poster

Discarnate

Thriller / Horor

USA, 2018, 90 min

Režie:

Mario Sorrenti

Hudba:

Harald Kloser
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (10)

 • ricci.s
  ****

  Skupinka vedcov to opäť raz prepískne. Za účelom zistiť, či existuje posmrtný život, si pichnú drogu, ktorá rozširuje ich vedomie, aby sa skontaktovali s druhým svetom. Samozrejme to bude mať následky a bude sa to len stupňovať a stupňovať. Takéto démonicko-duchárske kúsky by som mohol sledovať aj každý deň. Parádne masky, príšera bola fakt podarená, a neustále sa niečo dialo. V pohode, bavilo. Akurát nevydesilo, bolo to viac o akcii ako o hororovej atmosfére.(8.12.2018)

 • George Stobbart
  **

  Obsadenie atraktívnej Nadine Velazquez je snáď jediným pozitívom v tejto útrpne nudnej a zúfalo opozeranej báchorke na „dobrú“ noc... Aspoň to monštrum, ktoré vyzeralo ako z nejakej S & M paródie na Hellraisera trochu pobavilo.(11.2.2019)

 • Morholt
  **

  Obšlehnutá báchorka o několika vědátorech, kteří si zahrávají s druhou stranou. Sorrenti se sice snaží tradiční koncept trochu inovovat za pomocí séra, které přítomným rozšíří obzory, ale vzhledem k jeho režisérské nemohoucnosti to přichází vniveč. Nástupy duchů jsou mizerné, masky se omezují víceméně jen na trochu pudru a ani atmosféricky film nenadchne. Jedinou výjimku tvoří hlavní záporák, který má potenciál vyděsit, ale kameraman s osvětlovačem se zblázní pokaždé, když vyleze na scénu. A celkově špatný dojem nezachrání ani celkem solidní obsazení. 30%(12.4.2019)

 • grizly007
  odpad!

  Ani jsem tu kundovinu nedokoukal.(11.4.2019)

 • Ben Nevis
  ***

  Nudné zpracování. Pořád tam někdo blbě čumí na nějaký přízrak a k paranormálnímu výzkumu, kde jde o život, přistupují jako k výzkumu nové příchuti zmrzliny. Této amatérské bandě v čele s panem doktorem by nedala grant ani nadace Olgy Havlové, natož vlivná korporace.(21.2.2019)

 • Arsenal83
  ***

  Dejovo o prde, ale ľakačky a tie veci, čo majú fungovať celkom vyšli. Takže na horor takéhoto rozpočtu celkom ok. Hoci ten večne nafetovaný herec sa nemusel za každú cenu snažiť tváriť ako Sean Penn.(18.4.2019)

 • Mamlas
  odpad!

  Skupina lidiček ujíždí na nějakých houbičkách, mají halucinace a honí je bubák. Nuda jak sviňa, blbost jak sviňa. Skoro celé jsem to přetáčel, dívat se na to nedalo.(12.4.2019)

 • JardoLe
  ****

  Velmi zaujimavy namet na horor,to musim priznat,prepojenie nasho sveta s tym druhym po smrti,fakt super,samozrejme na to doplati skupina vedcov a zacina boj o zivot,herci boli fajn,prisera bola dostatocne odstrasujuca,atmosfera,akcia a napatie tiez nechybalo,takze moze byt...:-)(17.4.2019)

 • Solverino
  *

  Jedna hvězda za tu pěknou pipku a za docela pěkný monstrum. Jinak je to nudná srajda obecná, vyčpěla a přes bilionkrát popsaný průklepák napsaný scénář o howně.(17.2.2019)

 • Shanen29
  ***

  Je tp celkem povedený horor bez množství CGI a jiných sraček.Film zaměřený na výzkum života po smrti ,který hodlá prozkoumat neurovědec Dr.Mason,který ztratil svého syna.Jde o test séra,který má přenést člověka pomocí lidského vědomí na druhou stranu.Halucinace nejsou prvním projevem.Umě dobrý.(11.2.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace