Dr. Winchester a Mr. Hyde (S06E24) (epizoda)

Dr. Winchester and Mr. Hyde

Komedie / Drama / Válečný

USA, 1978, 25 min

Tvůrci:

Larry Gelbart

Předloha:

Richard Hooker (kniha)

Scénografie:

Bert Allen (set dekoratér)

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

Dvadsiata štvrtá epizóda so šiestej série amerického komediálneho televízneho seriálu „M.A.S.H.“ sa volá „Dr. Winchester and Mr. Hyde“ (Doktor Winchester a pán Hyde). Vždy dokonalý aristokrat doktor major Charles Emerson Winchester III si v rámci zvýšenia svojej výkonnosti a potlačenia stresu sám naordinuje liek na báze amfetaminu. Z počiatku pracuje ako superman lenže čoskoro sa u neho začnú objavovať klasické feťácke príznaky a prichádza ku kolapsu. *****(17.1.2019)

Vidět Charlese na drogách a jak se následně hroutí bylo a stále je skvělým zážitkem. Jen mě překvapilo, jak ho všichni na sále adorovali.(3.3.2019)

Asi ve spaní usnu, upadnu na pudink, a umřu na otřes mozku... Kéž vaše tchýně nikdy nenavštíví váš harém... A jestli vám něco řeknu tak to nebude jako desátník majorovi, ale jako chlap chlapovi... Je zlý, egoistický, pompézní, vzpupný. Takže je v pořádku...(9.10.2019)

Kdyby si odpustili to nevyhnutelné moralizování o vracení peněz, tak bych přemýšlel o plném počtu. Zajímavé, že ještě v první sérii v boxu podváděli.(13.2.2020)

Kdo vsadil 5O centů?! Radar :D(11.9.2020)