Série(3) / Epizody(18)

intheend

Ricky Gervais si tohle napsal přesně pro sebe. I většina ostatních postav je napsaná a zahraná výborně. Snad jediný co mě fakt iritovalo bylo jak všichni v kanclu předstíraj, že něco dělaj, přitom tam za ty tři série nikdy nikdo nic neudělal. Na jednu stranu je to celý hrozně smutný, na druhou velmi vtipný a zábavný a celkově vlastně strašně milý. A jako jo, pro mnoho lidí to může dost dobře sloužit i jako terapie. ()

Farao607

Ohromně se mi těch šest dílů líbilo. Rozhodně bych ale tento seriál nepopsal "jen" jako komedii. Legrace je tam hodně, ale zároveň i hodně smutku. Ale jak jsem napsal, velmi se mi to líbilo ()

Hidoshito

Ricky prostě umí! Někomu to asi úplně nesedne, ale já byl každým dílem nadšený víc a víc. Je to takový melancholický koktejl všudypřítomného smutku a občasné radosti ze života. Vše propojeno poněkud drsným a zvráceným humorem.;) ()

palcanec

Doposud jsem Gervaise jako herce moc nemusel, ale tímhle mi naprosto vytřel zrak. Jeho apatie v prvních dílech přetéká z obrazovky k vám, ale v naprosto líbivé formě. Člověk si nemusí nic představovat, protože ten celý osobnostní vývoj prožívá s Tonym, aby došel k závěru, že vlastně žít za něco stojí, protože není sám, kdo má problémy. Za mě nejlepší seriál, co jsem poslední dobou viděl a pokud vám nevadí, že je to děsně smutné, tak máte na super zážitek a food for thought zaděláno. ()

Frank234

Suchý humor v ponuré atmosféře. Předvídatelné, ale vtipné, dojemné, příjemné. Ricky má výhodu, že to prostě zbytečně neprodlužuje. ()

ketie

V prvé řadě dost oceňuji, že každý jeden díl nemá ani půl hodiny - narozdíl od jiných, dnešních seriálů příjemná změna. Děj má díky takové stopáži svižné tempo a neunudí. Za druhé: Nemyslím si, že je tento seriál typickou komedií, spíše bych se přiklonila k dramatu se sarkastickými prvky. Smutnější komedii jsem totiž opravdu dlouho neviděla... ()

zuzlon

R. G. geniální mapuje život. Mikrosvět provinčního městečka, paleta charakterů a jemný nevtíravý humor. ()

zorrra

Perfektne,satiricke,tie neuveritelne postavy,kazda nejakym sposobom strelena,"neuveritelne"zurnalisticke clanky ma polozili niekedy do kolien;) super pribeh,originalny v prelinani minulosti s buducnostou,kde vidiet obrovsky rozdiel psychike hlavnej postavy. Za mna 5*,je to take smutne,az je to ohromne komicke. ()

elma

Úžasný, bezkonkurenční, prostě nemám slov, miluju britský humor, doporučuji všem co máte rádi sarkasmus, černý humor, za mne 100 hvězd ,,kdyby to šlo,, ()

Richmond

Plné dobrých myšlienok, vtipných urážok či dialógov no takisto obrovská dávka melanchólie. Tieto ingrediencie vám vpichne do žily Ricky Gervais, ktorý obrovsky prekvapil a ukázal, že tak ako si vie z rôznych TV shows alebo filmov robiť srandu, takisto vie vyprodukovať niečo filmovo hodnotné a entertaining. 4 hviezdy dávam len kvôli tomu že v 2.sérii to už upadá do totálneho smútku a je tam menej komediálnych scén- ak sa to tak dá nazvať... 4* ()

barny120

Dobrá oddychovka. Tonny je spočiatku stratený prípad, ktorý sa postupne hľadá. Príbeh je bez nejakých veľkých prekvapení, je to cesta životom jedného vdovca. Ponúka množstvo myšlienok na zamyslenie, a tiež ten anglický suchý humor, nazývaný sarkazmus. Baví ma to. ()

Filumena

Skvělá kombinace komika a  člověka který  kašle na život protože ten pro něj ztratil smysl. Vedlejší postavy skvěle zahrané. Mám ráda konverzačky a tady nebyly žádná hluchá místa. Ricky Gervais je můj oblíbený herec tak jsem si užila první sérii a už se těším na další. ()

BR23

Nečakajte žiadnu mainstreamovú "pecku". Nebol som pripravený na tento suchý anglický štýl, nihilistický pseudo-doják. Možno práve vdaka tomu ma to tak zaujalo a chytilo. Edit: po 3. sérii. To isté po stí krát, ale stále to človeka dokáže zaujať. Pri tomto nenáročnom keep-calm seriáli som si príjemne oddýchol, normálne som cítil ako sa mi pokoj rozlieva do žíl. :D Posledná časť bola trocha moc sladká a naivná ale neva. :) ()

Norrek

Taková velmi nenáročná pohodovka. K dobru lze připočítat sympatické anglické prostředí a celkem slušný casting. Horší je, že 17 dílů vlastně sledujeme neustálý kolotoč utápění se v sebelítosti a vzpomínkách a ta omáčka okolo je daleko zábavnější než ústřední motiv. A v 18. Dilu dostaneme pohádkový happyend, který během pár minut vkusně utne všechny dějové linky. Not great not terrible! ()

stuj

1. série: Rozjíždí se pomalu, ale postupně se to lepší. Předposlední epizoda je nej. Pro ty, kteří rádi sarkasmus. 2. série: Podobné jako první série. Sice možná trošku slabší, ale jen trošku. 3. Série: Stejná úroveň jako u předchozích, takže dobré. Jen poslední dva díly krapet dojemnější, ale nějaké ukončení se muselo udělat. ()

MatoPalkes

Po desiatich rokoch a nespočetných záchvatoch smiechu ma Ricky Gervais prvýkrát rozplakal.  Ale aj tu som mal úsmev na tvári. Fantastické. ()

Skimmy

Z nějakého důvodu to bylo pro mě docela emotivní, Ricky je super stand up komik a v tomto případě mi přišlo, že si roli napsal sám pro sebe. Pro mě 5/5, skvělý humor a i postavy, které Vás baví. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů