Speciální čarodějnický díl (S04E05) (epizoda)

 • USA

  Treehouse of Horror III

Animovaný / Komedie

USA, 1992, 22 min

Režie:

Carlos Baeza

Hudba:

Alf Clausen
 • Circumscriptor
  ****

  Tituly a réžia: "Clown Without Pity", "King Homer", "Dial 'Z' For Zombies" - Carlos Baeza.(18.6.2017)

 • MindTuber
  *****

  Nejedná se sice o nejlepší čarodějnický díl, ale scénka s mrogurtem v prvním příběhu je geniální.(30.12.2016)

 • MM_Ramone
  *****

  "The Simpsons" sú na prvom mieste v rebríčku mojich obľúbených televíznych seriálov. Americká animovaná rodinka zo Springfieldu ma dokáže vždy veľmi dobre pobaviť. Obzvášť rád mám špeciálne horrorové epizódy - "Treehouse of Horror". Prvý krát sa tento špecifický diel objavil v druhej sérii. Odvtedy sa to stalo pravidelnou tradíciou. Je vždy zložený z troch krátkych príbehov. Horrorová epizóda zo štvrtej série obsahuje tituly: "Clown Without Pity", "King Homer", "Dial Z For Zombies". *****(7.1.2017)

 • Ironfood
  ****

  Pěkný úvod s přísaháním na bibli. Clown Without Pity 5* (parádní scéna při nákupu Krustyho figurky s mraženým jogurtem zdarma), King Homer 3*, "Dial 'Z' For Zombies 4*(5.10.2017)

 • Heisenberg_
  *****

  "Hele, proč nás vypli?" "Protožes jim řekl že jsou poserové." "To né, neřek! Přísahám na tuhle Bibli." "Homere, to není Bible ale vzorník koberců." Scéna s mrogurtem v prvním příběhu je něco geniálního: "Dobrý den. Chtěl bych pro svého syna koupit nějakou hračku." "Ano, mám tu pro vás tohleto, ale musím vás varovat, tato panenka způsobuje strašlivé prokletí. "Oh, to je špatný." "Ale k této panence prodávám zdarma mražený jogurt, říkám mu mrogurt." "To je dobrý!" "Jenže mrogurt je taky prokletý." "To je špatný." "Ale lze si na něj vybrat polevu." "To je dobrý!" "Ale polevy obsahují benzoan draselný... A to je špatný." https://www.youtube.com/watch?v=LXvUhk1ORx0 Dostaly mě ale i parodie na King Konga a zombie filmy. "Tati! Ty jsi zabil zombie Neda Flanderse!" "To byl zombie?!"(6.9.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace