VOD (1)

Špičkový agent protidrogové jednotky Sean Vetter provede s parťákem Demetriem Hicksem razii v mexické Tijuaně, aby zatknul bosse drogového kartelu Mena Lucera. V krvavé přestřelce se sice mafiánovi podaří uprchnout, ale Sean ho pronásleduje a nakonec zatkne. Po úspěšné akci se vrací domů k manželce Stacey. Místo zatčeného Lucera okamžitě převezme gangster, který si svou krutostí vysloužil přezdívku Diablo. Lucero je odsouzen na doživotí a žádá svého pobočníka Matea Santose o službu. Krátce poté vnikne do Seanova domu zabiják, který střílí na pár ležící v posteli. Stacey je zabita, Sean těžce zraněn. Od překupníka Monroea se dozví, že za vraždami stojí Diablo. Mateo Santos mezitím organizuje převoz Lucerovy rodiny do bezpečí. Manželka i malý syn zahynou při explozi auta, v němž byla nastražena bomba. Nešťastný Lucero zavolá Seanovi a radí mu, jak má dostat jeho nelítostného nástupce. S Hicksem se vydávají za obchodníky s drogami a chtějí od dealera Joea koupit kokain. Když přebírají zboží, Sean zjistí, že muž, jenž ho přivezl, je jedním z vrahů, kteří vnikli do jeho domu. Vrhne se na něj, a vyvolá tak přestřelku mezi policisty a zločinci. Kvůli zpackané akci, která stála život tři policisty, je Sean odvolán. Pronásledování Diabla se ale nehodlá vzdát. Dokáže dotáhnout pomstu do zdárného konce? (TV Nova)

Trailer

UncleG

Koukám, že nejsem sám, komu tenhle film připomínal průměrnou "Stývn-Segalovku". Zabili mu ženu a on se vrací, aby se pomstil celému drogovému kartelu nekompromisní cestou. Inu dobrá, pane Diesel. Rozmašírujte těm hajzlům jejich kriminální varlata podle libosti... Jenže nezapomeňte, že akční film by měl být o akci, vypjatých scénách a soubojích. A toho všeho se mi v "Osamělém mstitelovi" fakt nedostávalo. Když už Béčko, tak ať má aspoň grády... Tohle ucamrané plácání se od dealera k dealerovi ve mě rozhodně neprobudilo krvechtivou zrůdu :) No, škoda... ()

Bauer

No takže mně se to líbilo docela hodně , potom co jsem si tady přečetl bych čekal něco horšího.Ten film je ale mezi 3* až 4* ale ja si myslím že blíž má k těm 4*.Vin Diesel hraje solidně.Od F.Garyho Graye je to ale zklamání když si vezmu že tenhle člověk natočil Vyjednavače.No ale i tak jde o dobrý film. ()

Lacike

Strasne roztahane a nudne pojaty pribeh o pomste policajta drogovemu kartelu za smrt svojej zeny. Akcnych scen je minimum. Atmosfera nulova. Postavy ma nezaujali napriek solidnemu hereckemu obsadeniu. Proste totalne nezazivny film. Vin Diesel mimo svojich troch velkych serii nenatocil ziadny iny poriadny film, co ma celkom mrzi. 3/10. ()

Lenka0064

Je-li příběh o ničem a bylo-li takových natočeno snad tisíc, pojďme film nečím obohatit. Dost bylo Segala. Dosaďme do něj negry s bouchačkama a řetězama na krku. A povede je drsňák se srdcem na pravém místě - Vin Diesel! Joo! Nová éra akčních filmů začíná :-/ Alespoň, že je na co se dívat. A tím nemyslím děj ;-) ()

johnsnow

Po skvelej, aj keď samozrejme šialenej osmičke Fast and Furious som sa pozrel na ďalšie filmy režiséra Graya a naďabil som na tento, navyše opäť s Dieselom v hlavnej roli. Tak som tomu dal šancu a neľutujem. Síce to nie je nič extra, má to ale slušný zvrat, skvelý záver a perfektnú aj keď krátku prestrelku na parkovisku. Za slušné 4*. ()

• Původně se měl film jmenovat Diablo, avšak to se nelíbilo firmě Blizzard Entertainment, která vytvořila několik dílů úspěšné počítačové hry se stejným názvem. Neprošla ani kosmetická změna názvu na El Diablo. Díky těmto nepříjemnostem byl film nakonec uveden s více jak ročním spožděním pod definitivním originálním názvem A Man Apart. (korbitch22)