Discarnate

Thriller / Horor

USA, 2018, 90 min

Mario Sorrenti

Harald Kloser

Skupinka vedcov to opäť raz prepískne. Za účelom zistiť, či existuje posmrtný život, si pichnú drogu, ktorá rozširuje ich vedomie, aby sa skontaktovali s druhým svetom. Samozrejme to bude mať následky a bude sa to len stupňovať a stupňovať. Takéto démonicko-duchárske kúsky by som mohol sledovať aj každý deň. Parádne masky, príšera bola fakt podarená, a neustále sa niečo dialo. V pohode, bavilo. Akurát nevydesilo, bolo to viac o akcii ako o hororovej atmosfére.(8.12.2018)

• George Stobbart

Obsadenie atraktívnej Nadine Velazquez je snáď jediným pozitívom v tejto útrpne nudnej a zúfalo opozeranej báchorke na „dobrú“ noc... Aspoň to monštrum, ktoré vyzeralo ako z nejakej S & M paródie na Hellraisera trochu pobavilo.(11.2.2019)

• Morholt

Obšlehnutá báchorka o několika vědátorech, kteří si zahrávají s druhou stranou. Sorrenti se sice snaží tradiční koncept trochu inovovat za pomocí séra, které přítomným rozšíří obzory, ale vzhledem k jeho režisérské nemohoucnosti to přichází vniveč. Nástupy duchů jsou mizerné, masky se omezují víceméně jen na trochu pudru a ani atmosféricky film nenadchne. Jedinou výjimku tvoří hlavní záporák, který má potenciál vyděsit, ale kameraman s osvětlovačem se zblázní pokaždé, když vyleze na scénu. A celkově špatný dojem nezachrání ani celkem solidní obsazení. 30%(12.4.2019)

• grizly007

Ani jsem tu kundovinu nedokoukal.(11.4.2019)

Nudné zpracování. Pořád tam někdo blbě čumí na nějaký přízrak a k paranormálnímu výzkumu, kde jde o život, přistupují jako k výzkumu nové příchuti zmrzliny. Této amatérské bandě v čele s panem doktorem by nedala grant ani nadace Olgy Havlové, natož vlivná korporace.(21.2.2019)

Dejovo o prde, ale ľakačky a tie veci, čo majú fungovať celkom vyšli. Takže na horor takéhoto rozpočtu celkom ok. Hoci ten večne nafetovaný herec sa nemusel za každú cenu snažiť tváriť ako Sean Penn.(18.4.2019)

• Mamlas

Skupina lidiček ujíždí na nějakých houbičkách, mají halucinace a honí je bubák. Nuda jak sviňa, blbost jak sviňa. Skoro celé jsem to přetáčel, dívat se na to nedalo.(12.4.2019)

Velmi zaujimavy namet na horor,to musim priznat,prepojenie nasho sveta s tym druhym po smrti,fakt super,samozrejme na to doplati skupina vedcov a zacina boj o zivot,herci boli fajn,prisera bola dostatocne odstrasujuca,atmosfera,akcia a napatie tiez nechybalo,takze moze byt...:-)(17.4.2019)

• Solverino

Jedna hvězda za tu pěknou pipku a za docela pěkný monstrum. Jinak je to nudná srajda obecná, vyčpěla a přes bilionkrát popsaný průklepák napsaný scénář o howně.(17.2.2019)

Je tp celkem povedený horor bez množství CGI a jiných sraček.Film zaměřený na výzkum života po smrti ,který hodlá prozkoumat neurovědec Dr.Mason,který ztratil svého syna.Jde o test séra,který má přenést člověka pomocí lidského vědomí na druhou stranu.Halucinace nejsou prvním projevem.Umě dobrý.(11.2.2019)