Reklama

Reklama

Recenze (17)

PKD 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak,tohle byla docela šaškárna a romulanský samuraj (který seká hlavy,hlava...nehlava,hahahaha!!!!), to je už fakt mimo ST mísu, alá hovadinky nápadně podobného rázu v Shitcovery. Tak je to Kurtzman,ne? Co se tedy divím. Ta 3.hvězda je za 7 z 9 a krásné obvinění bývalého romulanského (negerského,jak jinak) senátora. Jeho promluva, byla jediným důvodem, proč tento díl vůbec vznikl. A ne,není to ST proto,že tam občas zazní Courageho či Goldsmithova znělka,nebo že je tam pan Pikrd. A název jest též sranda. Páč mi to těžce připomíná něco ze Supermana či Supergirl,haha. Jenže v DC je Candor s K.:))) P.s. a zjistil jsem,že mě začíná velmi iritovati ta cosiasijskácosi androidka, páč na ten její rozblitý xicht se nedá už skoro dívati. Ještě že to má jen 10 dílů. A naopak, ta čím dál tím více SEXY AS HELL, Narekova ségra (viď Peteova ségro?;) v té kožené minisukni či co,mě baví víc a víc. Hned bych ji dal spin off.;-) Doufám, že všechny zlikviduje a usedne do čela UFP a Romulanské hvězdné říše zároveň. Jinak Andorianky na borgské kostce,byly na uslintnutí. Pro TOSkaře. A ne,opravdu jsem si neuvědomil,že Tima hraje ten samý herec, což považuji samoz. za plus. Uvidíme,jak to dopadne. Zda-li vůbec. ()

Dimo 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jakási "samozřejmost" a nalinkovaný charakter postavy Picarda je ta tam. Vlastně netuším, o co mu jde, jestli je jeho snaha důstojná. Ostatní charaktery mají nějaký ten očekávaný vzhled a charakter, ale stejně jich většina působí, jako týraní psi, kteří si svoje rány olízali, ale rozhodně se nezahojily. Nu, i pro mě, jako diváka, je to znejisťující. Půlka byla trochu nezáživná, ale závěr, oh man, konečně trochu té vesmírné přestřelky s fejzry a úhybnými manévry. A sedmá? SEDMÁ??? Seriálový návrat mýho života. Tohle je okamžik, který jsem před časem ani ve snu nečekal... ()

Reklama

sirien odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

5. minuta - bohové, ty bezduchý emoční scény s repetetivníma dialogama vo hovně nikdy neskončej! fastforward je TAK lákavej. Ta loď vypadá jak ze Star Wars. Herci mluvící EMzácky zněj mrtvějc jak učebnicová nahrávka výslovnosti. Nevim, koho Stewart hraje, ale Picard to fakt neni. 18. minuta btw., tradičně se doteď NIC NESTALO. ...wtf? Ta romance je ještě horší a křečovitější než ty zoufalý bojový scény, to už je skoro umění. Stejně jako se tři a půl dílu pitvat v emocích a pak naprosto odfláknout ty jediný, co maj aspoň nějakej příběhovej dopad. 31. minuta, stále se nic nestalo. Romulanský samurajové s katanama - jasně, proč ne. Whatever. Vulkánci nejspíš dostanou elfí lukostřelce? A ty incestně laděný sourozenci sou tak lacinej GoT (a tak přehrávaný) až to je směšný (doslova). A konec. Dokonale prázdnej díl, ty 3 minuty děje samoúčelný jen pro přidání dalších dvou postav (k čemu je víc postav, když se s žádnou nic neděje?). Většině věcí sem vždycky dal aspoň jednu sérii (a to i těm 22 dílnejm), ale tady si řikám, jestli to nezahodit rovnou :/ ()

cyphercz 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Seriál pokračuje v pro mě dost rozpolceném trendu, kdy tu máme na jedné straně scény a momenty, které se mi opravdu líbí (Picard a jeho vztah k romulanskému "synovi", resp. vnukovi, kterého nikdy neměl, rasová rozmanitost Romulanů, kteří konečně nevypadají jeden jak druhý přes kopírák jako tomu bylo v TNG, nebo i detaily typu Riosova holografická posádka), ale zároveň i spoustu stupidit typu Picard odhazující ceduli "Romulans Only" a nakráčejíc si do té knajpy jak největší badass týpek, načež je překvapenej, že ho ostatní chtějí zabít a že v té kolonii nemá po 14 letech sebemenší slovo/respekt a nebýt toho jeho "ztraceného syna", tak se tam válí rozčtvrcenej v písku a celá ta mise na záchranu sestry Dahj je rázem v prdeli, že... ale tak má irumodickej syndrom no, alespoň tím můžeme omlouvat tyhle jeho faux pas:P Podobně hloupé je to, že osvícený a progresivní Picard nijak nekritizuje čistě ženský řád, kde je muž braný jako něco méněcenného (alias svět dle moderních SJWs), čili s pomyslnou cedulí "Women Only" problém nemá, s Romulans Only ano, zajímavé...:) Hodnocení epizody: 60%, alespoň už konečně nejsme na Zemi. ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

ST Picard se čím dál víc vzdaluje od ST Discovery jak pojetím, tak tempem, ale i obsazením...vše je tady o 100% lepší pro každého, kdo dá přednost solidnímu scénáři před triky nabušenou slátaninou, hereckým výkonům, před exhibicí přehrávajících béčkařů a kdo upřednostní trochu nastalgie, před snahou za každou cenu dělat vše jinak, než staré seriály. Tvůrci dodali velmi zajímavou směsku postav, romulanský samuraj, hologram prudič, otravná doktorka, přinasraná kámoška a teď jako třešnička na dortu...nebudu spojlerovat,ale ku*ňa ta ženská vypadá i po dvaceti letech pořád skvěle. Jinak se pravda v této epizodě se nic zásadního nestalo...přesto jsem se nenudil a jsem zvědavý, s čím na nás tvůrci nakonec vyrukují. ()

Galerie (25)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama