poster

Smrt čeká

 • USA

  Countdown

 • USA

  6:42

  (neoficiální název)

Akční

USA, 2016, 90 min

 • vegetol.mp
  ***

  Tak tu máme novej film s Dolphem, ale nikoliv Lundgrenem, ale Zigglerem (alias Nickem Nemethem), o kterým jsem nikdy neslyšel, protože na wrestling nečumím. No moje chyba, protože novej Dolph je jako zápasník mnohem lepší herec, než jiný týpci, co dělají herectví na full time. Každopádně, i když tohle béčko není nic světobornýho, dobře se na něj kouká. Stockwell je talentovanej režisér a o scénář se dokonce postaral Richard Wenk, co napsal Equalizer nebo novou verzi Sedmi statečných. I když je myslím jasný, že tohle pro něj byla jen taková bokovka, co sfouknul za víkend. Film je z produkce Wrestlingový Federace, taže tu uvidíme i další známou mlátičku Glenna 'Kanea' Jacobse, kterej sice hraje obstojně, ale žádný bitky tu překvapivě nepředvede. Suma sumárum, zábavná jednohubka u který mě potěšily neokoukaný ksichty. Netvrdím, že bude ze Zigglera novej The Rock, ale jako sympatickej béčkovej bijec má myslím kariéru víc než perspektivní.(9.5.2016)

 • eraserhead666
  ***

  No, taková popcornovka, když zrovna nedávají žádný wrestlingový zápas nebo horror s Katharine Isabelle. Před pětadvaceti lety, s Van Dammem v hlavní roli, by si ten film možná někdo pamatoval i po dvou letech. Dneska tohle ve vaší paměti zůstane snad pár dní, pokud fandíte wrestlingu díky zástupu wrestlerů nebo máte rádi Katharine díky jejímu kroutění zadkem. Já patří do skupiny číslo... 2.5*(31.3.2018)

 • Acrobat
  odpad!

  Výhodou, inak tupého snímku, je pomerne obstojný scenár. U postkomunistických divákov vždy zaberie ruský syndróm, všetko rýchlo odsýpa a na trápne momenty tak nezostane veľa času. Nič svetoborného sa v oblasti herectva, akcie či zážitkov nekoná, no stále mám pocit, že je to lepšie než iné podobné veci. Netušíte, či to má na svedomí Wenk, ktorému Rusi niečo museli spraviť. Celý film má pomerne civilné lokácie, vyšetrovaniu sa aj dá veriť, ak pominiete ten chlapský postoj hlavného hrdinu - vkročím - vymastím - všetci mi všetko povedia a tak. Nemožno mať pri tomto filme iné než nulové očakávania, no po zhliadnutí veľmi jemne konštatujem, že je to produkcia pri ktorej sa dá vydržať do konca. Na povrchu tak ostane len jemná mizernosť mimochodom s veľmi zlou hudbou a soundtrackom. (videné 18.03.2018, BDrip)(18.3.2018)

 • BOURQUE
  **

  Klasické B-ko, pre mňa osobne s dosť neznámym hlavný hrdinom (N. Nemeth) a fakt peknou herečkou K. Isabelle. Celá koncepcia celkom dobre zvládnutá, ale dosť predvídateľná. Každopádne jeden z tých lepších priemerov, s ktorými so sa v poslednom čase stretol. Osobné hodnotenie: 68% (**) (20.1.2018)

 • Wacoslav1
  *

  Tupej film ve kterým je nedostatek akce, nedostatek bitek, nedostatek střílení a vůbec nedostatek všeho. Zato nechybí další necharizmatická držka v hlavní roli jejíž jméno během pár minut zapomenete. Půlhodinu jsem tomu dal šanci, pak už jsem to jenom přetrpěl do konce a kupodivu u toho nezdechnul takže 15%(11.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace