Leoš Mareš a první pravá late night show v České republice! VIP osobnosti, zajímaví hosté a mimořádné vstupy Patrika Hezuckého. To vše okořeněno vtipnými až bláznivými soutěžemi... (TV Prima)

ForGump

Tento typ talk-show je u nás dost potřeba, protože Jan Kraus to dělá jenom jako vyloženou povídací show, čímž nechci říct, že je to špatně, to rozhodně ne, ale už deset let dělá to stejné dokola a lidi si už zvykli, přitom v USA se to dělá přesně tímto stylem, jak to udělal Leoš Mareš. Pokusy už vznikly, viz. TGM, ale to nebylo úplně košér. Show Leoše Mareše se ukázala jako show, která bude založena na kontroverzním humoru (přesně jako již zde zmíněný Fallon) a sehranosti hlavních protagonistů proloženém nějakou tou hrou (u Fallona Box of Lies, Wheel of Impression nebo Lip Sync Battle). Uprchlíci a Hrabal to byla teda vyložená černota a dost povedená. Takhle by to i šlo, ale je potřeba hudebníky trochu zkrotit (ačkoliv tady asi takové The Roots jen tak neseženete), nenechat Patrika takhle odstrčeného a více ho zapojit (kdo zná Fallona ví, že projev sidekicka Steva Higginse je hodně výrazný), vylepšit ty hry, zamakat na tom vizuálu, protože když už jsou moderátoři vkusně oblečeni, tak proč by studio nemohlo být trošku větší luxus a především je potřeba čas a trochu trpělivosti. Vzhledem k denní periodicitě si myslím, že si to sedne Já tomu věřím. update..Musím si po třech týdnech, i přes tříhvězdičkové hodnocení, povzdechnout nad tím stylem humoru. Psal jsem o kontroverzním humoru, ale ta kontroverznost se zmenšila a Mareš s Hezuckým se utápějí v humoru pubertálním až dětinském. A to je problém. Musím souhlasit s tím, co jsem četl. Tyto show jsou postaveny na inteligentní a promyšlené srandě. To se tady zatím (tedy doufám, že zatím) neděje. Ono je těžké po dvojici, vysílající skoro dvacet let v radiu pro mladé, chtít něco jiného. Ale také je to dáno tím, jaký je český divák.. update / Nedá mi to, ale zase si svůj text musím rozšířit. Nevim proč až teď, ale začíná mě čím dál víc rozčilovat Marešova příprava a jeho nedostatečný přehled (to bude tím, že je to blázen a celý dny pořád něco moderuje nebo někde tančí), pečlivostí to teda úplně nesrší a zvrhává se to do improvizace a čekání na to, co příjde. A dost mě vytáčí (ne)aktivita (většinou jeho aktivita spočívá v přikyvování na Marešovy glosy) Patrika, která v jednom z posledních dílů byla takřka jako by tam nebyl. Nevím jestli tvůrci vědí, co znamená v těchto talk-show pojem ,,nahrávač''. Každopádně asi těžko lze požadovat na našem českém mediálním trhu něco, co prakticky u nás nemá tradici a nejsou na to tvůrci. Mrzí mě, že tím trenažerem reality se musel stát Leoš Mareš. Bohužel... 1.díl (Jiří Vejdělek, Anna Linhartová)* / 2.díl (Marek Taclík, Lenka Nová)** / 3.díl (Jakub Kohák, Lukáš Dvořák, Radek Banga)** / 4.díl (Leoš Noha, Eva Sanigová)*** / 5.díl (Hynek Čermák, Matěj Mináč)*** / 6.díl (Zdeněk Pohlreich, Adam Mišík)**** / 7.díl (Gabriela Gunčíková, Jakub Kraus)*** / 8.díl (Milan Šteindler, Petr Janda)*** / 9.díl (Jakub Vágner, Kate Mátl)* / 10.díl (Kristýna Leichtová, Eliška Bučková)**** / 11.díl (Jitka Asterová, Lukáš Langmajer)*** / 12.díl (Alexander Hemala, Matěj Ruppert)*** / 13.díl (Eva Perkausová, Daniela Šinkorová)** / 14.díl (Láďa Hruška, Iva Kubelková)*** / 15.díl (Richard Nedvěd, Ondřej Hejma)** / 16.díl (Tomáš Matonoha, Josef Váňa)*** / 17.díl (Xindl X, Marek Epstein)**** / 18.díl (Ben Cristovao, Richard Tesařík)** / 19.díl (Janek Ledecký, Gabriela Grézlová)*** / 20.díl (Renata Langmannová, Václav Noid Bárta)**** / 21.díl (Radek Jaroš, Petr Vondráček)*** / 22.díl (Standa Hložek, Lucie Váchová)** / 23.díl (Robert Vano, Leona Machálková)** / 24.díl (Tomáš Verner, Kristián Kodet)** / 25.díl (Roman Koudelka, Marek Ztracený)*** / 26.díl (Jiří Mádl, Antonín Panenka)** / 27.díl (Jitka Válková, Ester Ledecká)*** / 28.díl (Maroš Kramár, Linda Finková)*** / 29.díl (Marek Rejman, Kateřina Neumannová)** / 30.díl (Michal David, Tiny Beat)** / 31.díl (Ewa Farna, Irena Pavlásková)**** / 32.díl (Richard Müller, Chantal Poullain)**** / 33.díl (Miro Šmajda, David Matásek) / 34.díl (Bára Basiková, Václav Větvička) / 35.díl (Felix Slováček, Nikol Švantnerová) / 36.díl (Lucie Bílá, Anna Polívková) / 37.díl (Albert Černý, Gabriela Kratochvílová) () (méně) (více)

dwyane odpad!

