Edovo lehkomyslné chování v NASA otřese základy rodiny Baldwinových. Tracy se snaží adaptovat na život ve vesmíru. (Apple TV+)

warrenur

Cobb je riadna sekera.  :)  Nekompromisna a pritom schopna. Paci sa mi. Akurat svojim hrdinstvom na Mesiaci, zial, zacinaju po dlhej dobe prve priznaky. Paci sa mi, ze rozobrali aj psychologiu medialnej "barbie-ny" a prijimatelky specialneho zaobchadzania, ktoremu sa vzdy mohla tesit. Potesila i Gordo-va snaha a pevna vola. Zaverecny tanec pri Elvisovi a psychicka potreba peknej maminy tesit sa, bola hmatatelna. Velmi dobry diel. ()

Kaka

Nic podstatného se tady neudá a to co se tu děje má pramálo společného s nosnými dějovými linkami. Zbytečná eskapáda na Jamestownu, Gordo hledající sám sebe a lesbiáda. Dokázal bych se bez všeho obejít. Chci další dobrodružství na Měsíci, nebo případně poslat spaceship na Mars. ()

pichta

Zmena režiséra bola aj zmena kvality dielu, krok späť. Dalo sa to aj lepšie spracovať. Molly Coob bola na záver dielu fakt dobra. Chybali mi v tom emocie. Bol to skor taky diel, kde veci akoby urychlili a nešlo to ako v predchádzajúcom dieli ()