Reklama

Reklama

Epizody(10)

Obsahy(1)

Seriál o rodině úspěšného stavebního magnáta Jana Čecha, který má tři děti. A společně žijí ve velkém rodinném sídle. Chtěl by odejít do penze a rozhoduje se, kterému ze svých dětí předá rodinnou firmu. Jeho rozhodování je těžké, protože ani jedno z dětí nesplňuje jeho představy na sto procent. Jan proto začne brát v úvahu i svého nejstaršího vnuka. (TV Barrandov)

(více)

Recenze (20)

Jarsey odpad!

všechny recenze uživatele

Asi jsme masochistka, že jsem se dobrovolně dívala na druhý díl, který byl o... o čem vlastně? Jo, o ničem! Takto si představuju zabitých 40 minut televizní "zábavy". Ale zjistila jsem, že dokážu předvídat trapné dialogy, takže žádná scéna pro mě nebyla překvapením (upřímně i já bych to naťukala líp), okatou reklamu na VZP už snad okatěji udělat nemohli a jestli má Magnusek působit dojmem toho zlýho, podlýho podnikatele, co jde přes mrtvoly a ničeho se nezalekne, ale všichni se bojí jeho, tak já jsem čínská bohyně zeleniny! Na toho bych udělala bubu a šla bych pryč. Do takový role si představuju někoho, z koho půjde nějaká autorita, nějaký strach, což u Magnuska není a nikdy nebude. Zatímco Batěk roboticky monotónně předčítá svou roli, blondýnka doufá, že z Harapese bude její milý, zatímco on se jen snaží vyplnit čas mezi přednáškami a prací sexem s hloupou studentkou. Ale budu koukat dál, protože kvalitních seriálů bylo dost, teď frčí nicneříkající rádoby hlášky, které se mísí s totálním neherectvím, amatérismem a nudou. ()

tsatsiki 

všechny recenze uživatele

Docela povedený seriál, klasická mýdlová opera, díky tomu že to má jen deset dílů tak to pěkně odsýpalo.Všichni herci své role zahráli výborně, Tomáš Magnusek jako hajzl byl až děsivý a místy už otravný, že si člověk říkal, ať už je z něj dobrý člověk.Šcénář měl Tomáš propracovaný, ale předvídatelný. Není to žádné veledílo, ale je to kvalitnější než spousta seriálů z doby minulé a i některých seriálů, co se točili v 90 letech a po roce 2000. Za mě 40%.A poznámka pro Tomáše Magnuska.Když píše scénář, tak by měl dbát na to, aby to vždy dávalo smysl.To že 17 letý Robert Cejnar řídí auto úplně logické není. ()

Reklama

MT_Y 

všechny recenze uživatele

Čechovi, nevím já se názorově asi zde s nikým neshodnu, mě seriál líbil, bylo to příjemné podívaní ve večerních hodinách (Samozřejmě jsem si stáhl seriál nesnáším reklamy 😄). Neříkám, příběh byl jednoduchý a některé scény jako mlácení byli opravdu jak studentský film, ale prostě bavilo mě to. Já Role Tomáše Magnuska nemám rád, přijde mi že si píše samé egoistické role, žádná pokora nic takový ego Lvl. Milion, ale asi to že jeho postavy nemám rád znamená že je umí zahrát nejspíš opravdu dobře. Já jsem opravdu ze seriálem nebo spíše minisérii, opravdu nadšen, občas pobavilo, občas někdo pěkně prudil apod. Nebusu zdržovat, za mě 90% a 5 hvězd. 🤗 90% procent neboť opravdu mi přijde že režisér a sám pro sebe si napíše vlastně vícemene hlavní roli a ještě fakt egoistickou, trochu skromnosti by to chtělo.... ()

topi80 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po skvostu jménem Premiér bude asi nejeden hodnotící k seriálu Čechovi shovívavý. Na seriálu je každopádně znát, že mediálně deklarovaná náklonnost Tomáše Magnuska k dílům jako Dallas či Dynastie je zřejmě upřímná, leč prostředky filmařské a produkční si mohou nechat zdát i o kvalitě svého času vysmívaného kultu. Divák tak musí vzít zavděk tím, že kulisy moc neodpovídají bydlení a životnímu stylu zbohatlické developerské rodiny. Nezbytnou ingrediencí jsou natahované dialogy, které často působí dojmem "ten díl má mít hodinu, tak budeme ještě chvíli tlachat". Pak lze jen těžko říci, jestli zda za předváděné výkony spílat hercům, režisérům, kameramanům či scénáři. Přesto se herecký výkon v seriálu objeví, a to v podání Reginy Rázlové. Nakonec z toho může být podobná guilty pleasure jako svého času Rodinná pouta. PS: Svým způsobem to nějakou atmosféru má, možná díky spolurežii Evy Toulové, jejíž filmy sice nedávají smysl, ale asi ví, jak se pracuje s atmosférou pracuje. Dokonce i to Magnuskovo neherectví dodává jeho postavě zvláštní působivost. ()

sitmin 

všechny recenze uživatele

Jakožto milovník "tak špatných, až jsou dobré" filmů jsem samozřejmě seznámen s tvorbou jak Tomáše Magnuska tak i Evy Toulové a to tak, že kompletně. V momentě, kdy jsem se doslechl, že tyto těžké váhy české dekadence společně připravují seriál, který ma dle slov samotného Magnuse být "takovým českým Dallasem", začaly se mi doslova sbíhat sliny. Jeho specialita je nalákat do projektů velká jména a dát jim toliko replik, že se na natáčení ohřejí tak půl dne a Toulové forte zase je být velmi naivní a vytvářet scény, které nemají smysl, směr ani cíl. Oba dva pak rádi tvoří vesmíry, kde nikdo o nikom nic neví a všichni se vše dozvídají během týdne, který daný film zrovna zachycuje. Když toto spojíte, přidáte k tomu nulový rozpočet (všichni jezdí v náhradních vozidlech ze servisu a celá famílie žije v Magnusově penzionu, ale jsou extrémně bohatí!), báječné neherce, Radima Uzla, neskutečně amatérskou kameru, ples podnikatelů se 43mi účastníky (ano, počítali jsme to) a dějové linky tak stupidní a zároveň tak chabě popsané, že jste mystifikovaní a zdegenorovaní zároveň, dostanete Čechovi. A zábava to tedy je královská. Pomatenej Soukupe, zruš jednu ze svých 15ti talk show a dej těmhle dvěma magorům víc prostoru na cokoliv! Prosim! ()

Galerie (2)

Zajímavosti (3)

  • V úvodním záběru epizody je vidět, jak sněží a tráva je zasněžená. V následujícím záběru je ale přes okno auta vidět, že na trávě žádný sníh není. (David7)

Reklama

Reklama