Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (série)

Na Sonnie si nepřijdete (S01E01)

(epizoda)
  • USA Sonnie's Edge

V podzemním království nemá Sonnie v soubojích monster žádného přemožitele. Dokud si ale dává pozor. (Netflix)

samkko

No ty krávoo! Včera když jsem nemohl usnout, řekl jsem si, že si pustím nějaké krátké milé scifíčko na dobrou noc. Ale takový nářez mi skoro vyrazil dech, i když je to dost možné tím, že jsem zatím v animácích moc krve neviděl.. Každopádně tohle byl masakr. ()

Rayen1

Jak tu někdo psal v komentářích - graficky hodně podobné Dishonored a atmosférou Cyberpunk 2077 (nebijte mě, prosím!)... první díl má vždycky tu nevýhodu, že chvilku trvá, než se člověk zorientuje, co vlastně má čekat, a hlavně dát takhle mindfuck příběh jako první, to asi není úplně dobrý... ale bylo to cool, celkem dost odvážný na Netflix, řekl bych :D ()

diccon odpad!

Cyberpunkova WOKE lesbicka onanie pro feministky treti vlny zabalena do hezkyho grafickyho kabatku (nebo strap-onu? si vyberte...). Nenavist vuci cemukoliv muzskymu z toho caka na mile a jedinej chlap, kterej neni vykreslenej jako hovado je ten omega samec, co dela technickou podporu hlavni bestii. Ted si pro vyvazeni budu muset pustit Arnoldova Barbara Conana, bych se hodil do klidu. ()

IZFNP

Moja najobľúbenejšia epizóda celého seriálu. Keď si niekto nie je istý, že chce seriál vidieť, pustím mu tento diel a sklapne. Ak si mám vybrať jednu epizódu, na ktorú by som rada videla spracovaný celý seriál, je to Sonnie's Edge. ()

Ronkar

Hoděn pěkná animace i atmoška, ale děj klišoidní, předvídatelný a v rámci cyberpunku prostě stokrát omletý. Za plus ale považuju souboj příšerek a brutalitu. Celkově lehký nadprůměr. ()

CheeseFigure

Animácia mi pripomenula počítačové hry, hlavne ten o paličke (Dick sa myslím, že volal) mi pripomínal charakter z hry Dishonored (odporúčam, skvelá hra). Súboj monštier bol fajn, oceňujem, že autori boli nekompromisný a súboj spravili riadne krvavo. Dejovo je to potom priemer, za ten záver tomu ale prihadzujem hviezdičku navrch. ()

lajkus

Prvních pár minut jsem se bál, že to bude zas jeden ten příběh o holce, na kterou byli všichni muži zlí a tak ona je zlá na všechny ty jednoduché testosteronem napumpované magory co furt volaj :,, ŽENSKÝ NEJSOU TAK DOBRÝ JAKO MY CHLAPI´´. Naštěstí jsem se mýlil. Souboj dvou tězkotonážních monster byl OK. Lesbické hašteření, hodně dobrá animace a dobrý konec to vytáhl na 4*.... ()