Princezna z cukrárny

• USA The Princess Switch (více)

Obyčejná chicagská cukrářka a dáma, která se má stát princeznou, zjistí, že vypadají jako dvojčata. A tak se domluví, že si na Vánoce vymění role. (Netflix)

Aljak

Ďalšia z množstva nespočetných klasických šablón vianočných "zázračných" rozprávok. Miestami to bolo naozaj neuveriteľne infantilné a naivné, ale nemôžem si pomôcť - sálala z toho naozaj príjemná feeling good energia. Vanessa Hudgens je celkom sympoška, a túto dvojrolu zvládla vcelku fajn. Ale ten príbeh bol naozaj prostoduchý, taká rozprávočka pre vekovú kategóriu 8-12 rokov. Každý vedel ako to celé skončí, takže by bolo obrovské prekvapenie, keby sa táto šablóna skončila inak. Ten záver, ako sa všetci bez problémov ihneď zmierili s tým, že princezná a cukrárka sa vymenili, to je fakt na smiech. Každopádne, hoci sa človek pri tom nenudil, aj tak je to len taký vianočný priemer, bez prekvapenia. ()

Pajky3

Je to přesně tak cheesy jak čekáte, ale to nevadí. Někdy se hodí na takový film podívat, vypnout a trochu se u něj pobavit, hlavně když se blíží Vánoce a tohle Netflix umí dopřát. Z tohohle si totiž určitě neodnesete blbou náladu. ()

carly

Vanessa skvelá, príbeh predvídateľný, ale neurazil. Je to presne to, čo to sľubuje. Nič viac a nič menej. A to sa cení. Na príjemné predvianočné popoludnie ako stvorené. ()

kocik1

Celkově je to hloupý, bez děje, ani tu lásku jsem tu nenašla, i když všichni byli tak strašně zamilovaní. ()

hazaba

Jeden z mnoha vánočních romantických příběhů, kde je spousta sněhu, všichni se mají rádi a dostanou,co si zaslouží. Zápletka je prostinká: cukrářka odjede se svým kamarádem a jeho dcerou do smyšleného království, aby soutěžila o hlavní cenu v pečení dortu. Tam potká svou dvojnici, která se má vdát za zdejšího prince, ale předtím chce zjistit, o čem že ten prostý život je. A tak si prohodí role. Obě se zamilují do svých protějšků... a máme tu svatbu. Žádné drama, žádný zádrhel... pár komických scén, které si druhý den nevybavíte. Ale když se přistihnete, že ee usmíváte, nelze filmu upřít, že svůj účel asi splnil... ()

BOURQUE

Romantická jednohubka, umiestnená do Vianočného prostredia, ktorá je založená na „zámene osoby“. Pre fanúšikov, ktorí majú radi maximálne zjednodušené romantické príbehy, to nebude veľké sklamanie. V osobe Vanessa Hudgens dokonca nájdu sympatickú hlavnú postavu. Celkovo však jedná o ďalší príliš slabý kúsok Netflixu. Na podobné filmy tu máme Hallmark. P.S.: Ako som sa dozvedel, tak chystajú aj druhé dielo. Ja si osobne myslím, že by to mali nechať. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

Rathalos

Sladke,mile,romanticke,nerealne,ale krasne,velmi prijemny pohodovy vianocny film s nadhernou Vanessou Hudgens,ta zena je uzasna a pohlad na nu potesi hlavne muzov,moja nalada bola hned super...:-) ()

chrispe

Tak tu máme další vykrádačku všeho možnýho v čele s pro mě zde vážně nesympatickou Vanessou Hudgens. Aspoň že tam byl sympaťák Sam Palladio, hned to koukání bylo lepší. :-) Přišlo mi to hodně podobný všem těm kanadským vánočním filmům. Romantika, troška kýče, děj nepřekvapí. Prostě vánoční vyplachovák. ()

haWranka

Definujte si sami pro sebe “kýč”. Hotovo? Tak to je přesně tenhle film. Kýčovitý kýč od začátku do konce. A ono by mi to ani nevadilo, protože hlavní hrdinové byli celkem sympaťáci a našlo se i pár fajn momentů. Bohužel to definitivně zazdil ten konec... Jak to dopadne, to bylo jasné od začátku. Ale tvůrci se asi trochu moc našňupali cukru a přepískli to. ()

Jirk4 odpad!

Nevím co k tomu říct... Snad jen reakce na pár komentářů: "Z tohohle si totiž určitě neodnesete blbou náladu." – Ne, to opravdu ne, jenom chuť se zabít. "Stará dobrá Hallmark produkce..." – Jo, tohle to vystihuje úplně přesně. Hallmark ve 4K. Od Netflixu jsem prostě takovou hovadinu nečekal. ()

hazdrova

Podpriemerné herecké výkony od Vanessy Hudgens neprekvapili. Lenže tentokrát to bolo na dvakrát. Najhoršie bolo, že som mala chuť to pretáčať. TV film ble. 2* ()