VOD (1)

Na základě článku v novinách napadne Margaretu vytvořit takzvané časové pouzdro, do nějž by na paměť budoucím generacím dali příslušníci MASHe symboly své práce a svého pobytu v Koreji. (TV Nova)

sator

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Měli bychom zde zakopat něco co by o nás řeklo že jsme zde byli. Myslel jsem, že od toho jsou miny... Po dotočení tohoto  dílu začal velký nekončící mejdan, oslavující a ukončující jedenáct let nepřetržité filmové práce, protože tento díl se točil jako poslední ze všech. ()

• Hawkeye (Alan Alda) předává Radarova (Gary Burghoff) medvídka, ale není to medvěd viděný v epizodě Sbohem Radare (1979). Můžeme vidět, že medvěd je hnědý, nikoli olivový, že má plastický nos a také mu chybí levé oko. (sator)
  • Chronologicky se jedná o předposlední epizodu, ale technicky je to poslední natočená epizoda. Byla natočena až po epizodě Nashledanou, sbohem a amen (1983). (blackman7)
  • Lékař, který hlídá Soon-Lee (Rosalind Chao), má na hlavě přilbu s červeným křížem namalovaným na přední straně. Praxe malování Červeného kříže na přilby byla zastavena počátkem roku 1951, protože severokorejští odstřelovači je používali k míření. (sator)