Reklama

Reklama

Fantasy Island

  • USA Fantasy Island (více)
Trailer 6

Obsahy(1)

Ve filmu studia Blumhouse nazvaném Fantasy Island mění charismatický pan Roarke v luxusním, leč odlehlém tropickém rezortu tajné sny svých šťastných hostů ve skutečnost. Když se však fantazie stanou noční můrou, musí hosté záhadu ostrova vyřešit, aby si útěkem zachránili život. (Falcon)

Videa (5)

Trailer 6

Recenze (235)

lykan9 

všechny recenze uživatele

Chvíli jsem i uvažoval, že dám i 4 hvězdy. Samotný nápad se mi totiž nesmírně líbil a odkaz na staré dobré teenslashery mě potěšil. Od chvíle, kdy však všichni vstoupili do jeskyně, tak jsem byl trochu zklamán a celek se mi zdál až moc překombinovaný. I starý řád postav, kdy jedni jsou sympaťáci a u druhých si přejete trýznivou smrt, je správně vyvážen. Za mě určitě nadprůměr, protože je potřeba i jen odlehčených hororů pro nenáročného diváka. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $7miliónovTržby USA $26,441,782Tržby Celosvetovo $47,315,959Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Taký samoúčelný guláš všemožného, nemá to pevnú pôdu pod nohami, mieša to všetko možné až nemožné, až to je fakt nemožné. Tie postavy sú strašne prvoplánové, nesympatické, komu na nich vôbec záležalo. /35%/ ()

Reklama

novoten 

všechny recenze uživatele

Lost: Six seasons in a movie. Ani se slibným názvem, plakátem nebo oficiálním žánrovým zařazením se nejedná o žádný horror ani thriller, snad jen o chudou, mysteriózně laděnou válečnou terapii, ve které se Lucy Hale dobrovolně herecky degraduje nebezpečně blízko úplnému dnu. Slušná jedna hvězda za Ryana Hansena, který jak kdyby právě přišel z placu Veronicy Mars a i před čtyřicítkou je pořád stejně zábavný Dick Casablancas. ()

Yoshitsune 

všechny recenze uživatele

Tohle neni hororový film, je to thriller o pomstě a to s pomocí fantasy ostrova a proto se tenhle film, taky jmenuje Fantasy Island a né Horor Island. Je tedy pravda, že konci na nějaké to bu bu dojde, ale je to tam podáno spíše formu "Postav se vlastním démonům". Žánrově tedy film dost skáče, mezi divokou párty, rodinným dramatem, vojenským dramatem atd, ale od poloviny, se to všechno začne spojovat v jeden ucelený příběh a začne to dávat logiku. A docela se mi to i líbilo, hlavně protože sem nevěděl, co je fantazie a co ne, a taky čí je to vlastně fantazie. Herci hrají taky výborně, Michael Peña se občas zatváří jako ďábel a Maggie Q je fakt parádní, jen je škoda že Michael Rooker nedostal víc prostoru. A pokuď někdo od tohohle filmu očekával horor a ten horor nedostal, protože tenhle film, ani nebyl zamýšlen jako horor, neni to chyba režiséra, producentů a nebo studia, ale ono dotyčného. ()

sidzej 

všechny recenze uživatele

Až taká hrôza to nebola. Áno tá záverečná pointa s rande je trocha hardcore a sem tam sa tam objaví wtf scéna ale tá fantasy zložka sa mi celkom páčila. O horor nejde vôbec, báť sa nebudete ani sekundu ale páčil sa mi ostrov, kamera, obsadenie- čiže oceňujem všetky tie technické veci okolo toho, dej bol slabší ale nenudilo ma to. Takže za mňa ok. Tá párty pri bazéne vyzerala luxusne a Michael Peña ako hostiteľ sympaťák. ()

Galerie (24)

Zajímavosti (5)

  • O účasti ve filmu vyjednával i Dave Bautista. Měl si zahrát jednoho z účastníků předchozího turnusu, který ale pořád proti své vůli vězí na ostrově. (Petr.Kocfeld)
  • Natáčalo sa v januári 2019 na Fidži. (Game90)

Související novinky

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021

13.03.2021

41. ročník Zlatých malin, každoroční ocenění pro ty nejhorší a nejbizarnější filmy roku, se blíží a pořadatelé nyní oznámili své letošní nominace. Mezi těmi najdeme jak celoročně vysmívané filmy typu… (více)

Reklama

Reklama