• Jarsey

Asi jsme masochistka, že jsem se dobrovolně dívala na druhý díl, který byl o... o čem vlastně? Jo, o ničem! Takto si představuju zabitých 40 minut televizní "zábavy". Ale zjistila jsem, že dokážu předvídat trapné dialogy, takže žádná scéna pro mě nebyla překvapením (upřímně i já bych to naťukala líp), okatou reklamu na VZP už snad okatěji udělat nemohli a jestli má Magnusek působit dojmem toho zlýho, podlýho podnikatele, co jde přes mrtvoly a ničeho se nezalekne, ale všichni se bojí jeho, tak já jsem čínská bohyně zeleniny! Na toho bych udělala bubu a šla bych pryč. Do takový role si představuju někoho, z koho půjde nějaká autorita, nějaký strach, což u Magnuska není a nikdy nebude. Zatímco Batěk roboticky monotónně předčítá svou roli, blondýnka doufá, že z Harapese bude její milý, zatímco on se jen snaží vyplnit čas mezi přednáškami a prací sexem s hloupou studentkou. Ale budu koukat dál, protože kvalitních seriálů bylo dost, teď frčí nicneříkající rádoby hlášky, které se mísí s totálním neherectvím, amatérismem a nudou.(31.10.2019)

Čechovi, nevím já se názorově asi zde s nikým neshodnu, mě seriál líbil, bylo to příjemné podívaní ve večerních hodinách (Samozřejmě jsem si stáhl seriál nesnáším reklamy 😄). Neříkám, příběh byl jednoduchý a některé scény jako mlácení byli opravdu jak studentský film, ale prostě bavilo mě to. Já Role Tomáše Magnuska nemám rád, přijde mi že si píše samé egoistické role, žádná pokora nic takový ego Lvl. Milion, ale asi to že jeho postavy nemám rád znamená že je umí zahrát nejspíš opravdu dobře. Já jsem opravdu ze seriálem nebo spíše minisérii, opravdu nadšen, občas pobavilo, občas někdo pěkně prudil apod. Nebusu zdržovat, za mě 90% a 5 hvězd. 🤗 90% procent neboť opravdu mi přijde že režisér a sám pro sebe si napíše vlastně vícemene hlavní roli a ještě fakt egoistickou, trochu skromnosti by to chtělo....(2.3.2021)

Jakožto milovník "tak špatných, až jsou dobré" filmů jsem samozřejmě seznámen s tvorbou jak Tomáše Magnuska tak i Evy Toulové a to tak, že kompletně. V momentě, kdy jsem se doslechl, že tyto těžké váhy české dekadence společně připravují seriál, který ma dle slov samotného Magnuse být "takovým českým Dallasem", začaly se mi doslova sbíhat sliny. Jeho specialita je nalákat do projektů velká jména a dát jim toliko replik, že se na natáčení ohřejí tak půl dne a Toulové forte zase je být velmi naivní a vytvářet scény, které nemají smysl, směr ani cíl. Oba dva pak rádi tvoří vesmíry, kde nikdo o nikom nic neví a všichni se vše dozvídají během týdne, který daný film zrovna zachycuje. Když toto spojíte, přidáte k tomu nulový rozpočet (všichni jezdí v náhradních vozidlech ze servisu a celá famílie žije v Magnusově penzionu, ale jsou extrémně bohatí!), báječné neherce, Radima Uzla, neskutečně amatérskou kameru, ples podnikatelů se 43mi účastníky (ano, počítali jsme to) a dějové linky tak stupidní a zároveň tak chabě popsané, že jste mystifikovaní a zdegenorovaní zároveň, dostanete Čechovi. A zábava to tedy je královská. Pomatenej Soukupe, zruš jednu ze svých 15ti talk show a dej těmhle dvěma magorům víc prostoru na cokoliv! Prosim!(2.1.2020)

• barabura

Miluju tyhle bizáry, vedle kterých i Ulice a OVRZ jsou oscarové záležitosti. Jsem věrný návštěvník a fanoušek FOD v Aeru a vyhledávám ty správně úchylný filmy a jiná dílka a musím říct, že TV Barrandov je velkou zásobárnou těchto kvalitních požitků. Už seriál Sousedé byl naprosto fantastickou přehlídkou neumětelství snad ve všech filmových profesích. Úvodní díl s legendárním proslovem Honzíka Musila nemůže nechat nikoho chladným :-D Také Premiér je bizárem světového formátu :-D Ale to teda musim říct, že je už i na mě moc. Vydržela jsem asi tři díly. Asi jsem ještě málo otrlá. No a nyní tady máme opět velikou kvalitu ;-) serál Čechovi. Prakticky skoro všichni, hlavně teda mužští představitelé jsou dost špatnými herci, ale to, co předvádí pan Maghnusek je tak o deset levelů dál a dává seriálu rozměr další dimenze :-D Některé jeho výstupy jsme si doma museli vracet a pouštět opakovaně a některé jsme si i sami přehráváli válejíce se u toho na zemi v slzách záchvatů smíchu. Jenom jednou v životě jsem se počůrala smíchy, když mi bylo asi šest a s kámoškama jsme měly velice veselé období, ale včera při sledování prvních dvou dílů tohoto majstrštychu jsem k tomu neměla opět daleko :-D(1.11.2019)

• ZHODNOTITEL

Proč musí mít úvodní znělka čtyři minuty? Kameraman má evidentně problém se světlem od začátku do konce. Drtivá většina záběrů utopená ve tmě. A do českého seriálu Čechovi nakráčí hlavní hrdina jako lamdřevo Samuel. Po prvním díle je i zřejmé, že se nejedná o žádnou nápaditou story, ale scénář je primitivní asi jako u Ordinace, Ulice, nebo Pojišťovny.(29.10.2019)

• - V úvodním záběru epizody je vidět, jak sněží a tráva je zasněžená. V následujícím záběru je ale přes okno auta vidět, že na trávě žádný sníh není. (David7)

• - V 6. epizodě Jan Čech (Miloslav Mejzlík) uvedl, že bude Patriku Čechovi (Robert Cejnar) brzy 18 let. V 1. epizodě ovšem Patrik Čech řídí automobil. (David7)