Archer „dostává“ tři zotročené ženy jako poděkování za vyjednávání s Orionským syndikátem. (SkyShowtime)

noriaki

Vždycky jsem si říkal, že Orionský syndikát je v seriálech zoufale nevyužitý. TNG ho ignorovala téměř úplně a DS9 mu věnovala jen několik málo epizod. Až ENT ho pořádně vytěžila. Výřečnému kapitánovi jeho přiznání nevěřím. Kdyby byl opravdu "otrok situace", tak by se z ní snažil vymanit. ()

Loki_Six

"Incredible, aren't they? They can make you forget most of your troubles. Of course, creatures such as these come with troubles of their own. But women are the same throughout the galaxy, aren't they?" ()

DocBrown

Velmi nadějný (zelený) začátek, ale závěrečná pointa je hodně slabá. Opravdu bylo hodně důmyslné nechat je hlídat chlapem. Tuckera se opět nezbavíme, ale naštěstí už se (jeho) konec stejně blíží. ()

sirien

Ten twist a prohloubení Orions je cool, ale zápletka je vykradená z Firefly a srovnání s originálem to strašně nesnese. Když se k tomu přidá nic moc provedení, řešení skrze doslova "power of love" a T'Pol/Trip bullshit love story, tak sem skoro překvapenej, že tomu mám chuť dát celý 2*. ()