Série(5) / Epizody(52)

Bojovnice Adora objeví magický meč – a taky to, že je legendární hrdinkou jménem She-Ra. Přidá se k Rebelii, její nejlepší kamarádka ale zůstává na straně zlé Hordy. (Netflix)

Recenze uživatele Krnac k tomuto seriálu (2)

She-Ra a princezny moci (2018)

7,8/10 Prekvapivá kombinácia fantasy a sci-fi ktorá sa pekne hrá s emocionálnou stránkou postáv pričom dej graduje reálne prirodzeným spôsobom pričom občas sa s vami dej hrá tak že neviete čo je realita (v dobrom), veľa vtipov sú reálne dobré, veľa dobrých vypätých situácii. Bohužiaľ sú tu aj nedostatky, aj keď sa to hrá na strašne vážnu vec treba to brať ako rozprávku, svet nepôsobí najviac uveriteľne, proti armáde hordy bojujú skoro len princezné, väčšinu času to vyzerá, viacero miest pôsobí ako práve vymyslené pre dej. Väčšina scén s námorníkom sú trápne (spôsobom ktorý mi vadil aj ako dieťaťu). A ten slon v miestnosti, homosexualita, ono nedá sa povedať že je to problém celú dobu, väčšinu času je vám to dosť jedno, problém je že mi to zkazilo určitú scénu na konci keďže reprezentácia homosexuality sa tu zmiešala s tou najviac stereotypnou ukážkou lásky (2 postavy sa priatelia viac ako s inými = milenci), problém že často ani nechcete aby dané postavy do seba boli zamilované ale dej vám to hodí do ksichtu a pri tých rovnako pohlavných je to ešte viac vidno. Inak je to reálne dobrý seriál ktorý som si naozaj učil, je tu veľa naozaj dobrých vypetých situácii, špeciálne 3. až 5. séria sú bomba. Všetky zmienené nedostatky aj keď vedia o niečo zhoršiť zážitok sa dajú vpohode ignorovať. ()

Série 3 (2019) (S03)

Úžasný záver jednej príbehovej linky a štart ďalšej pričom posledná epizóda bola absolútne mentálne ródeo vôbec pochopiť čo sa to sakra deje. ()