M*A*S*H - Série 11 (1982) (série)

Jak jde čas (S11E15)

(epizoda)
  • USA As Time Goes By

Na základě článku v novinách napadne Margaretu vytvořit takzvané časové pouzdro, do nějž by na paměť budoucím generacím dali příslušníci MASHe symboly své práce a svého pobytu v Koreji. (TV Nova)

sator

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Měli bychom zde zakopat něco co by o nás řeklo že jsme zde byli. Myslel jsem, že od toho jsou miny... Po dotočení tohoto  dílu začal velký nekončící mejdan, oslavující a ukončující jedenáct let nepřetržité filmové práce, protože tento díl se točil jako poslední ze všech. ()

• Název epizody vychází z písně „As Time Goes By“, která je nejznámější jako píseň z filmu Casablanca (1942). Samotná píseň předcházela tomuto filmu o 11 let a byla použita v mnoha filmech a televizních pořadech. (sator)
  • Hawkeye (Alan Alda) předává Radarova (Gary Burghoff) medvídka, ale to není medvěd viděný v epizodě Sbohem Radare (1979). Můžeme vidět, že medvěd je hnědý, nikoli olivový, že má plastický nos a také mu chybí levé oko. (sator)
  • Po dotočení této epizody začal velký nekončící mejdan, oslavující a ukončující jedenáct let nepřetržité filmové práce, protože tato epizoda se točila jako poslední ze všech. (sator)