Série(5) / Epizody(52)

Bojovnice Adora objeví magický meč – a taky to, že je legendární hrdinkou jménem She-Ra. Přidá se k Rebelii, její nejlepší kamarádka ale zůstává na straně zlé Hordy. (Netflix)

Recenze uživatele avril4234 k tomuto seriálu (1)

She-Ra a princezny moci (2018)

Som veľmi prekvapená a sklamaná, že tento seriál nezískal väčšiu popularitu, ale dokonca získava len kritiku, sťažnosti a nenávisť. Seriál je priam nabitý emóciami a napätím a v každej epizóde sa nájdu aj komediálne prvky. Spôsoby, akými o ňom každý hovorí ma dosť udivujú. Čo vlastne tomuto seriálu chýba? Z môjho pohľadu skutočne nič. Je nemožné sa pri ňom nudiť, alebo úprimne nepustiť slzu dojatia. V žiadnom prípade seriál nepôsobí umelo. Všetko, čo vidím je, že sú doň vložené celé srdcia a duše tých, čo na tom pracujú. Nikto ma nikdy nemôže presvedčiť, že tomuto seriálu chýba cit, pretože to je ten najväčší protiklad, aký sa dá povedať. Animácia je z môjho pohľadu na vysokej úrovni, dessign postáv veľmi sympatický a hudba, ktorá sprevádza dej každej epizódy je emocionálna, či chytľavá sama o sebe. Opening za mňa 10/10. Postavy, ich vzťahy a interakcie sú uveriteľné, každá postava má svoj príbeh a dôvody na svoje konanie, niesú len čiernobiele a vďaka spôsobom, akými dej prebieha, je ľahké vžiť sa a chápať každú jednu postavu, dokonca aj tých najväčších zloduchov. A v žiadnom prípade sa nejedná o nejaký b-čkový, klišéovitý animák. Je pre mňa absolútne nemožné pochopiť, prečo toľko nenávisti, odsudzovania a zasadnutosti voči nemu. She-Ra And The Princesses of Power si ma totálne získala po každej stránke a u mňa sa automaticky radí medzi naj animáky. ()