufriku. Zrejme nostalgia po milencovi, ktoreho nevidela 30 rokov. :) Song z platne v polovici, "Israelites" od Desmond-a Dekker-a, paradne reggae. Jeremy Irons je klasa, pripomenul mi Tywin-a Lanistera z GoT. Ten vtip v zavere a dopadnuta "tehla" su proste na hviezdu naviac. Pecka.(27.9.2020)

 • Anderton
  ****

  Tak mám dojem, že Watchmen sa konečne poriadne chytili a tretia epizóda už nie je iba dobrá a divná, ale dobrá a perfektne vymyslená. Scéna na pohrebe sa možno zapíše medzi tie najkultovejšie v rámci seriálovej histórie. Príliš nezaostáva ani sekvencia v banke s prekvapivým rozuzlením. Podobne silné a čiernohumorné scény prvé dva diely ešte neobsahovali. Takže áno, Watchmen ma konečne chytili a dúfam, že ďalšia epizóda to len potvrdí.(13.5.2020)

 • bart_
  *****

  Zatímco spojitost s původní látkou byla v prvních dvou částech krom účasti psychopatického Ozymandiase nastíněna velmi mlhavě a prezentována velice nejasně, tato epizoda především klade důraz právě na prohloubení oné zřetelné námětové kontinuity. Jízlivý návrat jednoho ze zakládajících členů Strážců je skutečně bravurní. Hlavní dějová linka je také proložena pozoruhodnou anekdotu o tří/čtyřech hrdinech u bran nebeských... No a nakonec jsem zjistil, že tahle show se mi pomalu ale jistě řízně dostává pod kůži - to se musí fakticky uznat.(4.11.2019)

 • kenkaku
  ****

  O provázání na film není pochyb (dcera Komedianta to rozsekla :)). Žádný remake/restart. Regulerní seriálové pokračování po 30ti letech. Bohužel mám stále pocit, že zbytečně jede na 1/2 plynu a nechává si až přiliš tajností pro příště (tedy aledpoň doufám). Jestli se děj výrazneji nenakopne, hodnocení půjde dolů.(17.12.2019)

 • The.Splash
  *****

  Třetí epizoda přidává do série přesně to, co prvním dvou epizodám chybělo. Zajímavou hlavní postavu, chytřejší a poutavější scénář ale hlavně pořádnou dávku mytologie světa. Jsme ve třetině série a pořád nás fikční svět Watchmenů má čím překvapovat. Nemluvě o skvělých pasážích s referencemi na původní sestavu, nebo i jejich nádherná přítomnost. Telefonát na Mars je nádherná ukázka toho, že tvůrci rozumí předloze. Snad tomu tak bude i nadále. Seriál nabírá obrátky a fanoušci začínají kňučet orgasmem - paráda.(5.11.2019)