Jonathan Cross je jednou z největších amerických hvězd nejrychlejšího extrémního sportu všech dob, futuristického rollerballu. Společně se svými týmovými kolegy Marcusem Ridleym a Aurorou žije Jonathan život plný slávy, peněz, neuvěřitelných aut, dechberoucí rychlosti a nebezpečných situací. Všechno se však zkomplikuje v okamžiku, kdy tvůrce rollerballu Petrovič zjistí, že sledovanost tohoto sportu prudce zvyšují smrtelné havárie. Jonathan a jeho přátelé začínají hrát o svůj život a ta hra nemá žádná pravidla. (oficiální text distributora)

albiebennett

Hvězdičku dávám pouze za Paula Heymana lepšího komentátora opravdu sehnat nemohli, ale jinak je film naprosto stupidní a celou dobu vás příšerně nudí. ()

brasek odpad!

Inšpiratívne hlúpa a nudná záležitosť, nie miestami ale skoro celú minutáž nestráviteľná. Tento snímok je ako horúca ihla čo vám vráža do oka. ()

Jan XXIII odpad!

Naprostá pitomost bez děje,se špatnými efekty a mizernými akčními scénami.O nějakých hereckých výkonech nelze ani mluvit.John McTiernan klesl na samé dno. ()

AcHeRoN odpad!

Nechapem ako sa na taketo nieco nechal John McTiernan nahovorit. Nehovorim, ze nikdy neurobil chyby, par ich na konte ma, ale toto? ()

ExecutorQ3 odpad!

Remake stejnojmenného filmu od Normana Jewisona z roku 75? Ne. Pokud Vás tento film láká, jen abyste rádi věděli, co to Rollerball je, tak Vám doporučuji se podívat na jeho předlohu, protože si to rozhodně zaslouží. Tenhle „výtvor“ je zmetek, který měl být utracen už při početí. Omlouvám se za tenhle výraz, ale každý, kdo ten film viděl, mi musí dát za pravdu, že z původního filmu zde nezůstalo prakticky nic až na jména dvou hráčů, jméno korporace a kovová koule, která ve hře figuruje... Ztráta času a hlavně i peněz. ()

LionelHuts odpad!

Tvůrci tohoto snímku nemohli být při smyslech! V kategorii nejlepších filmů si u mě McTiernan kdysi vybojoval krásné druhé místo, zato atak na opačnou stranu hitparády mu vyšel dokonale. ()

wrzec

Opravdu se mi nechce věřit, že to natočil John McTiernan. Tvúrce pro mě svaté Smrtonosné pasti? Tak ono zase, uletět může jednou každý rejža, ale za prvé, tohle není první McTiernanův úlet a za druhé, tohle je fakt fiasko! Přitom to rozhodně nemuselo dopadnout špatně, kvalitní herci a dostačující rozpočet byli k dispozici, ale asi největší slabinu bych hledal v né nijak zajimavém příběhu. Sice jsem neviděl původní film s Jamesem Caanem, ale po zhlédnutí tohoto remaku už asi ani nechci. Zkrátka nezajímavé a pro mě nechytlavé téma bylo předem odsouzeno k neúspěchu, tady by snad nezabral ani Spielberg. Ještě bych chtěl podotknout, že úplně největší zklamání byl pro mne Jean Reno v roli hlavního padoucha, tak trapně šaškovat jsem ho ještě v žádném filmu neviděl. ()

chingy

Je to kravina... ale na prvé zhiadnutie celkom zábavná kravina. Myslím že až také strašné to nebolo.aj keď ono už ten nápad je totálna blbosť. Ale je pravda že sa v tom ,,filme" dobrého veľa nájsť nedá. Keby aspoň tie naháňačky boli lepšie...strašné. ()

Chizkiyahu

Ukrajinský sport kde všichni lidi z fabriky šílí nad americkými sportovci (jůesej jůesej jůesej!) zřejmě v jednu chvíli přestane vynášet, tak se sponzoři rozhodnou občas nějakého blbečka zabít, aby se lid bavil. Což samozřejmě nasere Johnyho Crosse (málo kůl jméno, měl se jmenovat třeba Magnus Sledgehammer nebo Reb Brown) a rozhodne se, že... uteče? ... HRDINA! Jenže CCCP uranobaronům nikdo neuteče, tak si ho vyzvednou na útěku a aby pochopil, že s bad guys se nevyjeb..., tak mu zastřelí vedlejší postavu. Šit. To Johnyho brutálně naštve tak někoho pokope, zastřelí boomstickem a to je asi všechno. Vlastně ani nevím, kdo získal ten uranový důl, o který se celý film hádali. (nebo tak něco) ()

Cecko odpad!

Běžící muž znovu po dvaceti letech? A zase ty rolničky od Serry, ten snad nezná nic jiného...a vůbec je to hrozná kokotina! ()