Reklama

Reklama

Dnes večer nás na Vought Plus čeká poslední kolo #AmerickéhoSuperhrdiny. Zbývají tři soutěžící, ale pouze dva se dostanou do #Sedmičky. Vybere si Starlight svou bývalou lásku Supersonica? Nebo se do věže Sedmičky bude stěhovat někdo jiný? Dívejte se na šokující poslední díl, který vám přináší mražené pokrmy Lean Lady od Voughtu: Tam kde vše chutná super! (Prime Video)

(více)

Recenze (17)

Remivsremi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Třetí řada je neskutečná jízda. Homelander znovu dokazuje jak šílenou páku má na všechny, protože když s ním nebudete souhlasit, jednoduše vás ve vteřině odpraví na onen svět a nikdo s tím nebude moci nic udělat. Minulost též dokazuje svou důležitost. Všichni mají nějakou agendu. Lži, manipulace, satira a lidská hamižnost. Tady se jede naplno. ()

FrankSusta 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak se nám konečně na scéně aspoň trochu objevuje Soldier Boy. A musím konstatovat, že takovýho samojeba jsem ještě neviděl (krom Captaina Americy (sorry, ale vždycky mi takovej přišel). Pobavil mě však nejen on, ale i zbytek Payback, obzvlášť Black Noir mluvící a bez masky... jeden z důvodů proč se na epizodu dozajista podívat. Jinak to bohužel ztrácí na síle... ale i tak se bavím a těším se na příští pátek na další díl, jelikož už teď to je pro mě série roku! ()

Reklama

BROKEN_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"You don't want to do it? Well, then I would have to say that you have absolutely no fucking leverage because I am the Homelander. And I really can do whatever the fuck I want". Musím to říct, Homelander je moje nejoblíbenější postava z celého seriálu, kterého si Antony Starr užívá a sedí mu tahle role jak prdel na hrnec.  Je to totální zmrd z kterého jde strach a respekt, že opravdu nevím, jak ho budou chtít zabít. #HomeLight ()

Praxis 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Anthony Starr se do role svého magora Homelandera vžívá možná až moc. Už je to totiž dost strašidelný, jaký totální magor se z něho stává. Zbytek dějových linek v tomto díle trochu ztratil na síle. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (2)

  • Ve vojenském táboře zazní píseň „Rock You Like A Hurricane“ od Scorpions. (Duoscop)

Reklama

Reklama