To bolí... Luboši, zdaleka ne vše ti jde. Na talk show jsi ještě malý pán, respektive malá osobnost,která je alfou a omegou takovýchto pořadu. Bohužel se z 90 % jedná o velmi trapný pořad, přičemž o zbylých 10 % se zaslouží hosté. ()

Milda003 odpad!

Líbilo se mi jak "sundal" mého oblíbence Láďu Hrušku, jinak je to čurák, co mele hovna a absolutně nechápu proč mu povolili pořad kterej úplně evidentně vykrada Krause? ()

butterman odpad!

Znělka, formát, rubriky, hry, vizuál a v podstatě celý pořad je nechutná a nepovedená kopie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Originalita je sice nulová, ale tento typ pořadu v našich končínách doteď chyběl. Snad tedy bude první vlaštovkou a my se někdy v budoucnu dočkáme příjemné večerní talk-show reagující na aktuální dění v naší republice a ve světě. Snad i s vtipným moredátorem / komikem co se obejde bez vykrádání. ()

Plastík

Jsem nadšený, absolutně. Koukám, že tento formát je ještě nepřijímán diváckou veřejností. To mě tedy mrzí. Protože to má děsně velkeý náboj. Stejně tak to bylo i s QI, který přesto skončil. Ach jo. ()

TonyStark

Věřím tomu, že Leoš Mareš na to má, ale chce to pořádně zamakat. Začátečnické neduhy jsou vidět až příliš. Je to křečovité a chybí tomu nějaký dobrý originální nápad a tím určitě není okopírované měsíční logo od Fallona a celý zbytek studia od Krause. Hlavně si myslím, že noční show se v našem malém českém rybníčku zkrátka nechytne - tady ani není pro koho vysílat, diváků je sakra málo. Rozhodně je to výzva a ty má Leoš rád - takže jsem zvědavej. A víc prostoru pro Hezuckého - ten to tam rozsvítí! ()

bavs

První díl byl opravdu odpad!, ale kvalita se zvýšila a je to celkem koukatelný, když nemůžete usnout. ()

tsatsiki

Leoš baví. Má to vtip, nápad a Leoš si to prostě užívá, občas mu to kazí Patrik, ale občas se mu taky nějáký vtip povede.A jeho vtip o skautech je legendární. ()

ESNYR

Musel jsem si to pustit na netu, protože noční hodina je doslova vražedná a už tohle svědčí o tom že ani TV Prima tomuto pořadu zrovna moc nefandí. Já osobně bych si počkal na několik dalších dílů než budu házet kýble hnoje. Zatím bych to viděl na 2 hvězdy. ()

Kokutek odpad!

To je prostě tragédie a zoufalství. Několikrát se mně podařilo vytuhnout už před začátkem, až jsem si konečně počkal na jeden díl. Nevtipný, blbý a trapný. Petr Janda zazpívá jakejsi text do jiné písničky. Debilní soutěže z kupéčka osmé třídy jedoucí na školní výlet. To má bejt sranda ? ()

kitram71 odpad!

tak možná se tento typ rádobyhumoru dá jakžtakž poslouchat na E2, kdy ranní posluchači ještě napůl spí, ale v tomto podání je to hodně ubohé, neoriginální a trapné ... svým kolegům/konkurentům, pánům Krasovi a Šípovi, nesahá Leoš svým výkonem ani po kotníky ()

Riverin

Chlapec sa snaží byť českým Fallonom a zlyháva. Keby sa Leoš zameral na hostí aspoň z polky tak, ako sa zameriava na seba, nebolo by to také utrpenie prežiť tých 47 minút. ()

Honzulik odpad!

Show? Kdepak, to Mareš jen jednoduše udělá pro prachy všechno a také neustále touží "oslňovat" pubertální hlupáky... ()

ZHODNOTITEL odpad!

Tohle bylo odsouzený k zániku už jenom volbou Mareše, k tomu špatný vysílací čas a jeden díl měl 10 - 15 minut po každý den? Navíc to nebylo vůbec zábavné. Hloupé a nicneříkající .. ()

paddy35 odpad!

No tak na arogantního a trapného Mareše se fakt dívat nedá. Jeden z nejhorších pořadů současnosti. Někdy jsem měl pocit, že diváci se smějou, protože jim za to studio zaplatilo. A fakt nevím co je horší, jestli Marešova snaha o humor nebo divné a hodně nepovedené vstupy Hezuckého. Tohle je děsná slátanina i na tak pozdní show. ()