Nicky Larson: Agent amatér

• Slovensko Nicky Larson: Agent amatér (více)

Nicky Larson (Philippe Lacheau) je mimořádný soukromý detektiv, který se proslavil také jako neporazitelný pouliční bojovník či neomylný odstřelovač. Často bývá pověřován řešením úkolů, s nimiž si nedokáže poradit nikdo jiný na světě. Za pomoci své partnerky Laury (Elodie Fontanová) nabízí zákazníkům výjimečné služby, přičemž všechny jsou víceméně velmi nebezpečné. Ale i takový slavný profesionál jako Larson má jisté osobní nedostatky - často podléhá obzvláště silné náklonnosti k něžnému pohlaví, což nejen ohrožuje výsledky jeho práce, ale i šíleně zlobí jeho partnerku Lauru. Jeden z jeho významných klientů ho jednoho dne pověří náročným úkolem: je třeba zajistit bezpečnost vznešeného Kupidova parfému, vůně, která udělá každého, kdo jej použije, absolutně neodolatelným. V důsledku chvilkové Larsonovy nepozornosti však legendární parfém padne do rukou zločincům. Nicky Larson musí božský parfém získat zpět a regenerovat jeho skvělé vlastnosti, což však zdaleka nebude jednoduché ... (JOJ Cinema)

tchempi

Malý zázrak, francouzská veselohra žije. Philippe Lacheau je komediálním hitmakerem 21. století. Píše, režíruje a hraje ve filmech, které jsou vtipné, nápadité a vystupují v nich výhradně rodáci země galského kohouta a nikoli opálený import. Jak říkám, zázrak. ()

karnifex

Skvělé! Až v závěrečných titulcích jsem se dozvěděl, že předlohou je japonský komiks, takže pak mi některé ztřeštěné scény (a že jich tam bylo!) dávaly smysl. Didier Bourdon je vynikající, a když se jeho tvář objeví v úplňku měsíce, nejde se nesmát, ovšem za naprostou špičku považuju interakci Philippe Lacheau vs. Elodie Fontanová - třeba scéna špičkování v autě ("Chlapečku, chlapečku!") nemá chybu.. ()

gpx

Bláznivá komedie ve francouzském stylu oproštěná od téměř všudypřítomné radikální feministické agendy, takže příjemná zábava. #NEZÁVADNÉ ()

PTuranyi

Opäť výborná francúzska komédia. Trocha síce na prvú ale so šarmom. Vtipy s elixírom lásky a sérom pravdy majú ten správny náboj. Ozvláštnením sú scény z pohľadu hlavného hrdinu a la Hardcore Henry. ()

RoyBatty444

Občas nechutné škrečok v mikrovlnke, strieľanie kačíc a lascívne scény to si z anime nepamätám. Akcia dobrá a postavi tiež až na to, že viac francúzske ako japonské. ()

Milo384

Povedená akční komedie. Děj není úplně blbej a vtipy fungují. I Když vše je přestřelené a bláznivé, tak film nepůsobí trapně. Pobavilo. ()

mikinko51

Kráľovsky som sa bavil. Takto som sa nenarehnil už dávno pri žiadnom filme. Úžasný mix akcie a humoru. Keď som si myslel, že bola vtipná scéna, tak vzápätí prišla ešte vtipnejšia .... Nenudil som sa ani minútu ... ()

MatoPalkes

Zo všetkých filmov tejto francúzskej partičky (už ich majú sedem) ma tento bavil najviac a smial som sa takmer nonstop. Škoda Elodie Fontan, taká krásna holka a takto ju do*ebať. ()