poster

Romaenseuneun byulchaekboorok (TV seriál)

 • Jižní Korea

  로맨스는 별책부록

 • anglický

  Romance Is a Bonus Book

 • anglický

  How to Publish Love

 • anglický

  Romance Supplement

 • anglický

  Romance Is a Supplement

Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2019, 16x60 min

Režie:

Jeong-hyo Lee

Scénář:

Hyeon-jeong Jeong

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

 • skretik
  ****

  velmi prijemne... co sa mi paci, nie je to cierno/biele, ma to aj odtiene sedej vo vzthoch :)(10.6.2019)

 • Pethushka
  *****

  Seriál, který okrajově řeší jednu z problematik, která je velmi aktuální. Najít si slušnou práci je pro korejské ženy, které mají dítě, nebo se nedejbože rozvedly, nemalý problém. A já mám prostě ráda, když v sobě nese film nebo seriál nějakou osvětu. A když je ten seriál navíc velice dospělý, vyrovnaný, má super děj a herce, kteří si své role vyloženě užívají, nemůžu být spokojenější. Lee Jong Sukova je to podle mě jednoznačně nejlepší role. S Lee Na Young se k sobě (překvapivě) naprosto dokonale hodili, a on mi snad vůbec poprvé přišel neskutečně roztomilý. Vůbec by mě nenapadlo, že by mohl takhle hezky ladit se starší herečkou. U Na Young jsem ráda, že jsem si ji konečně po dlouhé době mohla zase užít v seriálu. Tenhle skvělý kousek je zároveň krásným vyznáním lásky knihám. U postav, které pracují v nakladatelství by člověk čekal, že budou sečtělé, aspoň trochu inteligentní a rozumné. A přesně tak to je. A je to krásná podívaná. Příběhy ze života, různé povahy a samozřejmě romantika. Pokud máte rádi knihy, nic neřešte, a hned teď si to pusťte. 5*(24.3.2019)

 • Zíza
  ****

  Ačkoliv příběh začíná jako velké klišé, tak se od něj poměrně brzy oprostí a už jen můžeme sledovat velmi příjemný dospělý příběh o zaměstnancích jednoho nakladatelství. Kupodivu byli všichni uvěřitelní, měli spolu velmi dobrou chemii a Lee Jong-suk všechny obdařoval před odchodem na povinnou službu vlasti pěkným úsměvem. Nejedná se o žádné napínavé drama, složité zápletky nebo velkou sladkou romantiku. Všechny tyhle prvky jsou v seriálu obsažené v příjemné míře, takže když na něj koukáte, je to jako byste opravdu někomu koukali do života – se všemi strastmi i radostmi. Seriál má hlavu a patu, a přestože nemám moc ráda noona romance, tak tahle mi opravdu sedla. Navíc jestli máte rádi knihy, tak je to ten kýžený bonus. Příjemná podívaná ze života, na kterou se sice asi znovu nepodívám, protože mi to jednou stačilo, ale jsem ráda, že jsem to viděla, protože mi to zpříjemňovala osm týdnů. (Docela mě dostávalo, že dítě hlavní hrdinky se tam jen mihlo a to ještě přes telefon, jinak tam vlastně vůbec nebylo. Děti už nikoho nezajímají... :-D). České titulky to má dokonce na Netflixu, takže jen do toho a legálně!(18.3.2019)

 • Felisr
  ***

  Seriál, na který jsem narazila úplně náhodou. Pravda, chvíli si člověk musí na tolik odlišností od "západního" světa zvykat, ale myslím že právě tím je sám o sobě zajímavý. Plus neotřelá móda, účesy atd... Současní rádoby stylisté by si to mohli taky pustit, pokud teda přežijí zjištění, že ženská může být sexy nejen bez výstřihu až do pasu, ale i bez jakéhokoli výstřihu, například. Romantický příběh ujde, dávám body navíc za to, že je naprosto jiný než klasické schéma On potká Ji, začnou si spolu, při problémech se rozejdou, ale na konci happyend. Ale nebojte, i zde je konec dobrý.(13.9.2019)

 • Kreptry
  *****

  16 dílů uteklo ohromně rychle. Příčinou byl možná Lee Jong-suk, který… stačí, že je (jak už jsem říkala a říkat budu dál), ale mimo něj i prostředí nakladatelství a motiv ženy, vracející se po pauze do toho nekonečného víru pohovorů, slz, otlačených pat, kruhů pod očima, zklamání ale i radosti, nadšení a pocitu potřebnosti a užitečnosti. Jak už tady někdo psal, je dobře, že se o tomhle problému, který není jen v Koreji, ale po celém světě, něco natočilo. A natočilo se to krásně. S vtipem, s dojetím, s neohranými zápletkami (i když se tam občas nějaké to ohrané klišé našlo). SPOILER – Hlavní hrdinové nebyli sraženi autem ani okradeni a pobodáni na ulici a světe div se, ani se nepohádali tři díly před koncem, oni se vlastně nehádali vůbec. – SPOILER A navíc jsem při sledování zjistila, že je deštník dražší než velká láhev soju. Prostě seriál, který vás potěší a navíc i poučí!(9.7.2019)