Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Na základě článku v novinách napadne Margaretu vytvořit takzvané časové pouzdro, do nějž by na paměť budoucím generacím dali příslušníci MASHe symboly své práce a svého pobytu v Koreji. (TV Nova)

Recenze (5)

sator 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Měli bychom zde zakopat něco co by o nás řeklo že jsme zde byli. Myslel jsem, že od toho jsou miny... Po dotočení tohoto  dílu začal velký nekončící mejdan, oslavující a ukončující jedenáct let nepřetržité filmové práce, protože tento díl se točil jako poslední ze všech. ()

Reklama

LEATHERFAC 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Když dává Margaret na konci věci do shránky, řekne, že boty jsou od poručíka Naharové (alespoň v českém dabingu), přitom měla říct Kellyové. Naharová by mohlo být hereččino pravé jméno, ale i to je špatně, protože ta se jmenuje Kellye Nakahara. Přijímení její postavy je tedy zjevně odvozeno od jejího skutečného křestního, možná proto tahle chybka. ()

Galerie (1)

Zajímavosti (9)

  • Název epizody vychází z písně „As Time Goes By“, známé z filmu Casablanca (1942). Samotná píseň byla složena 11 let před uvedením filmu a byla použita v mnoha dalších filmech a televizních pořadech. (sator)
  • Chronologicky se jedná o předposlední epizodu, ale technicky je to poslední natočená epizoda. Byla natočena až po epizodě Nashledanou, sbohem a amen (1983). (blackman7)
  • Hawkeye (Alan Alda) předává Radarova (Gary Burghoff) medvídka, ale není to medvěd viděný v epizodě Sbohem Radare (1979). Můžeme vidět, že medvěd je hnědý, nikoli olivový, že má plastický nos a také mu chybí levé oko. (sator)

Reklama

Reklama