fabecc1222

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Trochu bych navázal na již zde publikované komentáře. Ano, tento děj je ve své podstatě výplňový, a příliš nerozvádí hlavní děj, ale na druhou stranu je tady prostě geniálně zobrazena ona ikonická atmosféra Twin Peaks, a lidí v něm. Tenhle díl je prostě snad o všech postavách a jejích příbězích. Je tu spousta velmi dobrých scén s Haroldem, Jeanem nebo zatím neznámým hotelovým hostem, které dostanou zpětně mnohem větší odůvodnění a náboj. Cooper, Šerif a jeho spolek se začínají chystat k osvobozovací akci :). U Josie se zde poprvé dozvídáme, že její záměr možná nejsou až tak nevinné, jak se mohlo v 1. řadě zdát. ()

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spoilery! Docela by mě zajímalo, co bere za drogy ten floutek ve zdejších komentářích, který nemá pocit, že by konkrétně v této epizodě nebyl "vyplňkový děj". Kvalita bohužel trošku zakolísala, protože se tato epizoda točí z větší části kolem nepříliš zajímavého vývoje vztahu mezi Lucy a Andym. Bohužel jsem se trošku obával, že přesně k tomuto seriál sklouzne. První série měla 8 dílů. Druhá jich má hned 22, tudíž přímo vybízí k tomu, aby se určité kvantum času využilo pro vatové pasáže, které mají jeden jediný potenciál, a to pokoušet se unudit diváky k smrti. Snad se jednalo o ojedinělý výkyv a nebudou se další díly točit kolem vývoje vztahů mezi partnery namísto podstatně zajímavějších a z hlediska děje klíčovějších záležitostí. Schválně by mě zajímalo, jestli se zbytečná postava Dick ještě v budoucnu nějakým způsobem přisere do děje, nebo se jednalo o naprosto zbytečnou postavičku s příhodným jménem. Alespoň, že žluťásek v závěru díl trošku přikořenil. ()