Epizody(10)

Seriál o rodině úspěšného stavebního magnáta Jana Čecha, který má tři děti. A společně žijí ve velkém rodinném sídle. Chtěl by odejít do penze a rozhoduje se, kterému ze svých dětí předá rodinnou firmu. Jeho rozhodování je těžké, protože ani jedno z dětí nesplňuje jeho představy na sto procent. Jan proto začne brát v úvahu i svého nejstaršího vnuka. (TV Barrandov)

Recenze uživatele barabura k tomuto seriálu (1)

Čechovi (2019)

Miluju tyhle bizáry, vedle kterých i Ulice a OVRZ jsou oscarové záležitosti. Jsem věrný návštěvník a fanoušek FOD v Aeru a vyhledávám ty správně úchylný filmy a jiná dílka a musím říct, že TV Barrandov je velkou zásobárnou těchto kvalitních požitků. Už seriál Sousedé byl naprosto fantastickou přehlídkou neumětelství snad ve všech filmových profesích. Úvodní díl s legendárním proslovem Honzíka Musila nemůže nechat nikoho chladným :-D Také Premiér je bizárem světového formátu :-D Ale to teda musim říct, že je už i na mě moc. Vydržela jsem asi tři díly. Asi jsem ještě málo otrlá. No a nyní tady máme opět velikou kvalitu ;-) serál Čechovi. Prakticky skoro všichni, hlavně teda mužští představitelé jsou dost špatnými herci, ale to, co předvádí pan Maghnusek je tak o deset levelů dál a dává seriálu rozměr další dimenze :-D Některé jeho výstupy jsme si doma museli vracet a pouštět opakovaně a některé jsme si i sami přehráváli válejíce se u toho na zemi v slzách záchvatů smíchu. Jenom jednou v životě jsem se počůrala smíchy, když mi bylo asi šest a s kámoškama jsme měly velice veselé období, ale včera při sledování prvních dvou dílů tohoto majstrštychu jsem k tomu neměla opět daleko :-D ()